Jump to content
Dogomania

bazarek ze wszystkim dla 4Dogsów do 30.09 do g. 21:00


3 x

Recommended Posts

1 godzinę temu, AlfaLS napisał:

Czy szelki nr 115 będą dobre na takiego psiaka, który ma 50 cm za przednimi łapkami? Podobają mi się ale nie wiem czy mój Figo nie jest do nich za duży...

Poproszę nr 114.6, 114.7, 114.18 po 2 zł.

wydaje mi się, że będą za małe 
w opisie jest :
"
wymiary/obwód przy normalnym zapięciu rzepa to 39-44 cm " a mierzyłam przy rzepie a on jest za łapkami, może za 2-3 cm za łapkami ale to raczej nie będzie różnicy 10 cm, a tyle brakuje 

dziękuję za zakupy :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Koki-99 napisał:

Nie wiem czy jeszcze można, czy bazarek czynny, czy nie. Ale mam pytanie z miau. Atta chciałaby wiedzieć jak duża jest filiżaneczka nr 76. Czy to taka do espresso, czy większa?

Hej
bazarek w tym tyg przeniesie się na miau. 

Filiżanka jest mała - ale zmierzę już jutro, bo teraz na bank pobiję ;)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Aldrumka napisał:

Mogę przejąć fanty @elmas i @AlfaLS do wspólnej przesyłki z mojego bazarku a przy okazji dla @Jo37 i jej koleżanki jeśli nie macie lepszej formy przekazywania; może i agat by chciała 

chętnie przekażę
z tym, że dopiero w przyszłym tyg., bo kilka fantów jest w innym miejscu niż ja 
a że jestem miła i uczynna ;) to przy okazji podlewania kwiatków u trzymiesięcznej emigrantki będę robiłą w przyszłym tyg objazdówkę 
to jakoś to się ogarnie wszystko :)

 

teraz musze się skupić na podsumowaniu, żeby było szybciej niż dodawałam fanty :D
ale to już też na spokojnie, za dnia

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny
jeszcze nie wiem jak (bo mam urwanie wszystkiego) ale wszystkie fanty które powinny wylądują u Aldrumki :)
i wszystko wyślę gdzie trzeba, jeśli będziecie chcieli 

na razie jeszcze muszę ściągnąć fanty z dwóch DT (z dwóch już ściągnełam)
wszystko dopnę w tym tyg


 

Link to comment
Share on other sites

tadam tadam :)

mam rozliczenie 

(tak, wiem, mam też tzn "zapłon")

 

zaraz roześlę też pw, chociaż wiem, że już niektórzy wpłacili
ale wybaczcie, dla pewności pw pójdzie do wszystkich.

Rozliczenie personalne

agat21    -    93    -    Czapka i szalik    -    25,00 zł
agat21    -    96    -    Chusta czarna mocno wzorzysta    -    22,22 zł
agat21    -    97    -    Chusta z brązowym    -    22,22 zł
agat21    -    101    -    Szal w koniki    -    19,00 zł
Aldrumka    -    40    -    Magnes drewniany    -    5,00 zł
Aldrumka    -    57    -    Tajemnice księżnej Doroty Czartoryskij     -    5,00 zł
AlfaLS    -    114.6    -    płyta Irena Santor    -    2,00 zł
AlfaLS    -    114.7    -    płyta Żołnierskie kolędowanie    -    2,00 zł
AlfaLS    -    114.18    -    płyta Czekolada    -    2,00 zł
Bgra    -    4    -    Kubek do schłodzonych napojów    -    10,00 zł
elik dla Ani G-R    -    2    -    Coś z Bułgarii    -    20,00 zł
elik dla Ani G-R    -    11    -    Skarbonka, kubek do kawy    -    14,00 zł
elmas    -    53    -    Przygody Tomka    -    5,00 zł
elmas    -    56    -    Czarny Mustang    -    5,00 zł
Jo37    -    88    -    Magnes z Granady    -    5,00 zł
Jo37    -    106    -    Smycz w psie łapki    -    20,00 zł
Jo37 (dla Grażki 123)    -    92    -    Przypinka Harley Davidson    -    14,00 zł
Jo37 (dla Grażki 123)    -    110    -    Odblaskowa obroza    -    20,00 zł
majowa    -    43    -    Papryczki z meksyku    -    15,00 zł
majowa    -    75    -    Filiżanka "niebieska"    -    25,00 zł
majowa    -    103    -    Zabawka dla psa, czyszcząca zęby    -    10,00 zł
Selenga    -    65    -    Tilajty pomarańczowe    -    6,00 zł
Selenga    -    66    -    Tilajty zielone    -    6,00 zł
tfarug    -    63    -    Richard A. Knaak    -    45,00 zł
 

