Jump to content
Dogomania

Mam na imię Fuks:) Okazało się, że jestem starszym niewidomym pieskiem, a nie suczką i teraz zaczynam nowe życie u dogomaniaczki:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 17.10.2021 o 06:18, Nesiowata napisał:

Fuks od rana głodny więc choć pozostali śpią - więc on już dawno po śniadaniu. Teraz zadowolony, ułożył się do drzemki.

Moje psiaki domagają się śniadania niezmiennie już około godz. 7-mej, a po zjedzeniu też ponownie układają się do snu. Chyba większość psiaków tak ma  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2021 o 12:36, elik napisał:

Moje psiaki domagają się śniadania niezmiennie już około godz. 7-mej, a po zjedzeniu też ponownie układają się do snu. Chyba większość psiaków tak ma  🙂

Tylko, że ja wstaję dużo wcześniej a on od razu kręci ogonem, zagląda mi w oczy i cały czas kontroluje ręce. I tak aż do postawienia  miski na podłodze. To może być 4 czy 5 rano, od chwili kiedy wstanę - pies jest głodny.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2021 o 13:33, Nesiowata napisał:

Tylko, że ja wstaję dużo wcześniej a on od razu kręci ogonem, zagląda mi w oczy i cały czas kontroluje ręce. I tak aż do postawienia  miski na podłodze. To może być 4 czy 5 rano, od chwili kiedy wstanę - pies jest głodny.

 

On troszkę widzi, tak bo nie pamiętam ?

Link to comment
Share on other sites

Dziś przetrzymałam chłopaka niemal do 7 ze śniadaniem. Był zaskoczony, że zamiast szykować michę - położyłam się do łóżka. Ale zniósł to dzielnie, bez żadnego szczekania  - po prostu położył się i czekał. No, ale już zjadł i jest zadowolony.

Link to comment
Share on other sites

Dziś jeszcze później śniadanie bo, jak rzadko, spałam aż do 5.30. Powoli chłopak przyzwyczaja się do faktu, że pierwsze dostają jedzenie koty. Wprawdzie siedzi na progu i pilnie obserwuje co robię ale tylko siedzi i czeka. Zjada błyskawicznie, wychodzi na dwór (nie zawsze) i układa się do drzemki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2021 o 13:00, elik napisał:

Trzeba przyznać, że Fuksik jest bardzo grzecznym i inteligentnym pieskiem  🙂  W mig pojął, że musi zachować ustalony porządek dnia i na nic się zda popędzanie Pańci.

Ten grzeczny, inteligentny piesek świętuje dziś drugą miesięcznicę wspólnego życia z nami.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2021 o 06:18, Nesiowata napisał:

Fuks od rana głodny więc choć pozostali śpią - więc on już dawno po śniadaniu. Teraz zadowolony, ułożył się do drzemki.

 

Dnia 17.10.2021 o 12:36, elik napisał:

Moje psiaki domagają się śniadania niezmiennie już około godz. 7-mej, a po zjedzeniu też ponownie układają się do snu. Chyba większość psiaków tak ma  🙂

Moje i psy i koty też tak mają -  spacerek, śniadanko i drzemka, koty bez spacerku;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2021 o 20:30, Nesiowata napisał:

Ten grzeczny, inteligentny piesek świętuje dziś drugą miesięcznicę wspólnego życia z nami.

 

 

Dnia 20.10.2021 o 20:41, Nesiowata napisał:

Pewnie tak. Dziś jakoś nie zjadł do końca kolacji, położył się koło miski i pilnował.W końcu zabrałam.

    106 zl !Rozliczony Wyslany! Dziekuje Wam! dlugopis z lampka! roznosci!  .Colunia od aury dla Ciebie malenka sercem calem Ania christo fair i  Nadziejkowo.Cudna bizu,skarpetunki, bieznik Home you, roznosci  ...Zapraszamy Dobreduszki do 16

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...