Jump to content
Dogomania

Babuleńka ze schronu po operacji guzów pojedzie do kikou


Recommended Posts

Dnia 28.11.2021 o 20:42, kikou napisał:

Dzisiaj byłyśmy z Agulką u kardiologa (tak w niedzielę, ponieważ u nas kardiolog jest tylko 1x w miesiącu w ostatnią niedzielę) przyjeżdża z Klinik z Wrocławia. 

Dodał jeszcze jeden lek. Agulka ma w sumie tylko jedna komore całkiem zdrową reszta serduszka już trochę rozdęta i wymaga stałego wsparcia

Senioreczka kochana, a tak prawie zdrowo sobie wygląda.
Basia jest w szpitalu po operacji i niezbyt prędko się pojawi.  Jak myślisz Kasiu, czy dobrze byłoby jeszcze coś wzmacniającego podać suni?  Za kilka dni, jak Basia poczuje się mocniejsza, przekażę Jej informacje od Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2021 o 07:43, kikou napisał:

Nie, nic dodatkowo nie potrzeba, bardzo dziękujemy

To szybkiego powrotu do zdrowia dla Basi

Basi - szybkiego powrotu do zdrowia, a Agusi - żeby stareńkie serduszko z całą resztą jamnisiowego ciała jak najdłużej nie przysparzały bólu i problemów ❤️❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2021 o 20:42, kikou napisał:

Dzisiaj byłyśmy z Agulką u weta na echo serduszka kardiolog przyjeżdża z Klinik z Wrocławia)

Dodał jeszcze jeden lek.

Ten lek sildenafil, to skuteczny lek, bierze go mój Dżekuś na obniżenie ciśnienia płucnego też przy chorobie serca - przestał się dusić, ma lepszą wydolność wysiłkową. Mam nadzieję. że Agusi też pomoże :-))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2021 o 20:42, kikou napisał:

Dodał jeszcze jeden lek. Agulka ma w sumie tylko jedna komore całkiem zdrową reszta serduszka już trochę rozdęta i wymaga stałego wsparcia

 

Dnia 29.11.2021 o 09:20, limonka80 napisał:

Ten lek sildenafil, to skuteczny lek, bierze go mój Dżekuś na obniżenie ciśnienia płucnego też przy chorobie serca - przestał się dusić, ma lepszą wydolność wysiłkową. Mam nadzieję. że Agusi też pomoże :-))

Kasiu bardzo proszę wykup ten lek dla suni. Zapłacę, a jak Basie wróci do zdrowia, to się rozliczymy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 5.01.2022 o 10:53, mari23 napisał:

moje deklaracje szły na konto Basi cały czas

czyli trzeba będzie zmienić skarbnika co do mnie nie dociera.

Za jakiś czas może uda się skontaktować z rodziną i poprosić o uporządkowanie konta ewu 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2022 o 10:58, Poker napisał:

czyli trzeba będzie zmienić skarbnika co do mnie nie dociera.

Za jakiś czas może uda się skontaktować z rodziną i poprosić o uporządkowanie konta ewu 😞

Robiłam przed chwilą przelew na wieniec i w historii wyświetliło mi przelew dla Agusi, miałam zlecenie stałe.

Do mnie też to nie chce dotrzeć.... tylu psiakom pomogła...  była taka pena energii 😞 😞

FB_IMG_1641367894096_copy_474x575.jpg

Basia[*]

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2022 o 10:51, mari23 napisał:

Jeszcze wczoraj rano poszła dla Agusi moja styczniowa deklaracja...a po południu straszna wiadomość 😞 😞 😞

Agusia potrzebuje skarbnika 😞

 

Dnia 5.01.2022 o 10:52, Poker napisał:

Agusia  ma skarbnika - elik

Nie jestem skarbnikiem Agusi, ale jeśli nie zdecyduje się ktoś z deklaroiwiczów Agusi, to mam ostatnie wolne konto w banku męża. W ostateczności mogę zostać jej skarbnikiem.
Ale przysługa za przysługę.
Jestem skarbnikiem dla 11 psiaczków. To duża odpowiedzialność. Gdyby coś uniemożliwiło mi dysponowaniem finansami psiaczków, mogłyby być nieciekawe sytuacje. Dlatego od jakiegoś czasu zabezpieczam się na taką ewentualność. Login do banku w którym są finanse psiaczków przekazałam ewu, a hasło limonka80, albo odwrotnie, już nie pamiętam, ale nie ma to znaczenia. Chodzi o to, że w razie potrzeby wspólnymi siłami mogłyby dysponować pieniędzmi psiaczków. Co miesiąc przesyłałam Im zestawienie zbiorcze z banku ile jest kasy na kontach poszczególnych psiaczków i moje zestawienie w Excelu.  Teraz muszę prosić kogoś, komu mogłabym przekazać klucz do banku i comiesięczne zestawienia. Dobrze byłoby, żeby był to ktoś, kto zna program Excel.