Rozliczenie, z kosztami i propozycjami wysyłki 
tam gdzie miejsca są puste, to odbiór osobisty albo ta opcja w ogóle się nie opłaca ;)
 

agat21    -    suma za fanty:    88,44 zł    + wysyłka    poczta:     18,00 zł    albo paczkomat:     13,00 zł    albo paczka w ruchu:     11,00 zł
Aldrumka    -    suma za fanty:    10,00 zł    + wysyłka    poczta:         albo paczkomat:         albo paczka w ruchu:     
AlfaLS    -    suma za fanty:    6,00 zł    + wysyłka    poczta:         albo paczkomat:         albo paczka w ruchu:     
Bgra    -    suma za fanty:    10,00 zł    + wysyłka    poczta:     15,00 zł    albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     11,00 zł
elik dla Ani G-R    -    suma za fanty:    34,00 zł    + wysyłka    poczta:     15,00 zł    albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     11,00 zł
elmas    -    suma za fanty:    10,00 zł    + wysyłka    poczta:         albo paczkomat:         albo paczka w ruchu:     
Jo37    -    suma za fanty:    25,00 zł    + wysyłka    poczta:         albo paczkomat:         albo paczka w ruchu:     
Jo37 (dla Grażki 123)    -    suma za fanty:    34,00 zł    + wysyłka    poczta:         albo paczkomat:         albo paczka w ruchu:     
majowa    -    suma za fanty:    50,00 zł    + wysyłka    poczta:     18,00 zł    albo paczkomat:     14,00 zł    albo paczka w ruchu:     11,00 zł
Selenga    -    suma za fanty:    12,00 zł    + wysyłka    poczta:     15,00 zł    albo paczkomat:     13,00 zł    albo paczka w ruchu:     11,00 zł
tfarug    -    suma za fanty:    45,00 zł    + wysyłka    poczta:         albo paczkomat:     13,00 zł    albo paczka w ruchu:     
 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 22.10.2021 o 21:23, elik napisał:

W imieniu Ani G-R bardzo dziękuję za super fanty  🙂  Jeden fant zagadka do rozgryzienia czeka na domyślną głowę  🙂

jak to? nie otworzyła?

i jak ja mam teraz żyć ? jak nie wiem co tam było ?

 

mam nadzieję, że pozostałe fanty dotarły.

Pieniądze od Was dotarły wszystkie - dziękuję!
Jest to duży wkład w opłacenie hotelu Clyde'a.

 

DZIĘKUJĘ!

 

ps. przepraszam, za opóźnienie w wysyłce. Chciałam paczkomaty nadać w niedzielę przed urlopem ale inpost zrobił mi psikusa i miał prace techniczne i nie można było nic wysłać.
Zleciłam to młodzieży, która ogarnęła się dopiero kilka dni później, niemniej cieszę się, że podołał 😉

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

dziewczyny, dziękuję za odzew z przesyłkami 🙂
cieszę się, że dotarły
miałam też inf. zwrotną co było w tajemniczej baryłce z Bułgarii - MIÓD !
w międzyczasie byłam wyjechana i Clyde z pierwszego postu na bazarku znalazł dom we Wrocławiu 🙂 albo okolicach - pojechał jak mnie nie było więc dokładnie nie zanotowałam czy to dokładnie Wrocław czy może okolice. Ale Państwo  dwa razy przyjechali do niego w odwiedziny w hotelu ! Tak, takie domy jeszcze są ! ) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...