Jump to content
Dogomania

Zakończony , Dodany aloes :) Kwiatki z Lolciowej rabatki ----------- czynne do 30.09.2021


ona03

Recommended Posts

37 minut temu, togaa napisał:

Jak zawsze chcielibyśmy zerknąć ciupinę. ;-)

Nie mam ładnych zdjęć, bo przed czwartą rano nie chciało mi się rozkładać namiotu bezcieniowego (o szóstej wstaję do pracy), więc album nawet nie będzie pokazywany na blogu. Pstryknęłam tylko kilka fotek na łóżku :))) tak dla siebie, gdyby przyszło mi kiedyś do głowy powtórzyć układ stron, bo fajnie wyszły, nic o siebie nie zahaczało :) To okładka:

IMG_5703.JPG.c243eadce62a1f82fedb64619de2b0f6.JPG

w środku:

IMG_5706.JPG.ec83c7ea3f62d74440950f125c51fc69.JPG

IMG_5705.JPG.b7589c07640e33bf9703ef8606273304.JPG

IMG_5706.JPG.ec83c7ea3f62d74440950f125c51fc69.JPG

IMG_5707.JPG.f3102ca1dc886d4d96a22d0951ef9593.JPG

IMG_5704.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, ona03 napisał:

Oj tak :))))

AM-JKLUYXZ_hiix47uf6GY-MNd8y-adK9kawzoHlIFngx_d_hGLx23RiPamg993oBISVD8hlCflvn95SwWyES7mG6CzbY86ZszKzx8ocZxSON67i43ok0KpB9FZw0hi4Q7X9J2Rn1Hl4GP-isC1lXkmqueGv=w462-h615-no?authuser=0

 

 

i sama portulaka

AM-JKLX2M6eFPqK8GP1Xfv4FDYn0uAP6A-ToyerIjNcGMxBQKSHrH_f1U68xlD19QerFitv9Yoepxlgc2uNPfnX1gug3TUtQhZF6ak4YciitZZyvKVDRysKG4V2zZ5J-LeV7cogfUKlO-dyQvD5HIzbH5Ndk=w820-h615-no?authuser=0

 

 

alexiu zapakowana, idę pakować bukowa :)

Portulakę uwielbiam, jest prześliczna! Niestety nie na mój cienisty balkon.
Alex już chyba grządki przekopuje pod osłona nocy, żeby mąż nie widział, hi hi hi :)))))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Isiak napisał:

Portulakę uwielbiam, jest prześliczna! Niestety nie na mój cienisty balkon.
Alex już chyba grządki przekopuje pod osłona nocy, żeby mąż nie widział, hi hi hi :)))))

Witam wszystkie ogrodniczki

przekopuje na legalu ale pod pretekstem przenoszenia wszystkich kwiatuchów od teściowej do siebie:)))))

 

pozdrawiam miłego dzionka:))

i po kwiatuchy zapraszamy jeszcze 3 dni i koniec najpiękniejszego bazarku na dogo:)))))

i znów trzeba będzie czekać do wiosny::)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry ogrodniczki :)))

AM-JKLXFS5lFzxF6osM9U79MvcaUEjYuS2LlQsgRlktMJZ3XCT4-snQy9MKL0Am8sV4SeynW7iLRwl3yBBXJTZdJPPNV4docjk9pqbN0_sdRYKd6wQYaRkvYvrWg5aYNwtdHSBB9twOUHfoIPRJhdp7U-hoS=w462-h615-no?authuser=0

 

 

Dziś wysłane: alexiu,  bukowa - 2 paczki, elmas, uxmal -  rozpakowywać ostrożnie :)

 

5 godzin temu, alex260503 napisał:

Witam wszystkie ogrodniczki

przekopuje na legalu ale pod pretekstem przenoszenia wszystkich kwiatuchów od teściowej do siebie:)))))

 

pozdrawiam miłego dzionka:))

i po kwiatuchy zapraszamy jeszcze 3 dni i koniec najpiękniejszego bazarku na dogo:)))))

i znów trzeba będzie czekać do wiosny::)

To ciekawe podejście, mężusia jakoś obłaskawimy :)))))

 

 

 

3 godziny temu, wawer napisał:

Wpłaciłam 90 zł.

Dziękuje bardzo :). Jutro poleci :)

 

 

1 godzinę temu, togaa napisał:

Pięknego tygodnia dla Wszystkich.

Najpiękniejszego :)))))

Link to comment
Share on other sites

 

57 minut temu, bukowa napisał:

a to astry od Oneczki w moim ogrodzie (niestety, nie potrafię obrócić fotki) - właśnie kwitną i przywiabiają mnóstwo motyli

5-D60-DF38-5346-4-D1-C-BBE8-291-DADB84-B

Jejku, bukowa, jak u Ciebie pięknie! I tylu cudnych, skrzydlatych gości!

1 godzinę temu, Iv_ napisał:

Isiak, przecudny ten album! :))

Taki dopieszczony w każdym szczególe i te jednorożce - bajkowy! 

Dziękuję :) Raz już robiłam z tych samych papierów album, ale ten wyszedł mi lepiej, bardziej spójnie kolorystycznie, bo postawiłam na dwa kolory z kolekcji: zielony i różowy. W tym poprzednim albumie wpakowałam wszystkie kolory i wzory, jakie w kolekcji występowały. No i część stron zrobiłam innych. Ten poprzedni album jest na blogu: https://donka66.blogspot.com/2021/07/album-peen-jednorozcow.html

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Isiak napisał:

 

Jejku, bukowa, jak u Ciebie pięknie! I tylu cudnych, skrzydlatych gości!

Dziękuję :) Raz już robiłam z tych samych papierów album, ale ten wyszedł mi lepiej, bardziej spójnie kolorystycznie, bo postawiłam na dwa kolory z kolekcji: zielony i różowy. W tym poprzednim albumie wpakowałam wszystkie kolory i wzory, jakie w kolekcji występowały. No i część stron zrobiłam innych. Ten poprzedni album jest na blogu: https://donka66.blogspot.com/2021/07/album-peen-jednorozcow.html

Ten poprzedni też śliczny :) W ogóle od lat zachwycają mnie Twoje prace. Mam zakładki, miałam kartki na różne okazje, ale wiadomo rozeszły się po ludziach ;)

Isiak, a robiłaś zakładkę z jednorożcem? Znam kogoś, kto byłby szczęśliwy gdyby taką dostał :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie robiłam :) Może znajdę gdzieś wzór. Na razie haftuję różne zwierzaki na zakładki, będą też kwiaty, ale wiadomo, czasu mało pomiędzy scrapowymi pracami, a ciągle ktoś mnie o coś prosi i stale w tych papierach siedzę :( Zakładki mają iść na bazarek. Na razie mam kilka wyhaftowanych, ale jeszcze nie sklejonych. Gotowe są na razie takie: caviś, kotki, latarnia morska w komplecie z kartką i pudełkiem

Wyhaftowane, ale jeszcze nie sklejone: owczarek niemiecki, chihuahua, szczeniak basseta, alpaki, konie, kotek, w trakcie jest papillon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...