Jump to content
Dogomania

Mam na imię Fuks:) Okazało się, że jestem starszym niewidomym pieskiem, a nie suczką i teraz zaczynam nowe życie u dogomaniaczki:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 23.10.2021 o 11:02, Poker napisał:

o kto to widział głodnego psa po całej nocy wyprowadzać na spacer. Przecież może zemdleć z głodu 🙂

Jaki to spacer? Ma wyskoczyć na siusiu i wracać.I tak było do tej pory. Ale przez ostatnie kilka dni - nie ruszy się dopóki miska nie jest czysta. Wtedy od razu staje przy drzwiach  i czeka na ich otworzenie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A dziś w pierwszej kolejności chłopak musiał wyjść na siusiu! Nie wstałam zaraz po budziku, jeszcze sobie poleżałam i o 6 chłopak nie miał innego wyjścia. Ale szybko wrócił i miska już na niego czekała. Wylizał zadowolony i ułożył się na nowo, pochrapuje sobie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2021 o 07:45, Nesiowata napisał:

Zołza jestem - dziś przetrzymałam Fuksa ze śniadaniem do 7! A wcześniej wystawiłam na dwór. Ale był spokojny, zjadł znów wyszedł na dwór i po powrocie ułożył się do drzemki, zadowolony.

No rzeczywiście, straszna zołza z Ciebie. No kto to widział  dać psu śniadanie dopiero o 7-mej rano! No kto?

Moje jutro dostaną pewnie dopiero po 11-tej, bo o 10-tej maja badanie krwi i muszą być na czczo. Taka karma  😞

Link to comment
Share on other sites

O dziwo - dziś chłopak chciał wyjść zanim zjadł. Musiało go dobrze przycisnąć. Ale zaraz po zjedzeniu znów stał przy drzwiach. Nawet dość długo spacerował sobie. Jeszcze ciemno ale naprawdę ciepło. I sucho. Może dlatego? Wcześniej, kiedy wypuszczałam Aresa, nie chciał wyjść. Widać woli sam. Często tak robi rano. W ciągu dnia nie przeszkadza mu wspólne wyjście.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2021 o 10:19, Tyśka) napisał:

Pilnuje swoich rytuałów, 🙂

Tak, to potrafi. Chłopak zupełnie nie interesuje się kurami. mogę go wypuścić spokojnie i nie pilnować. Spaceruje swoimi ścieżkami i kompletnie nie zwraca na nie uwagi. Żeby Lala chciała iść w ślady chłopaków - byłaby pełnia szczęścia.Ale to tylko marzenia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2021 o 09:02, elik napisał:

To z Lali taki łowca kur?

Niestety - tak. Wszystko co ucieka trzeba gonić. Nas szczęście reaguje na krzyk. Ale trzeba jej pilnować jeśli kury chodzą luzem. Ale kiedy do nich wejdzie - jest spokój. A razem z Neska nauczyły się przełazić pod odgradzającą siatką. Teraz również Fuks tam wchodzi. Ale jest spokój. Widać uznają, że tern kur jest nietykalny. Ale poza nim - Lala  gania kury. Czasem stoję i patrzę jak ona obserwuje i przymierza się do skoku. Kiedy zawołam - przychodzi choć robi to niechętnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...