Jump to content
Dogomania

Cudna suczka z padaczką przygotowana do wyjazdu zostaje, bo opiekunka się wycofała! Transpo rt na dniach wyjedzie, ona zostanie. Laima także pojechała do domu :) Wszystkie w DS


Recommended Posts

Dnia 19.11.2021 o 18:28, Jaaga napisał:

Przecież ja nikomu jej nie zabralam. Nie mam nawet takiej możliwości prawnej. Pytały co problem, czy to robiła u nas, a tak nie było. Problemy narastały z czasem. Laima cały czas w mieszkaniu była izolowana, bo oszczekiwała koty. Nie doszło do ich połączenia. Na spacerach rzucała się na smyczy i chciala atakować najpierw psy, potem i ludzi. Zaproponowałam, żeby ja oddały, bo mąż byl w pobliżu. Gdyby chciały, to mogly podjąć inna decyzję. Mogly podziękować i powiedzieć, że będą próbować dalej. Tak nie zrobiły. To była tez  ich decyzja , nie moja. Możesz pisać, co chcesz, bo każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale kiedy patrze na spokojna Laime, to cieszę się, że jej stres odpuścił.  Widocznie miejskie życie, spacery na smyczy i pozostawanie samej w oddzielonej części blokowego mieszkania przez godziny pracy opiekunek nie były po prostu dla niej. 

To Twoja podopieczna i postapilas tak jak w danej sytuacji czułaś. Moim zdaniem biorąc pod uwagę to co pisałaś to był dobry dom, tylko dziewczyny potrzebował pomocy w wychowaniu suni i ułożeniu relacji z kotami. Tu potrzebny był czas, cierpliwość i praca. Moim zdaniem szkoda, że dziewczyny nie popracowalły z dobrym szkoleniowcem. No, ale znasz psa lepiej i to Ty rozmawiałaś z dziewczynami więc miałaś pełen obraz sytuacji. 

Jeśli uważasz, że sunia nie nadaje sie do życia w mieście w bloku, to nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia w szukaniu domu z ogrodem i drugim psiakiem 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2021 o 20:32, rozi napisał:

Ojej, faktycznie Laima ma te oczy biedne.

To chyba ze stresu wyszło. Przed wyjazdem siersc wokół oczu ładnie zarosła.  Nawet po sterylizacji nie pogorszyło się. Zamówiłam z węgierskiego sklepu ampułki i kupiłam w aptece specjalne chusteczki do przecierania powiek.

 

Dnia 19.11.2021 o 21:15, limonka80 napisał:

Szczęścia w nowym domu Marti. Dobrego życia.

 

Tez mu życzę szczęścia i jak na razie chyba idzie dobrze. Jak widziałaś nie wyglada na zestresowanego. No i spal w łóżku 😉

image000000(16).jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2021 o 20:19, Jaaga napisał:

Dzieki Tolu za wstawienie i jeszcze  Marti z nową babcią 

image000000(15).jpg

 

Dnia 20.11.2021 o 09:12, Jaaga napisał:

To chyba ze stresu wyszło. Przed wyjazdem siersc wokół oczu ładnie zarosła.  Nawet po sterylizacji nie pogorszyło się. Zamówiłam z węgierskiego sklepu ampułki i kupiłam w aptece specjalne chusteczki do przecierania powiek.

 

Tez mu życzę szczęścia i jak na razie chyba idzie dobrze. Jak widziałaś nie wyglada na zestresowanego. No i spal w łóżku 😉

image000000(16).jpg

97 Misie ideas | obrazy, miś pluszowy, dzieci

Link to comment
Share on other sites

Jestem w kontakcie z właścicielką Martiego i dzis tez dostałam zdjecia relacje. Za to nie znalazłam w torbie Laimy książeczki i napisałam prośbę o informacje czy została i czy mogą mi ją przesłać.  Nie dostałam odpowiedzi. Jutro spróbuję zadzwonić. 

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Laima wróciła z adopcji, Marti pojechał do DS, kotka Nastya nadal czeka

Mam fotki z domu Martiego, ale są za małe, żeby tu wstawić. Mam też wiadomość, alenie potrafię jej wstawić skopiowanej na telefonie. Ogólnie wszystko jest ok, Marti chodzi ba smyczy i gieszy się na widok nowej rodzinki. Jestem taka szczęśliwa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2021 o 10:39, Jaaga napisał:

Kontakt z jego opiekunką dodaje mi nadziei i wiary, ze może i dla Laimy czeka gdzieś taka rodzina, tylko trzeba poszukać domu z ogrodem w spokojnym miejscu. Jak wrócę do domu to znowu spróbuję ją pokazać światu. 

 

Dnia 29.11.2021 o 09:59, Jaaga napisał:

Poranne zdjęcia z pierwszego śniegu Martiego.

image000001(1).jpg

image000000(21).jpg

                                              ❤️ ❤️ ❤️ ❤️    ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Link to comment
Share on other sites

Z pieniędzy otrzymanych przez Helli na potrzeby tymczasowiczów powyrózniałam ogłoszenia: Barytona, Nastyi,Laimy i Loni. Rozliczenie wstawię zaraz na pierwszej stronie. Niestety, ale bez wyróznień, które ostatnio sporo podrożały, zwierzaki siedzą bez szans na adopcję. Helli pięknie dziękuję. Razem za 4 ogłoszenia wyszło 99,72 zł. Na koncie zostaje 100,28zł. 

https://www.olx.pl/d/oferta/laima-8-mies-srednia-suczka-wysterylizowana-szczepienia-adopcja-CID103-IDMQ4v1.html?bs=olx_pro_listing

https://www.olx.pl/d/oferta/nastya-2letnia-kotka-wysterylizowana-testy-typ-kot-brytyjski-adopcja-CID103-IDMQ3sZ.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...