Jump to content
Dogomania

Zakończony , Dodany aloes :) Kwiatki z Lolciowej rabatki ----------- czynne do 30.09.2021


ona03

Recommended Posts

11 godzin temu, ona03 napisał:

Dzień dobry kfffffiatuszki :)

AM-JKLVEtWywyVgg4DDb4ATTf_PnwxhmErOjdmbiDdg1dKibrSIERnXioEJNg4HeyYveXKr0t9amzUWGruKlS5zHueN1JvuBMFndHPOhTSG9aGp5hjifzSWKbmkjysvXmMOqO2xOxE_ub_HBuXsRKt3XI_4R=w462-h615-no?authuser=0

 

 

 

Cudny heliotrop :) U mnie też musi być każdego lata, bo lubię jego zapach i to, że przyciąga pszczółki i trzmiele.

IMG_5443.JPG

IMG_5335a.jpg

Miałam dzisiaj zwariowany dzień, wszystkie plany diabli wzięli, prawie trzy godziny zajęła akcja łapania kociego maluszka.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Poker napisał:

Jaki ładny kotek obok jeszcze ładniejszego papiruska i sansewierii 🙂

A złapaliście go ?

Papirusek już jest większy niż wtedy na zdjęciu, i przesadzony do większej doniczki :) Tylko mam problem, bo jak zabieram go do domu (było już tak zimno, że kwiatki wróciły do domu na dwa dni), to kocica mi go niszczy :(  Łapkami przygina liście i łamie, w ciągu dwóch dni złamała pięć liści :(

Malucha złapałyśmy, darł się wniebogłosy i wołał mamy chyba :( Czołgałyśmy się po parkingu pod samochody, ja i dwie kobitki z bloku obok, wystawiałyśmy jedzenie i czyhałyśmy na malucha. A on się bał i właził pod maski samochodów. Ukraińcy przetrzepali swoje auto, ale malca nie dało się dosięgnąć, a w końcu uciekł i ulokował się w Toyocie kilka samochodów dalej. Ale w końcu udało się znaleźć właścicielkę auta, otworzyła maskę i znajoma szybko go capnęła, bo był akurat na samej górze. Maleńki bardzo, niewiele większy od dłoni, chudziutki, z wielkim kleszczem na szyi, brudny. Biało-rudy, śliczny,  cudny z niego kot będzie :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moja kotka robi to samo. Tylko moje papirusy maja po 3 metry. Może dasz radę wbić w ziemię dookoła papiruska jakąś siatkę ? Można kupić z metra w Castoramie za parę złotych.

Kotek już  jest śliczny.  I  gdzie on jest? Super ,że tyle osób się zaangażowało w jego łapanie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Moja kotka robi to samo. Tylko moje papirusy maja po 3 metry. Może dasz radę wbić w ziemię dookoła papiruska jakąś siatkę ? Można kupić z metra w Castoramie za parę złotych.

Kotek już  jest śliczny.  I  gdzie on jest? Super ,że tyle osób się zaangażowało w jego łapanie.

Jedna z tych Pań zabrała go do domu. Ona ma jeszcze psiaka, shih tzu. Mieszka w bloku obok mojego. Odchowywała już kociaki i szczeniaki, to nie była jej pierwsza akcja łapania kotka.

Papiruska muszę jakoś zabezpieczyć :( W zeszłym roku uparła się na dracenę, po przyniesieniu jej z balkonu do domu na zimę drapała pieniek. Nałożyłam na pień rolki po papierze toaletowym, jedna nad drugą, prawie aż do liści, i okleiłam taśmą dwustronnie klejącą. Osłonkę z taśmy zdjęłam, Tylko raz małpa spróbowała łapami pomacać i więcej już do draceny nie podeszła. Czytałam, że koty nie lubią, jak coś klei się do łap. Sprawdzone - to prawda :)

Mam nadzieję, że Oneczka nie pogoni mnie za zaśmiecanie wątku, ale nie mogę się powstrzymać - jeszcze fotka z mojego balkonu :)

