Jump to content
Dogomania

Myszeńka: bo taka mała i niepozorna - już w objęciach kochanej malagos! 12.09 MYSIA ZAMIESZKAŁA W ŁODZI, powodzenia kochana!


Recommended Posts

Przed chwilą, Poker napisał:

A co tm koo, ważne, że jedzie...

Dokładnie :D Cieszę się Mysią jak nie wiem co. 

Pan Grzegorz prawdopodobnie weźmie więcej niż podarowała gmina, ale powiedział, że zobaczy ile wyniesie... i powinniśmy dopłacić tylko jakieś grosze. Mysia pieniądze na szczęście ma, zbiera powolutku na swoje potrzeby.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tyśka) napisał:

Dokładnie :D Cieszę się Mysią jak nie wiem co. 

Pan Grzegorz prawdopodobnie weźmie więcej niż podarowała gmina, ale powiedział, że zobaczy ile wyniesie... i powinniśmy dopłacić tylko jakieś grosze. Mysia pieniądze na szczęście ma, zbiera powolutku na swoje potrzeby.

Jak będzie trzeba, to wieczorkiem Mysia powędruje do kąpieli :)

Pan Grzegorz za pół godziny będzie! Dzwonił  z trasy. Ma jeszcze jechać pod Wyszków po psa, czy jakoś tak, więc pewnie i na kawę do mnie nie wejdzie ...

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, malagos napisał:

Jak będzie trzeba, to wieczorkiem Mysia powędruje do kąpieli :)

Pan Grzegorz za pół godziny będzie! Dzwonił  z trasy. Ma jeszcze jechać pod Wyszków po psa, czy jakoś tak, więc pewnie i na kawę do mnie nie wejdzie ...

Cudownie, już bliziutko, już coraz bliżej do objęć malagos :)

Pan mówił mi, że się spieszy, ale może kawy się napije. Pan Grzegorz na co dzień przewozi psiaki, więc jemu akurat kupa i zapach nie są straszne :) Najważniejsze, że za chwilę malutka dojedzie. :)

Link to comment
Share on other sites

A teraz mam BOMBĘ wiadomość :)

Dzwoniła do mnie Pani (przyszła pani Larci), że po naradach z mężem łamią swoją zasadę "tylko suczki" i... biorą Larrego bez względu na jego płeć. Kochają go już całkowicie, kupili mu już co trzeba, a poza tym doszli do wniosku, że jest im pisany. Tym bardziej, że skoro taki szalony to ciężko będzie mu znaleźć inny dom, na pewno cierpi w kojcu... Przyjadą, przyjadą, 25.08 albo 26.08. :) Byli gotowi nawet zrezygnować z urlopu u córki, aby jak najszybciej pojechać po białego szaleńca... ale córka postawiła ich do pionu, więc Larry jeszcze chwilę poczeka. To świetny ludzie, naprawdę. :) Tak się cieszę, że Larry/Lara ma dom! 
 

Pin on Hatchlings & Cutes

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Myszeńka: bo taka mała i niepozorna - już w objęciach kochanej malagos! Zbieramy na sterylizację i karmę
1 minutę temu, Tyśka) napisał:

Dojechała :)

Yessssss

Pan Grzegorz poleciał dalej, zostawił Mysię, kontenerek i torbę z wyprawką. Na razie zaniosłam Mysię do kojca przy lecznicy - ma spokój, zieleń, miseczkę z wodą i to jedzenie gotowane. Dam jej odsapnąć, zaliczę lekarza, po powrocie zapoznamy stado. Poprzednia tymczasowiczka, Wikusia, pięknie się zachowała "wchodząc" do stada  - miałam ją na rękach, dała się moim suczkom obwąchać, nie pisnęła nawet, nie pokazała ząbków, i po chwili już była zaakceptowana. Teraz kolej na Mysię. Ale to pewnie ok. 18.00.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Za transport wyszło o 30zł więcej niż dała gmina (=250zł). Później mam dostać fakturę. Od razu Panu Grzegorzowi przelałam :)
mysia.jpg.397d1da363cd66b132239749634b0e65.jpg

STAN KONTA Myszki w dn. 05.08.2021: +325zł

 

(+ z bazarku na koncie jest już 170zł, ale je wliczę w stan konta dopiero po zakończeniu bazarku)

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, malagos napisał:

Yessssss

Pan Grzegorz poleciał dalej, zostawił Mysię, kontenerek i torbę z wyprawką. Na razie zaniosłam Mysię do kojca przy lecznicy - ma spokój, zieleń, miseczkę z wodą i to jedzenie gotowane. Dam jej odsapnąć, zaliczę lekarza, po powrocie zapoznamy stado. Poprzednia tymczasowiczka, Wikusia, pięknie się zachowała "wchodząc" do stada  - miałam ją na rękach, dała się moim suczkom obwąchać, nie pisnęła nawet, nie pokazała ząbków, i po chwili już była zaakceptowana. Teraz kolej na Mysię. Ale to pewnie ok. 18.00.

Rewelacja :))) Dziękuję za pierwsze wieści. Zaciskam kciuki za zapoznanie stadka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Tyśka) napisał:

A teraz mam BOMBĘ wiadomość :)

Dzwoniła do mnie Pani (przyszła pani Larci), że po naradach z mężem łamią swoją zasadę "tylko suczki" i... biorą Larrego bez względu na jego płeć. Kochają go już całkowicie, kupili mu już co trzeba, a poza tym doszli do wniosku, że jest im pisany. Tym bardziej, że skoro taki szalony to ciężko będzie mu znaleźć inny dom, na pewno cierpi w kojcu... Przyjadą, przyjadą, 25.08 albo 26.08. :) Byli gotowi nawet zrezygnować z urlopu u córki, aby jak najszybciej pojechać po białego szaleńca... ale córka postawiła ich do pionu, więc Larry jeszcze chwilę poczeka. To świetny ludzie, naprawdę. :) Tak się cieszę, że Larry/Lara ma dom! 
 

Pin on Hatchlings & Cutes

to sie nazywa BOMBA

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

Pan Grzegorz wyjechał, ufff. Za niecałe dwie godziny powinien być u malagos.
Mysia zrobiła w drodze koo panu Czarkowi, był bardzo niezadowolony. No nic, ważne że dojechała.

No widzisz tak to zazwyczaj bywa...Wywróżyłam:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

A teraz mam BOMBĘ wiadomość 🙂

Dzwoniła do mnie Pani (przyszła pani Larci), że po naradach z mężem łamią swoją zasadę "tylko suczki" i... biorą Larrego bez względu na jego płeć. Kochają go już całkowicie, kupili mu już co trzeba, a poza tym doszli do wniosku, że jest im pisany. Tym bardziej, że skoro taki szalony to ciężko będzie mu znaleźć inny dom, na pewno cierpi w kojcu... Przyjadą, przyjadą, 25.08 albo 26.08. :) Byli gotowi nawet zrezygnować z urlopu u córki, aby jak najszybciej pojechać po białego szaleńca... ale córka postawiła ich do pionu, więc Larry jeszcze chwilę poczeka. To świetny ludzie, naprawdę. 🙂 Tak się cieszę, że Larry/Lara ma dom! 
 

Pin on Hatchlings & Cutes

Hurra !!!!! Cudownie:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...