Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Dzisiaj OSTATNIA SZANSA aby nabyć coś fajnego. Sie wreszcie zrobił i zapraszam serdecznie do pomocy dla bezdomnych psiaczków w tym dla mamy z sześciorgiem dzieciaczków. Do 10.10.2021 godz. 21:00


elik

Recommended Posts

  • elik changed the title to Dzisiaj OSTATNIA SZANSA nabyć coś fajnego. Sie wreszcie zrobił i zapraszam serdecznie do pomocy dla bezdomnych psiaczków w tym dla mamy z sześciorgiem dzieciaczków. Do 10.10.2021 godz. 21:00
1 godzinę temu, Radek napisał:

Z zakupami nie poszaleję, ale poproszę o cegiełkę za 10 złotych i dane do przelewu. 

Zakupy, czy cegiełka/serduszko, ważne że kasiorka dla psiaczków będzie  🙂  
Wielkie dzięki  
1570304320_BeDzikujCi.png.2f4526cc7dd7f38b2126a0d7d5e74a6d.png

Dane do przelewu polecą po godz.21, po zakończeniu bazarku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to Dzisiaj OSTATNIA SZANSA aby nabyć coś fajnego. Sie wreszcie zrobił i zapraszam serdecznie do pomocy dla bezdomnych psiaczków w tym dla mamy z sześciorgiem dzieciaczków. Do 10.10.2021 godz. 21:00
48 minut temu, Radek napisał:

Przelew będę mógł zrobić dopiero we wtorek. Jutro mam zebrania i będę późno w domu (i to padnięty)

Współczuję Radku  🙂

Wpłacisz kiedy będziesz miał wolna chwilę i siłę  853850471_dzikujlicznie2.jpg.db02b47130622fb7f143b840a1cb77ad.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kado napisał:

A jeansy nr 62...:)

Ach no tak, ale to elmas o to prosiła  🙂  Ostatnio miałam taki rozgardiasz w życiu, że zupełnie o tym zapomniałam. Poszukam ich dzisiaj i podam wymiary. Jeśli będą pasowały, to jeszcze dołożę do reszty wylicytowanych fantów.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Ellig napisał:

Dziekuję bardzo , wylicytowane fanty przekazuję na kolejny bazarek, a należna za nie kwotę 15 zł wpłacę na konto.

 

Ellig kochana, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję   286851604_dzikujzserca.gif.17caf7e17dd7e63c6998549c51e190eb.gif

Pisałam na którymś wątku, że znalazłam tą wywieszkę z jamnikiem, która licytowałaś na jednym z moich bazarków. Może chciałabyś, żeby Ci ją przysłać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...