Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY, ROZLICZONY. A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać... na wymarzone wakacje? Bazarek cegiełkowy na potrzeby Myszki.


Tyśka)

Recommended Posts

8 godzin temu, Ellig napisał:

Takie maleństwo,  trzymaj się zdrowo Myszeńko.

Aż strach pomyśleć co by było, gdybyśmy jej nie pomogli.

Samodzielnie rodziłaby I czy by urodziła?

Albo ktoś by ją wziął i nagle taka niespodzianka... obawiam się że znowu moglaby zostać wyrzucona.

Dobrze, że się udało ♡ uff.

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać... na wymarzone wakacje? Bazarek cegiełkowy na potrzeby Myszki - do 12.08. DZISIAJ KONIEC.
  • Tyśka) changed the title to KONIEC. ROZLICZAM. A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać... na wymarzone wakacje? Bazarek cegiełkowy na potrzeby Myszki.

Czas podsumować bazarek :)
Dzięki Waszej hojności i dobroci, Waszej obecności, hopaniu i uczestnictwie uzbieraliśmy wspólnie 376 zł na potrzeby Myszki i taką kwotę księguję na
JEJ wątku :) Jestem Wam bardzo wdzięczna, bo pomoc Myszce była zupełnie spontaniczna i obawiałam się jak uzbieramy na wszystko... a jednak okazuje się, że wspólnie można wiele zdziałać :) Dziękuję!

Kolory lata - bukiety z kwiatów sezonowych | CzasNaWnętrze

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to ZAKOŃCZONY, ROZLICZONY. A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać... na wymarzone wakacje? Bazarek cegiełkowy na potrzeby Myszki.
Dnia 14.08.2021 o 11:18, tobciu napisał:

Dzień dobry, ja już jestem niestety miesiąc po urlopie. I rozpaczliwie potrzebuję już nowego - czy mogę dokupić tutaj Urlop w górach ? :-)

p.s. super pomysł na cegiełki.

No pewnie. Po czasie, ale może być:) Ile dni urlopu potrzebujesz? 

Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...