Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

I ostatnie dwa:

ed66b8b7bf074690med.jpg

8b4dce7d03a997dfmed.jpg

Pani Marzenka ma nadzieję, że karma sucha dojdzie jak najszybciej, bo zostało jej tylko na jeden dzień.

A pozostałe gagatki rozrabiają, p. Marzenka pisała mi przed chwilą, że już pożegnała się z ogrodem. Ada ma fazę gryzienia róży, a w dwójkę, z Dropsem są jak jeden wielki tajfun. 😄 Dianka oddycha, odkąd smoków mniej, praktycznie ciągle jest w budzie, wylizuje szczeniaki, przytula się do nich. Prawdziwa dobra psia mama.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.11.2021 o 15:42, Mruczka napisał:

Aura i Oreo już u nas! Pierwsze pół godziny spędziliśmy w ogródku. Aurunia jest przesłodka, tuli się i zaprasza do zabawy. Była bardzo głodna, na wejściu zjadła od razu wałówkę, którą dostała od Pani Marzenki. Lecę do małej, potem dodam zdjęcia.

Bardzo się cieszę, że Aura już we własnym domciu i ze wszystko przebiegło bez problemów.

Życzę Wam samych wspaniałych dni i lat.serce-ruchomy-obrazek-0545.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.11.2021 o 15:42, Mruczka napisał:

Aura i Oreo już u nas! Pierwsze pół godziny spędziliśmy w ogródku. Aurunia jest przesłodka, tuli się i zaprasza do zabawy. Była bardzo głodna, na wejściu zjadła od razu wałówkę, którą dostała od Pani Marzenki. Lecę do małej, potem dodam zdjęcia.

Bardzo się cieszę! Czekamy na zdjęcia 🙂

Link to comment
Share on other sites

Aurunia jest wspaniale wychowana. Ogonek bez przerwy merda, ani przez moment nie był skulony pod brzuszkiem, bo mała w ogóle się nas nie boi!   Bawi się na całego, a potem  przysypia.  Warunek  jest jeden: nie może być sama.   Raz obudziła się, gdy nikogo przy niej nie było i podniosła taki lament, jakby coś strasznego jej stało. A byłam w tym samym pokoju, tyle, że  Aura mnie nie widziała. Zwiedziła już cały dom.  Ładnie bawiła się w ogródku, w liściach, choć jej towarzysz podróży, Oreo nie dał się zaprosić do harców.  Zobaczymy, jak minie nam pierwsza noc. 

IMG_20211111_172822.jpg

IMG_20211111_163719713_HDR.jpg

IMG_20211111_174758776_HDR.jpg

IMG_20211111_152353248.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Psie i ludzkie dzieci są najsłodsze jak śpią 🙂

Wygląda na to, że Aura jest bardzo malutka, bo Oreo wygląda przy niej jak wielkopies, a on przecież nie jest duży.

Super, że jest kawałek ogródka przy mieszkaniu, zawsze łatwiej uczyć czystości.

Czy imię zostaje?

Link to comment
Share on other sites

Telefon o Adę ze Szwecji..podziękowałam

Sms o Adę w języku angielskim. Młody człowiek, 21 lat, z Krakowa, mieszkanie wynajete...podziękowałam

Telefon o Dropsa z Wroclawia. Państwo mieszkaja w swoim prywatnym domu, pani pracuje, pan jest w domu. Z państwem mieszka jeszcze córka, syn dorosły. 

niedawno odszedł im owczarek niemiecki. Zawsze mieli owczarki...Pani płakała..

Teraz chcą kundelka, Drops bardzo im się podoba. 

Po Dropsa przyjechałby ew. syn pani. 

Zobaczymy jak wypełnią ankietę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mam dzisiaj same głupie zapytania o Adę... jeden z najmądrzejszych to pytanie "czy Wy też łazicie po domu osoby, która chce normalnie wziąć psa? Jestem zainteresowany tą dziewczynką.", gdzie w treści jest wyraźnie napisane że kontakt tylko telefoniczny, ogłoszenie grzecznościowe.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2021 o 23:31, Tyśka) napisał:

Mam dzisiaj same głupie zapytania o Adę... jeden z najmądrzejszych to pytanie "czy Wy też łazicie po domu osoby, która chce normalnie wziąć psa? Jestem zainteresowany tą dziewczynką.", gdzie w treści jest wyraźnie napisane że kontakt tylko telefoniczny, ogłoszenie grzecznościowe.

Wczoraj zadzwonił pan z Kłodzka..to się nasłuchałam....On ma 50 lat i nikt go nie będzie pouczał jak się wychowuje szczeniaki..że o procedurach nie wspomnę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...