IMG_5660.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Niestety papirusy są bardzo lubiane przez koty :/

Ja na szczęście mam psa ;) 

Uprawiam od lat. Mam nawet w ogrodzie w ziemi. Pamiętam też egzemplarz z dzieciństwa w moim rodzinnym domu. Bywają czasem bardzo dorodne i wysokie, ale bez przesady. Trzymetrowy papirus to tylko w warunkach naturalnych, a nie mieszkaniu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Iv_ napisał:

Oneczka, a domowe wstawiłaś, czy ja nie widzę :/

Przepraszam bardzo, jeszcze nie, nie mam kiedy ........., a kwiatków troszkę jest.

Musze porobić nowe fotki, czasu brak.

Ale jak tylko spakuje na jutro paczuchy to może ......., dziś pakowałam do 01.00......

Lecę wysłać :)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ona03 napisał:

Isiaczku, balkon cudny, wstawiaj fotki dalej, chętnie popatrzymy.

 

No to wstawiam :) Tegoroczne słoneczniki :)

IMG_5567.JPG

IMG_5568.JPG

1 minutę temu, ona03 napisał:

Ale jak tylko spakuje na jutro paczuchy to może ......., dziś pakowałam do 01.00......

Biedna Oneczka... jak ten świstak, siedzi i zawija badylki w papierki...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za zaproszenie i poproszę:

6c - 10 szt., 7c - 1 szt., 7d 2 szt., 8a - 5 szt., 8e- 10szt., 8g - 6szt., 8h - 10 szt., 10 - 1 szt., 26 -  1 szt., 28 - 1 szt., 34 - 1 szt.,37 - 2szt., 43c - 1 szt., 49 - 1 szt., 60 - 1 szt., 67 - 1 szt., 74 - 1 szt., 78 - 1 szt., 89 a,b,c - po 2 szt. każdej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ona03 napisał:

Przepraszam bardzo, jeszcze nie, nie mam kiedy ........., a kwiatków troszkę jest.

Musze porobić nowe fotki, czasu brak.

Ale jak tylko spakuje na jutro paczuchy to może ......., dziś pakowałam do 01.00......

Lecę wysłać :)))

Spokojnie, myślałam że zdjęć nie widzę, bo niektóre się nie wyświetlają :) 

1 godzinę temu, Isiak napisał:

No to wstawiam :) Tegoroczne słoneczniki :)

IMG_5567.JPG

IMG_5568.JPG

Biedna Oneczka... jak ten świstak, siedzi i zawija badylki w papierki...

Isiak, śliczne słoneczniki. Bardzo ładny masz balkon :)) 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mari23 napisał:

Dziękuje za zaproszenie i poproszę:

6c - 10 szt., 7c - 1 szt., 7d 2 szt., 8a - 5 szt., 8e- 10szt., 8g - 6szt., 8h - 10 szt., 10 - 1 szt., 26 -  1 szt., 28 - 1 szt., 34 - 1 szt.,37 - 2szt., 43c - 1 szt., 49 - 1 szt., 60 - 1 szt., 67 - 1 szt., 74 - 1 szt., 78 - 1 szt., 89 a,b,c - po 2 szt. każdej.

Pięknie dziękuję za przybycie i zakupowe szaleństwo :)))))

 

 

 

 

 

2 godziny temu, Ellig napisał:

Dziekuję za zaproszenie, cudne roslinki 🙂

Dziękuję :)))

 

 

 

 

2 godziny temu, Iv_ napisał:

Spokojnie, myślałam że zdjęć nie widzę, bo niektóre się nie wyświetlają :) 

 

A które się nie wyświetlają ?

 

 

1 godzinę temu, guccio napisał:

Podrzucę czekając na domowe.

Muszę się sprężyć :)

 

 

50 minut temu, togaa napisał:

Słonecznie zapraszamy.

Togusiu, hellllloooooo :))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...