Jump to content
Dogomania

bezpanski pies


dominst

Recommended Posts

witam w dniu dzisiejszym przyblokał sie do mnie pies w podtypie wyzła niemieckiego lub nawet rasowy(nie znam sie na psach) i nwm co z nim zrobić pies ma sporą rane na szyji zapewne po obroży jak mu mogę pomuc pies jest również chudy.czy moge zastosować an te rane wode utleniono lub riwanol,octenisept ? oraż czy zwykły bandaż oraz gaza wystarczy.i co zrobić z tym psem gdzie to zgłosić czy jest sens zgłaszania tego na policje (za stan psa) prosze o pomoc .

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, dominst napisał:

czy moge zastosować an te rane wode utleniono lub riwanol,octenisep

Możesz,a nawet musisz iść z psem do weta. Przecież potrzebuje pomocy lekarskiej,oceny stanu zdrowia itp.a nie domowych sposobów 'uzdrawiania'.

A rodzice pozwolą ci zatrzymać psa?

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, dominst napisał:

U weterynarza byłem dziś rano pisałem o domowych srodkach bo wiem ze pies cierpi a w nocy weterynarza nie ma.

 

i jak wet ocenił stan psa? czym leczy tę ranę?zrobił jakies badania?

Link to comment
Share on other sites

Stan ocenił na sredni powiedzial ze troche wyglodzony i wycieczony ale ze sie zregeneruje dał jakiś zel + spray kazał psikać i smarować ok 4 5 razy na dobe dał tez jakieś tabletki przeciwbólowe kazał dawać jako dodatek do jedzenia i załozył mu taki kołnież plastikowy na szyje mamy sie zglosić na wizyte w poniedziałek a badań nie robił oprócz pobrania krwi i ogolił mu sierść i wyczyscił rane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...