Bożenko może masz na uwadze kogoś, z kim chciałabyś w razie potrzeby dysponować finansami psiaczków?

Link to comment
Share on other sites

Grupa bazarkowa z FB, którą tworzę ja, Marzena, Gosia i doraźnie kilka innych dobrych dusz postanowiła przejąć opieke finansową nad babcią Agusią. Już rozmawiałyśmy z kikou. 

Przynajmniej tak możemy się odwdzięczyć Basii za to co robiła dla psiaków przez lata ....

Grupa bazarkowa na FB, gdzie będę wrzuciła info o zapłaconych fv za Agusie: https://www.facebook.com/groups/2404531839876914.

Na dogo rzadko się pojawiam, ale pewnie kikou będzie informowała nadal o jej stanie zdrowia 🙂 

  • Like 7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 20:10, sunia2000 napisał:

Grupa bazarkowa z FB, którą tworzę ja, Marzena, Gosia i doraźnie kilka innych dobrych dusz postanowiła przejąć opieke finansową nad babcią Agusią. Już rozmawiałyśmy z kikou. 

Przynajmniej tak możemy się odwdzięczyć Basii za to co robiła dla psiaków przez lata ....

Wspaniała inicjatywa.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jesteście cudowne. Lżej żyć jak można liczyć na kogoś w chwili nieszczęścia.

Chętnie będę przekazywać Wam fanty na bazarki.

Może jednak osoby, które dotychczas płaciły na Agusię, zdecydują się nadal ją wspierać finansowo?

elik, Twój pomysł z kontem  jest rewelacyjny, jestem pełna uznania. Jak życie dowodzi, człowiek nie zna dnia, ani godziny.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 20:53, Poker napisał:

Dziewczyny jesteście cudowne. Lżej żyć jak można liczyć na kogoś w chwili nieszczęścia.

Chętnie będę przekazywać Wam fanty na bazarki.

Może jednak osoby, które dotychczas płaciły na Agusię, zdecydują się nadal ją wspierać finansowo?

elik, Twój pomysł z kontem  jest rewelacyjny, jestem pełna uznania. Jak życie dowodzi, człowiek nie zna dnia, ani godziny.

Tu na dogo jest sporo innych biedaków, którym trzeba pomóc, chociażby pozostałe psy Basi 😞 My damy rade, o Agusie proszę się nie martwić 🙂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 20:53, Poker napisał:

elik, Twój pomysł z kontem  jest rewelacyjny, jestem pełna uznania. Jak życie dowodzi, człowiek nie zna dnia, ani godziny.

Dzięki  🙂     Mam trochu lat za sobą i różnie może być. Od jakiegoś czasu myślałam właśnie  że muszę umożliwić komuś z dogo robienie w razie potrzeby przelewów. Będę spokojniejsza w razie gdybym nie mogła sama robić przelewów. W razie mojej całkowitej nieobecności finanse psiaczków będą po wcześniejszym uzgodnieniu przelane na wskazane przez opiekunów konta.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 19:57, elik napisał:

eraz muszę prosić kogoś, komu mogłabym przekazać klucz do banku i comiesięczne zestawienia. Dobrze byłoby, żeby był to ktoś, kto zna program Excel.

Ja mogę współpracować z każdym. Jeśli nikt sam siebie nie zaproponuje, to poproszę kogoś z osób które znam, choć wiem że mają już dużo na głowie. Poczekajmy kilka dni, dobrze ? 

Dnia 6.01.2022 o 20:53, Poker napisał:

elik, Twój pomysł z kontem  jest rewelacyjny, jestem pełna uznania. Jak życie dowodzi, człowiek nie zna dnia, ani godziny.

To prawda, człowiek nie zna dnia ani godziny. Wczoraj wieczorem zmarła moja przyjaciółka.

Zdrowa, szczupła,wysportowana. W tym roku skończyłaby 40 lat. Jeszcze w poniedziałek razem biegałyśmy, na dziś miałyśmy rezerwcję na sguasha, a dziś Jej już nie ma.

Tak po prostu .....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 09:24, limonka80 napisał:

Ja mogę współpracować z każdym. Jeśli nikt sam siebie nie zaproponuje, to poproszę kogoś z osób które znam, choć wiem że mają już dużo na głowie. Poczekajmy kilka dni, dobrze ? 

Oczywiście, myślę, że jeszcze kilka dni pożyję, chociaż...
Serdecznie współczuję Bożenko z powodu śmierci przyjaciółki   [*]  😞    

Link to comment
Share on other sites

Bożenko z powodu różnych zawirowań i bardzo smutnych zdarzeń, dopiero dzisiaj uświadomiłam sobie, że nie przesłałam jeszcze danych z grudnia 2021. Zaraz to zrobię i proszę Cię na przyszłość, gdybym zalegała z danymi, kopnij mnie w telefon, albo PW  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...