Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 17.10.2021 o 21:21, Tola napisał:

To może to szczepienie zrobić już na fakturę?  Bo na razie nie mam żadnej do rozliczenia, a przydałaby się.

A może pieniądze ze zrzutki przeznaczyć na kastrację, karmę i budę? Mogę przekazać p Marzence, ale skoro gmina finansuje wet. wydatki to może nie ma co się wychylać? Sterylizacja będzie robiona gdzie indziej, więc tutaj pieniądze się przydadzą.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2021 o 11:56, Poker napisał:

Zastanawiam się dlaczego maluchy potrzebowały budę?

Przebywają w pomieszczeniu gospodarczym, które nie jest ogrzewane ani ocieplone w jakikolwiek sposób (urządzone jest ładnie, po domowemu, ale to gospodarcze). Aby trochę podnieść temperaturę, p Marzenka pali w kominku, ale to nie daje takiego ciepła, zwłaszcza że drzwi wyjściowe są ciągle otwarte specjalnie dla Dianki. Szkraby wyraźnie marzły + zjadały kartonową budkę. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Telefonów o szczeniaki miałam dzisiaj 6!!

Zasada " nie ilość a jakość" jak najbardziej mi tutaj pasuje...

Wiekszość zdziwiona, że szczeniaki tak daleko, że jakieś procedury...

Pani chciala szczeniaka dla dziecka, pan chcial dla dziewczyny w prezencie...ale już i nigdzie jechać nie będzie...

Po poludniu telefonow nie mialam...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2021 o 19:02, Alaskan malamutte napisał:

Telefonów o szczeniaki miałam dzisiaj 6!!

Zasada " nie ilość a jakość" jak najbardziej mi tutaj pasuje...

Wiekszość zdziwiona, że szczeniaki tak daleko, że jakieś procedury...

Pani chciala szczeniaka dla dziecka, pan chcial dla dziewczyny w prezencie...ale już i nigdzie jechać nie będzie...

Po poludniu telefonow nie mialam...

 

 

 

Biedne szczeniorki że są traktowane głównie jak zabawki.. Jak się znudzą, lądują w schronie lub na ulicy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2021 o 20:27, agat21 napisał:

Biedne szczeniorki że są traktowane głównie jak zabawki.. Jak się znudzą, lądują w schronie lub na ulicy.

To prawda 😞 P Marzenka martwi się czy znajdą się odpowiedzialne domki dla maluchów. Obiecałam jej, że tylko takie im znajdziemy... ale nie wiem kiedy 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2021 o 20:31, Tyśka) napisał:

To prawda 😞 P Marzenka martwi się czy znajdą się odpowiedzialne domki dla maluchów. Obiecałam jej, że tylko takie im znajdziemy... ale nie wiem kiedy 😞

Martwi fakt, że jeszcze nie mamy żadnego domu.

No nic, trzeba być dobrej myśli, że gdzieś te odpowiedzialne rodziny są i odezwą się. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...