Jump to content
Dogomania

Zakończony , Dodany aloes :) Kwiatki z Lolciowej rabatki ----------- czynne do 30.09.2021


ona03

Recommended Posts

2 godziny temu, NikaEla napisał:

Dziękuję. To prawda , każda sobota od ponad roku na działce przy karczowaniu, koszeniu, wyrywaniu, teraz daje efekty:) Choć jest jeszcze za dużo do zrobienia

Wiadomo, że dużo trudu i pracy trzeba przy odzyskiwaniu ziemi, ale efekty i satysfakcja są tego warte :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

No właśnie, niesamowite. Gratulacje.

A gacie czekają.

Zupełnie o nich zapomniałam.

W szkołach straszliwie brakuje nauczycieli. Mam teraz ponad półtora etatu. Pracuję po 10-12 godzin. Nawet w sobotę na działce byliśmy krócej i pierwszy raz nie posiedzieliśmy nawet chwilę, bo w domu czekała szkoła. Tak jeszcze nigdy nie było

Link to comment
Share on other sites

Jestem już, troszkę mi zeszło,  ale wyjazd planowany był od jakiegoś czasu, raz nawet odwołany w ostatniej chwili, dlatego nie ujawniałam celu podróży, żeby nie zapeszyć.

Byłam kochani u Naszego Kofffffanego Lolusia, wytuliłam, wygłaskałam i trzeba było wracać, mam nadzieję, że moja nieobecność na bazarku zostanie wybaczona.

Poznał mnie, mimo, że nie widzieliśmy się chyba z 6-ść lat,  bardzo go kofffffam :)))

Jakaś fotka będzie, tylko mężuś chwilowo nieobecny, a aparat w samochodzie.

 

Pomału ogarnę wpisy :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...