Jump to content
Dogomania

Psi świat kręci się wokół człowieka, dlatego porzucony Dino i osierocona Sali potrzebują naszej pomocy, oboje cierpią w samotności. Dino i Sali już u Jagny:) Dino zamieszkał w Tychach, a Sali w Krakowie:)


Recommended Posts

14 minut temu, Poker napisał:

To może chociaż sunię zabrać jak ona w gorszej sytuacji ?

To koszt przewozu wzrósłby jeszcze bardziej:(

11 minut temu, elficzkowa napisał:

Już doczytałam, że to ma być duży kontenerek więc mój chyba odpada.

Witajcie u psiaków serce-ruchomy-obrazek-0595.gif

Sunia waży 19 kg. Na Dino mam kontener.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, elficzkowa napisał:

Ja mam kontenerek ( w takiej samej wielkości kontenerku Twój mąż przywiózł do mnie Teodora z Zamościa ) tylko do mnie kawał drogi 😞 a ja nie mam jak podjechać do Was.

To za mały, w takim chcemy umieścić Dino...

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Tyśka) napisał:

Ja dopiero doczytałam, przepraszam. Tomaszów-Adopcje kiedyś miały średniej wielkości kontenerek (jak dla border collie, goldena). Ale to pewnie już za późno 😞

Za późno, żeby teraz dzwonić i ustalać. TZ jest właśnie w drodze po Dino,  nie wiem, czy to się wszystko uda, od rana stres ogromny...  Proszę o kciuki, dzisiaj naprawdę b. potrzebne. 

Link to comment
Share on other sites

TZ kupił klatkę metalową o nr mniejszą, akurat dla Sali, innych niestety u nas nie było, przychodzi po 1 sztuce i wczoraj właśnie ktoś kupił.  Bardzo się cieszę! Mam dzisiaj imieniny i ten wyjazd to  najpiękniejszy  prezent:). Wyjazd z Krasnegostawu o 12.00.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Pojechały oba!!!

Psiaki zostaną dostarczone do Katowic, do mojej mamy, skąd ma je odebrać mój mąż. Tyle stresu, dobrze że udało się  jednak zorganizowac wyjazd i kupić transporter. Mój znajomy od którego psiaki wyjeżdżały powiedział, że są bardzo fajne. On sam do mnie przyjeżdża za tydzień, wtedy zwrócę mu klatkę i transporter i beda do odbioru w Krasnymstawie. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...