Jump to content
Dogomania

Temat do zamkniecia. Dziękuję, że byliście.


Tyśka)

Recommended Posts

18 godzin temu, Tyśka) napisał:

Pani Marzenka szczęśliwa skończyła remont i zgodziła się przyjąć na chwilę psiaka. Ma dwie psie staruszki, jedna jest agresorką do innych psów, dlatego psiulek będzie miał do dyspozycji budynek gospodarczy i ogródek. Na razie musi mu to wystarczyć, dopóki nie znajdziemy mu DT. Ale i teraz to walka o życie psiaka, więc ważne, że coś mamy w zanadrzu.

Najważniejsze żeby go odebrać. W grupie siła damy radę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2021 o 21:35, Nadziejka napisał:

Witaj lateczku witaj kokany

Tysiu zagladam choc z modlitwa

 Raduje sercem ze pojawily  dobruszki  Pani Marzenka  Pani Kasia

 

Dnia 13.09.2021 o 22:17, Poker napisał:

Najwązniejsze w jaik on jest stanie psychicznym.

Do Anecik jest dalej, ale koszt niewiele większy chyba, że coś się zmieniło u niej.

 

Dnia 13.09.2021 o 22:38, elik napisał:

No tak, to miało być po Kreciku, a ja z przejęcia się chłopaczkiem, pokręciłam 

Ja szczerze zaproponowałam przekazanie tej kasy terierkowi, bo biedaczysko jest goły, ale jeśli stoisz przy swoim zdaniu, to bardzo dziękuję.

 

20 godzin temu, Nadziejka napisał:

   ♡      

psie serdunko niechaj sie wszytko uda 
niechaj juz bezpieczny 

 

19 godzin temu, Isiak napisał:

Witam się u terierka. Z kasą krucho, poza deklaracjami na dogo mam jeszcze stałe comiesięczne deklaracje poza dogo i cztery dokarmiane koty :( Ale jednorazowo 50 zł wpłacę. Jeżeli uda mi się ogarnąć z bazarkiem (bo ciągle mam z nim pod górkę, aż czasem wyć mi się chce ze złości) to będę również o psiaczku pamiętać. No chyba, że już będzie w swoim własnym domku, bo śliczny jest i młodziutki, w adopcyjnym rozmiarze i typie modnych teraz Jack Russelów, tak że kto wie :)

 

19 godzin temu, Kamila Proc napisał:

jestem

 

18 godzin temu, mari23 napisał:

Jestem i ja. Pomyślę nad deklaracją, na pewno pomogę, tylko jeszcze nie wiem, czy stałą, czy jednorazową.

 

16 godzin temu, Ellig napisał:

Jestem, na razie bez deklaracji.
Wkleiłam ogłoszenia na Facebooku

 

16 godzin temu, ewu napisał:

Tyśka zabierajcie go piorunem, szybko znajdzie dom.

Mam ładne fanty na bazarek, podzielę się. 

Komu można wysłać?

 

16 godzin temu, ewu napisał:

Najważniejsze żeby go odebrać. W grupie siła damy radę.

 

11 godzin temu, agat21 napisał:

Też wydaje mi się, że szybko znajdzie dom. Teraz takie psiaczki są na "topie".

Dziękuję,  że jesteście. Ja absolutnie nie myślałam o braniu odpowiedzialności za kolejnego psa, bo i wiecie jak to że mną jest, nie wiem kiedy nie zniknę całkiem z forum, na jakieś pół roku albo rok. No ale terrierkom w typie russella nie umiem odmówić, w domu mam jednego gagatka ;). Przepraszam, że nie odpisuję od razu, ale wrzesień to zawsze intensywny czas dla mnie w pracy. Wychodzę z domu o 6, wracam po 20, a jeszcze mojego młodego psa ogarnąć i odpocząć, bo już to taki etap że potrzebuje trochę snu;). Jestem też ponad 500km od terrierka, więc musze czekać na wiesci od znajomej,a ta jest obciążona kolejnymi psami, które zgłaszają jej nieudolne gminy... wczoraj ratowała dwa szczeniaki, jeszcze ta psią rodzinka z 6 maluchami na łańcuchu gminnym, jeszcze pies na łańcuchu po śmierci właściciela został sam na gospodarstwie, jeszcze koty do łapania, finalizowanie adopcji w różnych gminach itd itd... jest padnięta, więc ciężko zwyczajnie ogarnąć wszystko w jedną dobę. Terrierek ma miejsce u Pani Marzenki, ale prosiła aby go zaszczepić i odrobaczyć, więc znajoma musi pojechać po psa (nie jest w tej samej miejscowości), zdobyć zrzeczenie się, zawieść do weterynarza i poczekać tam w kilkugodzinnej kolejce, a potem  kilkadziesiąt kilometrów zrobić, aby zawieźć psa do Pani Marzenki. To trudne. Ona też pracuje i nie ma już urlopu. Dlatego proszę o cierpliwość. Facet wie, że psa zabieramy i że chęć uspienia mamy zarejestrowaną, więc niech czeka na telefon, że zabieramy psa. Niestety, nie da się wszystkiego przyspieszyć, proszę o cierpliwość. Komu jak komu, ale nam też mocno zależy, aby pies był już bezpieczny.

Mam nadzieję, że charakter ma lepszy niż Łatka czy Amik, bo nie mogę sobie pozwolić na zasiedzenie się psa :( No ale tym martwić będę się później. 

 

Deklaracje pomocy pozapisuję w wolnej chwili, dziękuję że jesteście:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Tyśka) napisał:

W piątek psiulek trafi do Pani Marzenki.

 

2 minuty temu, Tyśka) napisał:

Zgłosił się do mnie DT w Warszawie - narzeczeństwo. Nie mają doświadczenia z psami, ale chcą pomóc terrierkowi. Umówiłam się, że najpierw poznamy charakter chłopaka. Jeśli będzie ok to poprosze kogoś o wizytę pa, aby trochę przygotować Państwa na psa. 

Supr wiadomości.  Oby obie udało się zrealizować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...