Jump to content
Dogomania

Czako, 12stoletni mały piesek. Zmarł właściciel..., pożar zabrał DT. Teraz w BDT


Moli@

Recommended Posts

8 godzin temu, limonka80 napisał:

Też nie ma za co :-)) 

Mam nadzieję, że Czakuś zje nie tylko ten worek, ale jeszcze wiele następnych .....  jak będzie się kończył daj znać :-))

 

 

Na lekach serce  nie pracuje tak głośno - nie wali jak oszalałe. Dobrana dieta, suplementy..., może wejdą leki i Czako będzie śmigał z nami jeszcze długo.

Dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, limonka80 napisał:

Jak Czakuś się miewa ? Mam nadzieję że śmiga :-))

Czakuś czuje się dobrze, śmiga :) Zaaklimatyzował się, leki działają to wszędzie go pełno. 

Pierwszy do głasków, do szczotkowania, do jedzenia..., do wyjścia z domu. Uwielbia spacery..., na smyczy chodzi bardzo ładnie. Przybiega na zawołanie - w domu i na terenie. Mordka uśmiechnięta, ogonkiem wywija. Uszy zarosły (miał wyłysienia po inwazji much). Nadal nie widać po małym, że jest tak bardzo chory. Z podaniem leków nie ma problemów nawet Hepa-Merz pije - nie grymasi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę że Czakuś w dobrej formie. Od czasu usg jakoś smutno, wiem że zamartwianie się nic nie da, ale wciąż myślę jakie to niesprawiedliwe....  Taki dobry i miły piesio, wdzięczny za otrzymaną opiekę i miłość, tak cieszy się życiem a tu choroba ....

Ale nie ma co martwić się na zapas - liczy się to co jest teraz - że mordka  uśmiechnięta i ogonek w ruchu :-))   

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Limonka80, gdyby serce nie było w tak bardzo złym stanie to bez zastanowienia wykonano by zabieg wycięcia śledziony i płata wątroby. Jest szansa że przeżyłby zabieg..., jest brany pod uwagę, nawet ostatnio rozmawiałyśmy z wetką. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2021 o 10:01, limonka80 napisał:

Widzę że Czakula w formie, tak trzymać :-))

W dobrej formie mały rozrabiaka ,)

Całe stado miewa się świetnie..., wybiegane, wyspacerowane w trakcie grodzenia ,)

Po ogrodzie nie biegały psy to zapluszczyły się nornice 😞 mam nadzieję ,że teraz przeniosą się gdzieś dalej ,)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2021 o 12:34, limonka80 napisał:

Jak stado wbiegnie z powrotem na ogród, to nornice dostaną eksmisję :-))

A Czakuś ma jakieś życzenia ? Smaczki, suplementy, coś innego ?

Mam nadzieję, że wykurzą niechcianych gości..., bo  tunele wyryte i ziemia zapada się pod nogami 😞

 a kopczyki Czako zajadle rozkopuje a jak przy tym warczy ,)

Limonka80, Czakuś zaopatrzony w jedzonko, suplementy i gryzaki. Dzięki za pamięć...przypomnimy się na końcówce suchej karmy 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2021 o 13:44, Moli@ napisał:

kopczyki Czako zajadle rozkopuje a jak przy tym warczy ,)

Obrońca posiadłości przed intruzami 🙂

Dnia 20.10.2021 o 13:44, Moli@ napisał:

przypomnimy się na końcówce suchej karmy 🙂

Oczywiście zamówię, Czako musi zjeść co najmniej (co najmniej ! ) kilkanaście worków :-)) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...