Jump to content
Dogomania

Mam na imię Fuks:) Okazało się, że jestem starszym niewidomym pieskiem, a nie suczką i teraz zaczynam nowe życie u dogomaniaczki:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 20.11.2021 o 20:49, Tola napisał:

Zazdroszczę takiej urozmaiconej diety.

Moje psiaki, zwłaszcza Alfik przepada za surowymi owocami i  niektórymi warzywami, ale cóż z tego, kiedy ze względu na chorobę nie wolno mu ich dawać. Od czasu do czasu daje mu kawałeczek, ale on chciałby więcej i częściej 😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2021 o 06:19, Nesiowata napisał:

Fuks już od jakiegos czasu spokojnie czeka na śniadanie ale w dalszym ciągu łyka wszystko w kosmicznym tempie.

Pewnie dotarło do niego to, że awanturowanie się nie przyspiesza podania żarełka więc nie ma się co trudzić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2021 o 22:25, elik napisał:

Pewnie dotarło do niego to, że awanturowanie się nie przyspiesza podania żarełka więc nie ma się co trudzić.

Może zrozumiał, że dostanie jedzenie  mimo wszystko? Tylko to stałe łykanie zamiast jedzenia nie zmienia się.  W dalszym ciągu bardzo boi się głośnych samochodów, motorów. Mimo, ze często chodzimy chodnikiem przy ruchliwej trasie - za każdym głośniejszym dźwiękiem odskakuje.

Link to comment
Share on other sites

Są miski spowalniające, mają takie wypustki, tylko nie wiem czy ma to sens, gdy są inne psy i inne miski

https://www.strefapsiaka.pl/jaka-miska-spowalniajaca-jedzenie-dla-psa/

https://www.karusek.com.pl/poradnik/miski-spowalniajace-jedzenie-dla-psow-kiedy-stosowac/

Przypomniało mi się, że można zrobić samemu dając do miski duże przedmioty, np piłki tenisowe, zabawki gumowe, nie mogą być małe, żeby nie połknął, a najprościej dodać mała miseczkę do dużej, na środek, zdjęcia

Albo forma do muffinek

Tu  2 w 1, hehe

 

348940376_RawBoostBPN2a.jpg.b9bc57278521f1e2ed731f6b1c8ff135.jpg

images.jpeg

a8f07a7fe2e50b13314bf71c9b762f59.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2021 o 07:57, Nesiowata napisał:

Może zrozumiał, że dostanie jedzenie  mimo wszystko? Tylko to stałe łykanie zamiast jedzenia nie zmienia się.  W dalszym ciągu bardzo boi się głośnych samochodów, motorów. Mimo, ze często chodzimy chodnikiem przy ruchliwej trasie - za każdym głośniejszym dźwiękiem odskakuje.

▷ Budynki: obrazki ruchome, animowane gify i animacje ‐ 100% DARMO!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 21:06, Tola napisał:

 

Też przytulam.

Tolu przytulanki dla Nadziejoowa ? Dziekuje bardzo bardzo serdecznie i wzajemnie i razem slemy dobre fluidy dla calego Nesinkowa
 
                                            
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...