Jump to content
Dogomania

Cudna suczka z padaczką przygotowana do wyjazdu zostaje, bo opiekunka się wycofała! Transpo rt na dniach wyjedzie, ona zostanie. Laima także pojechała do domu :) Wszystkie w DS


Recommended Posts

,,Rozliczenie: 

Wpłaty na konto ZEA:

Aleksandra S. Nieborowice - 30 zł (27.08) Na Laimę

Marzena. L. Chorzów - 100 zł (27.08) Na Laimę

razem -130 zł,,

 

Prosze serdecznie o wpisanie tez w rozl.
50 zl z Nadziejkowego bazarku ,wplata na konto ZEA
  Tola potwierdzila 15 wrzesien
 
Trwa kolejny bazarek,weic zeby nie umknelo
                                dziekuje za uwage
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Nadziejka napisał:

,,Rozliczenie: 

Wpłaty na konto ZEA:

Aleksandra S. Nieborowice - 30 zł (27.08) Na Laimę

Marzena. L. Chorzów - 100 zł (27.08) Na Laimę

razem -130 zł,,

 

Prosze serdecznie o wpisanie tez w rozl.
50 zl z Nadziejkowego bazarku ,wplata na konto ZEA
  Tola potwierdzila 15 wrzesien
 
Trwa kolejny bazarek,weic zeby nie umknelo
                                dziekuje za uwage

Nadziejko, dziękuję bardzo. Własnie dopisałam do rozliczenia na pierwszej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.09.2021 o 21:38, Tola napisał:

 Na koncie ZEA są wpłaty dla szczeniaków kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0059.gif

Nesiowata - 20 zł serce-ruchomy-obrazek-0617.gif

Nadziejka bazarek - 50 zł serce-ruchomy-obrazek-0617.gif

Ten post przeoczyłam. Wpłatę Nadziejki juz wpisałam, teraz dopiszę w rozliczeniu Nesiowatej. Ślicznie Wam dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tyśka) napisał:

Zaglądam do psiaczków. Dzisiaj zaktualizowałam ogłoszenia Laimy i Martiego. Widziałam na zdjęciach z nowymi maluchami, że Marti nieźle urósł. Jaaga, znajdziesz chwilę, aby go sfotografować?

Tyśko, a dałabyś radę zrobic ogłoszenie kotce Nastce? Zrobiłam jej na Katowice.

Masz rację. Jakoś nie zauważyłam tego na co dzien, wydawał mi się taki sam, tylko znacznie cięższy, jak go noszę na rekach, ale jak robiłam zdjęcia przy Suvi, to jest jej wysokości. Musiałabym mu zrobić nowe zdjecia, bo nim nie ma jakiegokolwiek zainteresowania. Nie wiem dlaczego, bo jest jasny i jego zdjecia dobrze wyszły. O Laimę jeszcze czasem ktoś pyta, a o niego kompletna cisza. Już rozmawiałysmy o tym z Tolą, bo on u niej na ogłoszeniu nie ma żadnego zainteresowania. Może to kwestia pospolitej urody i braku podobieństwa do którejkolwiek rasy? Sama nie wiem. Staram się nadrabiac zaleglości, wczoraj zrobiłam Suvi, dziś kotkę Nastkę. Musze też obfocić moje szczeniaki, bo w końcu zostanę z nimi 😉 Myślę, że na dniach ogarne jego nowe zdjęcia, ale nie mam na nie zupełnie pomysłu.

DSC05400 (1).JPG

DSC05391 (1).JPG

DSC05409 (1).JPG

DSC05387 (1).JPG

DSC05388 (1).JPG

DSC05392 (1).JPG

DSC05411 (1).JPG

DSC05405 (1).JPG

DSC05398 (1).JPG

Link to comment
Share on other sites

Mój tekst Nastji na OLX:

Nastya to urocza i śliczna 2-letnia koteczka, która po nowe życie do Polski przyjechała aż z ukraińskiego schroniska.
est zachipowana, z paszportem, wysterylizowana, po testach w kierunku chorób wirusowych, może więc zamieszkać z innym kotem.
Ma nietpową urodę, przypominającą kota brytyjskiego: ogromne oczy o jakby wiecznie zdziwionym wyrazie, mięciutkie futerko, nietypowe dla jej burego umaszczenia i zwartą budowę ciała.
Jest łagodna, delikatna i rozmruczana. Jesli miałaby zamieszkać z innym kotem, to nie z łobuziakiem, bo mogłaby sie go bać i unikać.
Jest kotem niewychodzącym i szukamy dla niej domu WYŁĄCZNIE bez mozliwości wychodzenia. Proszę więc nie pisac i nie dzwonić, jesli oferujecie Państwo inne warunki. Kotka zostanie wydana do zabezpieczonego domu lub mieszkania. Obowiązuje spotkanie przedadopcyjne i podpisanie umowy z fundacją.
Proszę o kontakt tylko telefoniczny: 660124623. Jesli nie mogę odebrać, to oddzwonie. Nie odpowiadam natomiast na SMS-y i wiadomości.
W związku z tym, ze ogłoszenie ma na celu znalezienie najlepszego domu dla Nastki, nie obowiazuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Osobie, która zaopiekuje się koteczką, Nastka odpłaci swoją wielką miłością.

