Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 17.11.2021 o 18:42, Alaskan malamutte napisał:

Pańcia Argo ma Covid, cala rodzina na kwarantannie. Od dzisiaj pomagamy z Dorotką w wyprowadzaniu Argusia. Jutro zrobię zdjęcia, mam dyżur rannego wyprowadzenia😊

O masz! A to im się trafiło.. A Wam dodatkowa atrakcja w postaci spacerów z Argusiem. Zdjęcia jak najchętniej 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2021 o 11:19, Alaskan malamutte napisał:

Arguś bardziej siedzi niż spaceruje.  Zrobił siku i zwiewał do domku...

20211118_082940.jpg

Może nie czuje się komfortowo w szelkach; jeśli w domu biega na golaska i nie przyzwyczaił się jeszcze do nich to w nowym otoczeniu ( na zewnątrz) pewnie  tym bardziej mu nie pasują. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2021 o 13:00, agat21 napisał:

Pięknie mu w niebieskich szelkach 😄 A że zwiewał do domu - pewnie zatęsknił za swoimi. Od niedawna ich ma..

Dlatego umówiłyśmy się z Dorotką, że ja wyjdę ze swoim malamutem i razem pochodzimy. i to był strzał w 10!!! Argus spacerował aż miło!! a ile zabawy było😅

20211118_125528.jpg

20211118_125629.jpg

20211118_125635.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2021 o 14:07, Tyśka) napisał:

Arguś jest nie do poznania 🥰 Dużo zdrowia dla jego Rodziny!

Tak, Arguś trochę urósł. Życzenia zdrowia przekażę p. Małgosi. Dzisiaj ma kryzys, czuje się źle..no i Emilka zagorączkowała... 

Rodzina może liczyć na naszą pomoc, już podzieliłyśmy się z Dorotką spacerami i zakupami. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zadzwonił pan z Bełżyc o Dropsa. Oczywiście z tekstem, że przeczytał na OLX, iż chcę oddać psa...Poprosiłam grzecznie, aby pan dokładnie przeczytał ogłoszenie...Pan to uczynił, po czym stwierdził, że gdzie nie zadzwoni to jakiś procedury adopcyjne...A on na to nie ma czasu. podziękował, pożyczył miłego dnia i się rozłączył...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2021 o 14:55, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj zadzwonił pan z Bełżyc o Dropsa. Oczywiście z tekstem, że przeczytał na OLX, iż chcę oddać psa...Poprosiłam grzecznie, aby pan dokładnie przeczytał ogłoszenie...Pan to uczynił, po czym stwierdził, że gdzie nie zadzwoni to jakiś procedury adopcyjne...A on na to nie ma czasu. podziękował, pożyczył miłego dnia i się rozłączył...

Podziwiam Cię za cierpliwość. 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2021 o 17:55, agat21 napisał:

Biedny pan z Bełżyc nie ma czasu na procedury, ale na psa to by miał? Ludzie sami najlepiej świadczą o sobie.

Myślę, że też by nie miał czasu dla psa...Zginęły czy zaginęły mu trzy psy. jak to stwierdził "zapadły się pod ziemię" Oczywiście psy niewysterylizowane...no to szuka kolejnych...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2021 o 18:18, Alaskan malamutte napisał:

Myślę, że też by nie miał czasu dla psa...Zginęły czy zaginęły mu trzy psy. jak to stwierdził "zapadły się pod ziemię" Oczywiście psy niewysterylizowane...no to szuka kolejnych...

Dno, ale pewnie uważa się za bardzo dobry DS.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2021 o 13:07, Poker napisał:

O ludzie ! dlaczego?

 

Dnia 19.11.2021 o 13:10, Nesiowata napisał:

Ktoś "życzliwy" nie miał co robić.

Podejrzewam, że ktoś zgłosił... nie pisałam Wam tego, ale odkąd ogłaszam szczeniaki Dianki to dostawalam regularnie wiadro pomyj na olx od frustratów, ze nie dostali psa... że kosmiczne wymagania, że teraz w dupach się poprzewracało... niektórzy wystawiali mi negatywna opinie na koncie. Mimo, że w każdym ogłoszeniu mam informacje o procedurach i w tym, że ja tylko ogłaszam grzecznościowo. Nie przejmowałam się tymi debilami, blokowałam agresorów, ale dzisiaj któryś z nich dopiął swego...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2021 o 13:05, Tyśka) napisał:

Usunęli mi konto na olx 😭😭😭 że 108 ogłoszeniami, w tym połowa była wyrozniona....

Przykro mi, ale Smoki z Dianą nie mają teraz ogłoszeń.

Jak to przeczytałam w te pędy na swoje olx....jest...wszystko ok..

Tysiu, może w takim razie na fb, na wszystkich możliwych portalach ogłaszaj? Te dwa maluchy musza w końcu znaleźć domek. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2021 o 13:54, Alaskan malamutte napisał:

Jak to przeczytałam w te pędy na swoje olx....jest...wszystko ok..

Tysiu, może w takim razie na fb, na wszystkich możliwych portalach ogłaszaj? Te dwa maluchy musza w końcu znaleźć domek. 

Będę je pokazywać na fb 😞 Spróbuję też na nowo założyć konto na olx i zrobić chociaż po jednym ogłoszeniu dla każdego... Ale nie wiem czy dzisiaj dam radę.

Muszą muszą, bo i p. Marzenka może być DT dla całej rodzinki jeszcze tylko przez 3 miesiące.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...