Jump to content
Dogomania

Zakończony , Dodany aloes :) Kwiatki z Lolciowej rabatki ----------- czynne do 30.09.2021


ona03

Recommended Posts

**** Dziękuję pięknie za wpłaty, nadpłaty :))) ****

 

Rozliczenie wstępne :

 

alex260503 --------------------- 310,50 - nadpłata 1,00- Lolcio przesyła buziale /

Bukowa---------------------------343,00 - Lolcio dziękuje i przesyła buziale / 

koja ------------------------------ 112,00 - nadpłata 31,50 - Lolcio przesyła buziale /

esza-------------------------------98,00 -nadpłata 8,50 - Lolcio przesyła buziale /

Negra&Anna---------------------- 166,00 - nadpłata 3,40 - Lolcio przesyła buziale /

Nika-Ela --------------------------102,40 - nadpłata 1,10 - Lolcio przesyła buziale /

Mila-ada---------------------------123,50 - Lolcio dziękuje i przesyła buziale / 

Kama 55 --------------------------- 75,50 - Lolcio dziękuje i przesyła buziale / 

Nesiowata ------------------------  33,90 - nadpłata 0,60 - Lolcio przesyła buziale /

mari 23----------------------------156,00 - nadpłata 0,50 - Lolcio przesyła buziale /

uxmal -----------------------------19,00 - nadpłata 4,50 - Lolcio przesyła buziale /

b-b ------------------------------- 54,70 - nadpłata 3,80 - Lolcio przesyła buziale /

wawer --------------------------- 66,00 - nadpłata 7,50 - Lolcio przesyła buziale /

elmas ---------------------------- 50,50 - Lolcio dziękuje i przesyła buziale / 

Iv_------------------------------- 70,00 - nadpłata 7,50 - Lolcio przesyła buziale /

 

kwiatki ------------------- 1781,00

nadpłaty -------------------- 69,90

 

 

AM-JKLUMe8zI7_qYehglR0jvqLWkF4ZTada-10dT_1CQdNmWL_XDGZ223TEPEVPNG0lGVCfxX76rBi1LLnzO4nrmHZ9Ozo0OgGfcCJFUFSNAG8Q4RrTOTfnidEc8V-wW5KgA-CdsHu_YflN_bspZC3rio3c6=w640-h480-no?authuser=0

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

W nawiązaniu do moich rozważań już wieloletnich : co posadzić w miejscu zacienionym a co na słonecznym wczoraj widziałam eklektyczną rabatę.

Na piaszczystej ziemi w miejscu gdzie słońce pali na maxa rosły razem i radośnie:

- piękna róża -ok rozumiem

- hortensja - trochę mnie to zdziwiło

- funkie!! i na dodatek jeszcze kwitły - dla mnie szok 😄

- aksamitki

- żurawka

- dabecja :)) - szok 😄

i wiele innych roślinek

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wracając z pracy zobaczyłam wielką paczkę koło drzwi wejściowych..... -  ja aż tyle roślin kupiłam????? - taka była moja pierwsza reakcja ;) 

Dziękując za wielkie pudło radości przyznaję złoty medal i tytuł mistrzyni świata w pakowaniu roślin!!! Uwierzcie, szalona od lat byłam w kwiatowych zakupach i NIGDY z żadnej profesjonalnej firmy nie dostałam tak bezpiecznie zapakowanych, w idealnym stanie, zdrowych, dorodnych roślin. Z Florexpolu często były to "zwłoki" roślinek, których z litości nie odsyłałam, tylko próbowałam reanimować.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Isiak napisał:

Poleciał przelew za buziale.

Bardzo dziękuję, właśnie miałam wysyłać dane, a tu niespodzianka :))))

 

 

 

51 minut temu, mari23 napisał:

Dzisiaj wracając z pracy zobaczyłam wielką paczkę koło drzwi wejściowych..... -  ja aż tyle roślin kupiłam????? - taka była moja pierwsza reakcja ;) 

Dziękując za wielkie pudło radości przyznaję złoty medal i tytuł mistrzyni świata w pakowaniu roślin!!! Uwierzcie, szalona od lat byłam w kwiatowych zakupach i NIGDY z żadnej profesjonalnej firmy nie dostałam tak bezpiecznie zapakowanych, w idealnym stanie, zdrowych, dorodnych roślin. Z Florexpolu często były to "zwłoki" roślinek, których z litości nie odsyłałam, tylko próbowałam reanimować.

Jak mi miło Maryniu :)))))

Bo ja kofffffam swoje kfffiatuszki, i nie mogłabym narazić ich na niewygodną podróż :)))))

Nie podpisałam malin, to :

malina jasnozielona z dużą ilością malutkich kolców - to żółta

malina bez liści - to Polana

malina z listkami ciemnozielonymi - to letnia czerwona

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, ona03 napisał:

 

Jak mi miło Maryniu :)))))

Bo ja kofffffam swoje kfffiatuszki, i nie mogłabym narazić ich na niewygodną podróż :)))))

Nie podpisałam malin, to :

malina jasnozielona z dużą ilością malutkich kolców - to żółta

malina bez liści - to Polana

malina z listkami ciemnozielonymi - to letnia czerwona

Tak pomyślałam, że w firmach pakują pracownicy, bo im za to płacą, a tu pakowałaś z sercem, czule i troskliwie, bo je kochasz :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, wawer napisał:

Kwiatki dotarły, ale jeszcze nie miałam czasu otworzyć paczki. Leży w chłodzie, więc nic nie powinno zaszkodzić, chyba jutro się wyrobię. W każdym razie potwierdzam odbiór paczki.

Trzeba koniecznie otworzyć, muszą oddychać :))))

Zagubiłam 7 zł nadpłaty  wawer, ale już poprawiam :))))

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

Paczucha już doszła i pięknie dziękuję za wszystkie cudeńka :))))

Bardzo proszę :))))

 

 

7 godzin temu, jankamałpa napisał:

A ja się spóźniłam z zamówieniem. Czy mogę jeszcze zamówić z pozycji 11 wszystkie sadzonki Miodunki pstrej?

Noooooo,  można :)))

Link to comment
Share on other sites

  • ona03 changed the title to Zakończony , Dodany aloes :) Kwiatki z Lolciowej rabatki ----------- czynne do 30.09.2021

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...