Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Dzisiaj OSTATNIA SZANSA aby nabyć coś fajnego. Sie wreszcie zrobił i zapraszam serdecznie do pomocy dla bezdomnych psiaczków w tym dla mamy z sześciorgiem dzieciaczków. Do 10.10.2021 godz. 21:00


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, koja napisał:

Dziękuję za zaproszenie 🙂 Poproszę nr 8 za 30 zł.
Gdyby Perełka nie zdecydowała się to poproszę nr 41 za 20 zł.

Witam bardzo serdecznie i gorąco dziękuję za pomoc psiaczkom       497165163_buziaczki2.jpg.88d00602e9ae0252584ed71c5e1f2dd6.jpg        

Już zanotowane  🙂  

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, elmas napisał:

Poproszę jeszcze nr 23 w opcji KT - przyda mi się do rozbijania orzechów 😄

Jasna sprawa, taka pała to najlepszy przyrząd do rozbijania orzechów, a więc zakup jak najbardziej na czasie, bo orzechy spadają już z drzew  🙂

Nie wspomnę, że czasem można komuś wybić z głowy  pomysła  🙂

Dzięki wielkie   1887741441_buziaczki8.jpg.b6cfd9674156be4e4a0e54e942339b7c.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, themagda napisał:

Poproszę 61 KT i 74 KT, 31 kt. Przy okazji Kurtka deszczówka którą kupiła sto lat temu Jo-37 jest dalej u mnie nieodebrana

Witam Cię serdecznie  i bardzo dziękuję za przybycie   27871339_kwiatki7.gif.b8f75570e70e2bfd48fc8df6797829f3.gif    

Już zanotowane  🙂  

Jeśli Jo37 zrezygnuje (zapytam Ją o to) to ja chętnie kupię tę kurtkę.   

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, iwna5702 napisał:

Dobry Wieczór,  proszę o wymiary spodni poz.14 i rezerwację  🙂

Witam serdecznie i bardzo dziękuję za przybycie     110699660_kwiatki6.gif.b88d05b8faedf7ee0cf3014b1f78ca6b.gif

Dzisiaj tylko zarezerwuję, a zmierzę i podam wymiary jutro. Dzisiaj już padam po kolejnej przeprowadzce.

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, NikaEla napisał:

u nas bardzo ciepło i słonecznie  było cały dzień, tak ciepło , że chodziłam w sandałach i krótkim rękawku

U nas też się w końcu rozpogodziło i ociepliło. Po południu było 25 stopni ciepła, ale poranek był chłodny.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, mari23 napisał:

Dziękuję za zaproszenie, zaglądam, ale nastrój mam taki, że rozejrzę się później.

Dziękuję, że mimo wszystko zaglądnęłaś. Ja też mam okropne samopoczucie po zaglądnięciu do zamojskiego wątku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...