Jump to content
Dogomania

Myszeńka: bo taka mała i niepozorna - już w objęciach kochanej malagos! 12.09 MYSIA ZAMIESZKAŁA W ŁODZI, powodzenia kochana!


Recommended Posts

11 godzin temu, mari23 napisał:

zacisnęłam mocno kciuki! Musi się coś pozytywnego wydarzyć, będzie dobrze, Myszeńko <3

Zaciskaj mocno.

11 godzin temu, elik napisał:

Jejku trzeba by ją zabrać jak najszybciej z tego kojca, żeby nie osiadła przy budzie  😞 

 

11 godzin temu, ewu napisał:

Święte słowa Elu.

Nie mam dokąd zabrać i zabezpieczyć Myszkę awaryjnie, na miejscu nie ma wolnych miejsc w DT, ludzi dobrej woli nadal tam mało, tzn. za mało na takie psie i kocie potrzeby. Kombinuję, jestem w kontakcie z Martą z Biłgoraja, dałam znać adopcjom z Tomaszowa. Ja sama działam wirtualnie, bo parę lat temu przywiało mnie na zachód kraju, przez co pole manewru mam trochę ograniczone, muszę prosić kogoś na miejscu o pomoc. 

11 godzin temu, elik napisał:

A dzwoniłaś Tysiu do tego DT, do którego podałam Ci nr telefonu? 

Na razie DT nie przyjmuje nowych piesków :(

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Jaka ona malutka.. Prawie identycznego pieska usiłowałam złapać pod Włodawą.

Ktoś go wyrzucił z samochodu. Niestety nie podchodzi do ludzi. Puszki ani wody nie chciał.

Niestety dowiedziałam się o nim w przeddzień wyjazdu. 

Dziękuję, Jo37 za obecność. Wielka szkoda, że pomoc dla pieska przyszła zbyt późno. Mam nadzieję, że ktoś mu pomógł.

16 minut temu, ewu napisał:

Zaglądam z bijącym sercem. 

<3 Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Jo37 napisał:

Psiaczek jest tam od miesiąca. Będę tam znowu to spróbuję znowu. 

Ojeeej! Trzymam kciuki, musi się udać!

39 minut temu, ewu napisał:

A gdzie ona dokładnie jest?

Okolice Tomaszowa, Zamościa (lubelskie). 

22 minuty temu, Kamila Proc napisał:

wpadlam

Dziękuję! <3

1 minutę temu, Aska7 napisał:

No bywa

:D

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

Ojeeej! Trzymam kciuki, musi się udać!

Okolice Tomaszowa, Zamościa (lubelskie). 

Dziękuję! <3

:D

To trzeba na cito zorganizować zabranie małej, jest tam sporo wspaniałych Ludzi z dogo i jeśli malagos ją przyjmie stanąć na głowie i zawieźć Myszkę. Sterylka to naprawdę drugorzędna sprawa.

Najpierw trzeba ją uratować. Może Tola  pomoże, może Murka zgodzi się przyjąć ja na parę dni zanim się zorganizuje transport.

Może guccio coś doradzi, jest z tamtych okolic.

Bazarek na transport , najlepiej cegiełkowy. Ja już wpłacę 50 zł.

Działajmy!!!!

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, ewu napisał:

To trzeba na cito zorganizować zabranie małej, jest tam sporo wspaniałych Ludzi z dogo i jeśli malagos ją przyjmie stanąć na głowie i zawieźć Myszkę. Sterylka to naprawdę drugorzędna sprawa.

Najpierw trzeba ją uratować. Może Tola  pomoże, może Murka zgodzi się przyjąć ja na parę dni zanim się zorganizuje transport.

Może guccio coś doradzi, jest z tamtych okolic.

Bazarek na transport , najlepiej cegiełkowy. Ja już wpłacę 50 zł.

Działajmy!!!!

Ewu, dziękuję. Założyłam post na fb z prośbą o DT nawet na chwilę, poudostepniałam go na lokalnych grupach i wśród działaczy tamtejszych. Mam ogromną nadzieję, że malagos weźmie małą, ale też nie chcę naciskać na Nią. Jak tylko będzie coś pewne, zrobię bazarek transportowy. 

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła dzisiaj do mnie pani z Zamościa w sprawie Dino; pani szuka niedużego psa dla córki. która mieszka w  Warszawie.

Dino na zdjęciach wygląda na małego pieska, a waży 15 kg, więc podsunęłam pani olx Myszki.

Pani sympatyczna, mam nadzieję, że odezwie się.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Tola napisał:

Dzwoniła dzisiaj do mnie pani z Zamościa w sprawie Dino; pani szuka niedużego psa dla córki. która mieszka w  Warszawie.

Dino na zdjęciach wygląda na małego pieska, a waży 15 kg, więc podsunęłam pani olx Myszki.

Pani sympatyczna, mam nadzieję, że odezwie się.

Bardzo dziękuję:) ♡ Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Przed chwilą dostałam zapytanie w sprawie Myszki od Pani z Zamościa, prosila6 aby przesłać jej filmik. Nie wiem czy będzie ciąg dalszy, ale może chociaż Pani zaoferuje DT.

Cieszę się, ze pani dotrzymała słowa i zadzwoniła, oby był dalszy ciąg!

Jak sunia pojedzie do malagos, to będzie bliżej stolicy...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...