Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 13.11.2021 o 11:55, Poker napisał:

Super, będzie druga wizytówka Wrocławia 🙂

Jak Aurusia się sprawuje?

Aurusia stara się być dzielna, ale różnie jej to wychodzi. Najlepiej, żeby była w centrum uwagi, głaskana, lalana i zabawiana 🙂. Spanie tylko z nami w łóżku, innej opcji nie ma. W  ten sposób śpi pięknie do rana. Uczymy się chodzić na spacerki, coraz lepiej to idzie, pod warunkiem, że nie jest ciemno.  Na razie  trochę denerwuje ją obróżka, o szelkach nie ma mowy.   Kotami jest żywo zainteresowana. Podejrzewamy, że miała jakiegoś przodka rasy  myśliwskiej, gdyż pięknie aportuje, oddaje zabawkę prosto do ręki. Gdy do nas przyjechała, pachniała jak szczeniaczek. Teraz już pachnie jak piesek. Nie tak intensywnie, ale inaczej, no jest różnica. Jest urocza.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2021 o 12:40, Alaskan malamutte napisał:

Rozdzwoniły się telefony o Dropsa..

Zobaczymy co przyniesie wizyta Pa we Wrocławiu....  

 

No proszę, a dopiero narzekałyśmy, że nikt się nim nie interesuje. Jak to się zmienia jak w kalejdoskopie. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2021 o 22:43, Poker napisał:

Szkoda. A dla innego psiaczka też nie?

Państwo chcieliby szczeniaczka, żeby jak najdłużej z nimi był. Bardzo spodobał im się Drops, ale myślę, że można zaproponować im również  innego pieska, jeśli byłby z bliższej okolicy (chodzi o koszt transportu).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2021 o 08:32, Poker napisał:

To jest to dobry domek ogólnie czy niedobry?

Bliżej są szczeniaki u Jaaga tylko młodsze. Pewnie jeszcze nie do wydania.

 

Poker, jeżeli Mruczka, która byla na miejscu, rozmawiala i nie ma tego wow, to ja wolę nie ryzykować.

W tym domu byly psy, owczarki niemieckie dlugowlose, dożywaly starości. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2021 o 09:03, Alaskan malamutte napisał:

Poker, jeżeli Mruczka, która byla na miejscu, rozmawiala i nie ma tego wow, to ja wolę nie ryzykować.

W tym domu byly psy, owczarki niemieckie dlugowlose, dożywaly starości. 

Wow nie ma, ale nie mogę powiedzieć, że to nie jest dobry dom dla psa. Jeśli chodzi o Dropsa, to tutaj na pewno byłby problem z kosztem transportu, a co jeszcze mi przeszkadzało (ale to już jest mój fioł), to non stop włączony podczas wizyty telewizor, dość głośno, tak, że trudno było mi się skupić na rozmowie. Nie wiem, czy u psa również nie powodowałoby to dyskomfortu. Poza tym wszystko ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...