Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 22.10.2021 o 18:51, agat21 napisał:

... no i właśnie będąc nadal w temacie - poszukiwana osoba do wizyty w Sosnowcu. Pani odesłała do Alaskan ankietę, wstępna akceptacja jest, więc pora na wizytę. 

O jacie 🙂 Jedynie mogę poszukać wizytatora w grupie na FB. Nie znam nikogo osobiście z Sosnowca, ale może... ewu zna kogoś i poleci? 
Kciuki zaciskam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2021 o 20:54, Tyśka) napisał:

O jacie 🙂 Jedynie mogę poszukać wizytatora w grupie na FB. Nie znam nikogo osobiście z Sosnowca, ale może... ewu zna kogoś i poleci? 
Kciuki zaciskam.

Dzięki wielkie. No właśnie chyba nie ma tu nikogo z Sosnowca, chyba, że mnie pamięć zawodzi. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2021 o 16:18, Alaskan malamutte napisał:

Dopytam o tego psiaka, czy jest jeszcze w schronisku. 

Asieńko, czy udało Ci się dowiedzieć coś o tym czarnym płaczącym niufku?
Przepraszam za wtręt, ale Alaskan tu najczęściej bywa.

EDIT

Już wiem, przeczytałam na wątku niufka, który założyła Livka
Dzięki Asiu  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2021 o 23:02, Tyśka) napisał:

Oj, kogoś zaufanego to nie mam. Dla Myszki musiałam szukać na fb i nie było komu na już zrobić, ale może to taki feralny rejon Łodzi albo jakiś bardziej urlopowy czas. Jak nie znajdziesz nikogo zaufanego to mogę poszukać na grupie wizytowej na FB.

Jaki to rejon?

W sumie w Łodzi zamieszkał z dwa lata temu Puchatek z Zamościa, zapytam Gosię kto jej robił wizytę. 

Trzymam kciuki za Almę ♡

 

Dnia 22.10.2021 o 00:34, Poker napisał:

HOP! jest z Łodzi tylko nie wiem czy robi wizyty. I Dusia-Duszka oraz Rita60.

Pisałam już do Tyśka, napiszę i tutaj -  z dogo z Łodzi nikt nie robi wizyt PA, miałam wielki problem przy adopcji Auris i potem przy Teo i z tego względu unikam wystawiania Olx na Łódź.

Oba psy wróciły z adopcji i to jedyne, które wróciły, więc mam taki wniosek, że Łódź nie przynosi szczęścia psom pod moją opieką.

Mam kontakt od Tyśka na kogoś z Fb, będę dzwoniła, chociaż nie jestem przekonana do takiej formy wyszukiwania wizytatorów.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2021 o 21:33, agat21 napisał:

Dzięki wielkie. No właśnie chyba nie ma tu nikogo z Sosnowca, chyba, że mnie pamięć zawodzi. 

Może ewu kogoś zna... mam taką nadzieję.

Podobnie jak Tola, wolę kogoś zaufanego, z polecenia 😞 Wizytatorzy na FB są różni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2021 o 21:47, Tyśka) napisał:

Może ewu kogoś zna... mam taką nadzieję.

Zaraz napiszę do ewu. Napisałam też do Gabi79, ale nie mam odpowiedzi. 

W Chorzowie jest osoba, która robiła mi wizytę dla Rudego vel Tofika. Jaki dostał domek, to osoby które czytają watek Rudego, wiedzą.  Zadzwonię do niej jutro.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2021 o 21:25, Dusia-Duszka napisał:

Tak, jak pisze Poker, jestem z Łodzi. Doświadczenia w preadopcyjnych nie mam. Ale z Łodzi jestem 🙂

Ojej, to czas doświadczyć. Mogę udzielić instrukcji. Pojętna jesteś , to w mig pójdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...