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Ukraińskie przedszkole: dzikawy szczeniak uciekł ze schroniska :( Laima, Marti i kotka Nastya u nas
Dnia 19.10.2021 o 09:50, Nadziejka napisał:
Stokerosci lapenki wszystkie wszystkie pozdrawiam i modle za wszystkie     Jaguniu wolalabym slac ku Tobie z bazareczkow jesli mozna 
 

Dziękuję za pozdrowionka i wzajemnie cię pozdrawiamy. Masz Nadziejko mój nr konta? Serdecznie dziękuje za stałą pomoc bazarkami.

Dnia 19.10.2021 o 10:47, Tyśka) napisał:

Dziękuję bardzo. Nastya jest rewelacyjnym kociakiem, mam nadzieję, ze ktoś ja wypatrzy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.10.2021 o 10:37, Nadziejka napisał:
 
 Zapraszam w odwiedzinka na nowy dla Was z calego serducha
 
Poslalam teraz z zakonczonego wczoraj kramiku 70 zl Dziekuje cudnie serduszkom kupujacym wielce pomagajacym 
Jaguniu mam Twoj num i poslalam juz do Ciebie                 
   Niechaj moc bedzie z wami
 Wiebke Rauers Illustration | :-)
Szykujemy cos z nasza ciocia dogomaniowa dla Was ale ale jeszcze ciutke czasu..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  Dnia 19.10.2021 o 19:08, Nadziejka napisał:

Nadzieję, ślicznie dziękuję.  Rano sprawdze konto i potwierdze, bo z telefonu mi trudniej. ,,

Jaguniu ten jest nowy ,dopiero sie zaczal   pozdrawiam pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2021 o 20:14, Tyśka) napisał:

Ukradłam z FB 😉 I dodałam do swojego ogłoszenia. W jakim wieku jest teraz Marti?

wlasnie robią mi  się za duże fotki, żeby tu wstawić, wiec bardzo cieszę się, że pomogłaś. Marti ma teraz 5,5-6 mies. Limonka80 powyrozniała jego ogłoszenia , ja swoje ale niestety nadal żadnego odzewu. Aktualne zdjęcia spowodowały mnóstwo wyświetleń, ale nadal nikt nie zadzwonil.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2021 o 16:18, Tyśka) napisał:

Martiemu się urosło 🙂

Sporo się urosło .... widziałam go kilka dni temu na zdjęciach na wybiegu Suvi, ale przez myśl mi nie przeszło że to Marti. Pomyślałam wtedy że taki śliczny, młody piesek u Jaagi, a nic nie pisała że ma nowego ..... a to nie nowy rezydent, tylko mój wyrośniety Marti :-))

 

Dnia 12.10.2021 o 13:55, Jaaga napisał:

Musiałabym mu zrobić nowe zdjecia, bo nim nie ma jakiegokolwiek zainteresowania. Nie wiem dlaczego, bo jest jasny i jego zdjecia dobrze wyszły. O Laimę jeszcze czasem ktoś pyta, a o niego kompletna cisza. Już rozmawiałysmy o tym z Tolą, bo on u niej na ogłoszeniu nie ma żadnego zainteresowania.

Mimi, Rita czy Matti też trochę czekały ....

Znajdzie dom, ktoś go pokocha na pewno, bo jest śliczny i ma takie mądre, dobre spojrzenie ....

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2021 o 11:36, limonka80 napisał:

Sporo się urosło .... widziałam go kilka dni temu na zdjęciach na wybiegu Suvi, ale przez myśl mi nie przeszło że to Marti. Pomyślałam wtedy że taki śliczny, młody piesek u Jaagi, a nic nie pisała że ma nowego ..... a to nie nowy rezydent, tylko mój wyrośniety Marti :-))

Nie mamy żadnego nowego psiaka, bo Opel był niejako nadprogramowy i tylko on pojechał do domu. Teraz jest jakiś totalny zastój w adopcjach. Mnie sie wcale nie wydaje, ze Marti aż tak się zmienił, ale dzis rozmawiałam z Tolą i powiedziała, że się bardzo zmienił. Ma dopiero 5,5 mies, ale wygląd dorosłego psa, nic szczeniakowego.

Jest własnie dobrym, łagodnym psiakiem, jak jego spojrzenie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2021 o 12:34, Jaaga napisał:

Mnie sie wcale nie wydaje, ze Marti aż tak się zmienił, ale dzis rozmawiałam z Tolą i powiedziała, że się bardzo zmienił. Ma dopiero 5,5 mies, ale wygląd dorosłego psa, nic szczeniakowego.

Bardzo wyrósł, zupełnie go nie poznałam na zdjęciach z wybiegu Suvi - jest jej wielkości :-))

Mimo swojej wielkości, dla mnie Marti ma w sobie szczeniakowatość, właśnie w tym uroczym spojrzeniu - taki niewinny i nieśmiały dzieciak :-)) 

Jestem pewna, że bedzie miał dobry dom, znajdą go ludzie którzy pokochają go właśnie za tę łagodność.

Marti ma na utrzymanie, więc czekamy na tych ludzi :-))

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...