Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 18.10.2021 o 21:28, agat21 napisał:

A mamusia na szczęście ma azyl na kanapie 😄

Ojjj, bardzo często spędza tam czas. Nawet jak maluchy biegają po ogrodzie to czasem skorzysta z chwili i odpoczywa od nich 😉 Szkraby są już samodzielne, gotowe do adopcji. Oby domy przybywały hurtowo 🙂

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaki ogłaszane są też na okolice (Lublin i Zamość + na stronie fundacji + ogłaszam je na fb po lokalnych i ogólnopolskich grupach), ale nie wiem czy będzie tutaj sensowny odzew. Po prostu to są zwykłe kundelki zapowiadające się na większe psiaki, nie mają rasowej urody, będzie ciężej o domy. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i nie tracić nadziei 🙂 To dopiero początki ogłaszania. Marzeniem moim jest to, aby chociaż 2-3 wyfrunęły już na swoje (niech cieszą kogoś innego i odciążą ich aktualną opiekunkę), ale nie mam wpływu na rzeczywistość 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2021 o 19:24, Tyśka) napisał:

Szczeniaki ogłaszane są też na okolice (Lublin i Zamość + na stronie fundacji + ogłaszam je na fb po lokalnych i ogólnopolskich grupach), ale nie wiem czy będzie tutaj sensowny odzew. Po prostu to są zwykłe kundelki zapowiadające się na większe psiaki, nie mają rasowej urody, będzie ciężej o domy. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i nie tracić nadziei 🙂 To dopiero początki ogłaszania. Marzeniem moim jest to, aby chociaż 2-3 wyfrunęły już na swoje (niech cieszą kogoś innego i odciążą ich aktualną opiekunkę), ale nie mam wpływu na rzeczywistość 😞

Tysiu, niestety, bez wyróżnień ogloszenia na duże miasta spadają...

Mialy ode mnie wyrożnione na Kraków i Warszawę(te ogloszenia ktore ja robiłam)

Niestety...w kasie pusto...nie jestem w stanie wyróżnić wszystkich ogloszeń...

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2021 o 19:29, Alaskan malamutte napisał:

Tysiu, niestety, bez wyróżnień ogloszenia na duże miasta spadają...

Mialy ode mnie wyrożnione na Kraków i Warszawę(te ogloszenia ktore ja robiłam)

Niestety...w kasie pusto...nie jestem w stanie wyróżnić wszystkich ogloszeń...

 

To prawda, bez wyróżnień albo regularnego dodawania ogłoszenia na nowo na jedno miasto niewiele się zda to ogłaszanie 😞


Kto fejsbukowy to proszę o udostępnienie postu grupowego dzieciaków. KLIK.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2021 o 19:29, Alaskan malamutte napisał:

Tysiu, niestety, bez wyróżnień ogloszenia na duże miasta spadają...

Mialy ode mnie wyrożnione na Kraków i Warszawę(te ogloszenia ktore ja robiłam)

Niestety...w kasie pusto...nie jestem w stanie wyróżnić wszystkich ogloszeń...

 

Podaj mi nr konta to coś wpłacę na wyróżnienia.

Próbowałam wyróżnić ogłoszenie dla Uli ale coś mi nie idzie (że służbowego sprzętu nie mogłam zapłacić, z komórki nie mogę się zalogować).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2021 o 21:10, rozi napisał:

A pomysł mam taki, żeby do ogłoszeń szczeniaków z DT wpisać w tytule zdrowe, zadbane, czy coś.

Bardzo dobry pomysł, może pomoże cos. Swoje do adopcji tez ogłaszam np.z info juz w tytule o sterylce czy cenionych przez ludzi cechach, choć przyznam że ostatnio bez efektu. Niestety, bardzo często ludzie rezygnują i wprost mówią, że wybrali czy juz jadą po szczeniaka którego dostają od ręki. Trudno, tlumacze sobie, że lepiej poczekać. Chlopczyk ten pierwszy czarny jest cudowny i mnie zauroczył, wygląda jak moj Ciapciak. Mam slabosc do takich ciapciaków i od razu widzac jego zdjęcia przypominam sobie jak moja Minia trzymala naszego na rękach , kiedy jeszcze ważyl 25 kg jako szczenior. Ta sama gapowata mina. Myślałam że to są mniejsze szczeniaczki, jakoś nie wylapalam perspektywy na zdjęciach. W weekend poudostepniam je na fb, bo w tygodniu jest małe zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2021 o 21:34, Jaaga napisał:

Bardzo dobry pomysł, może pomoże cos. Swoje do adopcji tez ogłaszam np.z info juz w tytule o sterylce czy cenionych przez ludzi cechach, choć przyznam że ostatnio bez efektu. Niestety, bardzo często ludzie rezygnują i wprost mówią, że wybrali czy juz jadą po szczeniaka którego dostają od ręki. Trudno, tlumacze sobie, że lepiej poczekać. Chlopczyk ten pierwszy czarny jest cudowny i mnie zauroczył, wygląda jak moj Ciapciak. Mam slabosc do takich ciapciaków i od razu widzac jego zdjęcia przypominam sobie jak moja Minia trzymala naszego na rękach , kiedy jeszcze ważyl 25 kg jako szczenior. Ta sama gapowata mina. Myślałam że to są mniejsze szczeniaczki, jakoś nie wylapalam perspektywy na zdjęciach. W weekend poudostepniam je na fb, bo w tygodniu jest małe zainteresowanie.

Od lat jestem fanką Ciapciaka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...