Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

TZ zawiózł dzisiaj budę zakupioną dla Dianki i jej maluchów. Buda jest ocieplona; co prawda nie ma takiego dachu, jaki chciała p. Marzenka, ale niestety na naszym terenie tylko jeden producent wykonuje takie budy i wciąż przekładał datę odbioru.

Buda kosztowała 650 zł, potem wrzucę fakturę.

Tutaj już w busie gotowa do wyjazdu

image.jpeg

 Już zagospodarowana;)

5456426339186614843.jpg

2365668980572901990.jpg

-7183664442061610067.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, rozi napisał:

Czy taki maleństwom można dawać preparowane przysmaki? Nic się nie czepiam, pytam tylko, bo ja bym dała raczej kawałek wołowiny, czy cielęciny czy cuś.

Ja swojemu psu podawałam. Mial wtedy 7 -8 tygodni. Wet nie widział przeciwskazań. Oczywiscie kupowalam naturalne a nie pedeegree..Te ktore zakupila p. Marzenka są naturalne, suszone. 

Jeśli uwazacie, że szczeniaczki nie powinne jeść tych żwaczy to zaraz przekażę p. Marzence aby nie podawala.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2021 o 19:19, Alaskan malamutte napisał:

Ja swojemu psu podawałam. Mial wtedy 7 -8 tygodni. Wet nie widział przeciwskazań. Oczywiscie kupowalam naturalne a nie pedeegree..Te ktore zakupila p. Marzenka są naturalne, suszone. 

Jeśli uwazacie, że szczeniaczki nie powinne jeść tych żwaczy to zaraz przekażę p. Marzence aby nie podawala.

 

Ja nie mam zdania! Zapytałam tylko.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2021 o 18:39, agat21 napisał:

Kurczą się trochę już zasoby. Tolu, czy następny rzut karmy - jak będzie potrzebny - dasz radę ze zbiórki zakupić czy kombinować kasę trzeba?

Jeśli będzie potrzebna, to TZ zakupi; wpływy ze zbiórek co prawda księgowa rozlicza oddzielnie, ale damy radę. Będę też musiała  coś pokombinować  ze zbiórką i budą, bo trochę przekroczyliśmy zakładany koszt - buda kosztowała 650 zł.

A co z fakturą za szczepienie, wiadomo już coś?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Jeśli będzie potrzebna, to TZ zakupi; wpływy ze zbiórek co prawda księgowa zlicza oddzielnie, ale damy radę. Będę też musiała  coś pokombinować  ze zbiórką i budą, bo trochę przekroczyliśmy zakładany koszt - buda kosztowała 650 zł.

Czy budę można rozliczyć z pieniędzy ze zbiórki? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2021 o 19:24, Tyśka) napisał:

Czy budę można rozliczyć z pieniędzy ze zbiórki? 

My opłaciliśmy koszt budy z pieniędzy fundacyjnych, zabrakło 150 zł, bo tyle miała kosztować ta pierwsza zamawiana buda. 😉

Jeśli zostanie tyle pieniędzy ze zbiórki, to jakoś to rozliczymy, jeśli nie, to trudno.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2021 o 19:44, Alaskan malamutte napisał:

Trochę się przestraszylam i poprosilam p. Marzenkę aby  nie dawala malychom tych żwaczy. 

Nie ma powodu do obaw. To nie są preparowane smaczki , które tez podobnie jak Rozi , zdecydowanie odradzam dla szczeniąt. Na zdjęciu widać suszony żwacz, a to doskonały wybór dla malucha. Oprócz tego, że  zajmuje szczeniaka , przekierowuje na gryzienie tego co może zamiast np. butów, to zawiera wartościową florę bakteryjną. Nie zaszkodzi dzieciakom absolutnie. Sama kupuję je na kilogramy i daję juz kilkutygodniowym maluszkom. Ważne tylko, żeby te naturalne przekąski były suszone, nie wędzone, a taki widać na zdjęciach. Spokojnie wiec Pani Marzena może maluchy nimi częstować. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

My opłaciliśmy koszt budy z pieniędzy fundacyjnych, zabrakło 150 zł, bo tyle miała kosztować ta pierwsza zamawiana buda. 😉

Jeśli zostanie tyle pieniędzy ze zbiórki, to jakoś to rozliczymy, jeśli nie, to trudno.

Mam nadzieję, że pieniędzy ze zbiórki wystarczy na pokrycie kosztów budy. Chciałabym móc chociaż podzielić się fantami na bazarek na ten cel, ale zwyczajnie już nie mam czym się dzielić:( Jeszcze pochodzę po domu...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2021 o 21:14, Tyśka) napisał:

Mam nadzieję, że pieniędzy ze zbiórki wystarczy na pokrycie kosztów budy. Chciałabym móc chociaż podzielić się fantami na bazarek na ten cel, ale zwyczajnie już nie mam czym się dzielić:( Jeszcze pochodzę po domu...

Tysiu, zbiórka jest przede wszystkim dla Dianki i maluchów, na ich potrzeby - karmę, szczepienia, zobaczymy, kiedy znajdą nowe domy i ile wydamy;).

A buda to prezent dla rodzinki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Dzisiaj miałam 3 zapytania  z FB z naszych stron o Dropsika, ale dobrego domu z tego nie będzie.

Dobrze, że jakieś zapytania są. Czekamy na te wyjątkowe...

1 godzinę temu, Tola napisał:

 

A co z fakturą za szczepienie, wiadomo już coś?

Pisałam o tym p. Marzence. Obiecała, że poruszy ten temat, chociaż na dobrą sprawę szczepienia miała opłacić gmina, podobnie jak odrobaczenie. Najwyżej ta ostatnia dawka szczepienia będzie ze zbiórki. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2021 o 21:18, Tyśka) napisał:

Dobrze, że jakieś zapytania są. Czekamy na te wyjątkowe...

Pisałam o tym p. Marzence. Obiecała, że poruszy ten temat, chociaż na dobrą sprawę szczepienia miała opłacić gmina, podobnie jak odrobaczenie. Najwyżej ta ostatnia dawka szczepienia będzie ze zbiórki. 

Gminy nie ma co oszczędzać, masz rację.  To daj znać przy kolejnym wyjedzie rodzinki do weta. Można opłacić potem sterylkę suni...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...