Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 10.11.2021 o 17:01, Alaskan malamutte napisał:

Zgłosił się domek z Wrocławia. 

I teraz hit! chcą adoptować Adę i Dropsa 😃 

Pani cierpliwie poczeka na wynik wizyty w Krakowie!

Mam już adres do wizyty we Wrocławiu...Domek jednorodzinny w zabudowie szeregowej. 

Takie dwa charakterki pod jednym dachem :)) A czy wezmą pod uwagę tylko Adę, jeśli Drops miałby zakotwiczyć się w Krakowie?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2021 o 17:01, Alaskan malamutte napisał:

Zgłosił się domek z Wrocławia. 

I teraz hit! chcą adoptować Adę i Dropsa 😃 

Pani cierpliwie poczeka na wynik wizyty w Krakowie!

Mam już adres do wizyty we Wrocławiu...Domek jednorodzinny w zabudowie szeregowej. 

Nie pomyślcie proszę, że nie chcę zrobić tej wizyty, ale może lepiej byłoby sprawdzić najpierw dom, który chce oba psiaczki, bo jeśliby dom we Wrocławiu okazał się ok, to lepiej byłoby  nie rozdzielać rodzeństwa i wtedy wizyta w Krakowie nie byłaby potrzebna. Co o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak opiekunki rodzinki, ale ja mam mieszane uczucia co do adopcji psich szczeniąt w dwupaku. Zaczną w podobnym czasie dojrzewać, próbować swoich sił..., poza tym czy upilnują rodzeństwo w trakcie cieczki Ady (pierwsza cieczka potrafi być niewidoczna). Może lepiej, aby zamieszkały osobno. Ale ja lubię uprawiać czarnowidztwo, mogę nie mieć wcale racji i w ogóle nie jestem tutaj decyzyjną. Przepraszam, jeśli moje zdanie kogoś dotknie 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2021 o 17:18, elik napisał:

Nie pomyślcie proszę, że nie chcę zrobić tej wizyty, ale może lepiej byłoby sprawdzić najpierw dom, który chce oba psiaczki, bo jeśliby dom we Wrocławiu okazał się ok, to lepiej byłoby  nie rozdzielać rodzeństwa i wtedy wizyta w Krakowie nie byłaby potrzebna. Co o tym sądzicie?

Elu, ja jednak proszę o sprawdzenie domku. 

Nie jestem przeciwna adopcji rodzeństwa, ale ci państwo z Krakowa czekają i zgłosili się jako pierwsi. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2021 o 19:19, Mruczka napisał:

Tak! Niech nacieszą się sobą, bo to ostatnie chwile razem. Aż serce mi się ścisnęło na ten widok i tę myśl. A przecież czekam na Aurunię.

Aurunia chyba wyczuwa wyjazd, ale będzie dobrze, jutrzejszą noc spędzi już z Wami:) P. Marzenka już naszykowała wyprawkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...