Jump to content
Dogomania

Perfumy sprzedane, ale jest dogrywka! Maska Zielonego Laboratorium :) dla niewidomego i skrzywdzonego FADO. Deklaracje się wykruszają, coraz mniej ludzi o nim pamięta. A on tam ma swój spokojny kawałek świata. Pomóżcie go utrzymać! do 9 VIII godz. 22


agat21

Recommended Posts

34 minuty temu, agat21 napisał:

No pięknie :D Znam ten ból.. Mój elegancik za każdym razem gdy tylko ma okazję perfumuje się obficie. Dwa lata temu nawet znalazł rzadkie perfumy w postaci martwego bażanta..

My dzisiaj znaleźliśmy przejechanego kota zasłoniętego skoszoną trawą, w stanie rozkładu, łapy tylko wystawały. Na szczęście tu pies był na tyle w szoku (ja nie mniejszym), że bardziej się przestraszył niż chcial się wytarzać. I dobrze, ufff. Bo takich perfum bym nie zniosła.

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, agat21 napisał:

No pięknie :D Znam ten ból.. Mój elegancik za każdym razem gdy tylko ma okazję perfumuje się obficie. Dwa lata temu nawet znalazł rzadkie perfumy w postaci martwego bażanta..

Nie ma nic gorszego niż zepsuta stara ryba. Nawet ludzkie g.. nie jest takie okropne. Raz mi się zdarzyło 40 lat temu i pamiętam do dziś. Taki zespół stresu pourazowego : (

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś wie jak sprawdzić dokładny czas napisania postu? Mam wrażenie, że dogo nie podaje dokładnie czasu, tylko bardzo ogólnie :/ Post Ellig też jest sprzed godziny. Posty Aski i dotty cały czas są pokazane jako sprzed godziny :/

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Proszę bardzo  🙂

Aska7.png.6123c85bbe62886fa227a70476f4cd88.png

 

aska.png.d87b5e73a84db4a193d5dc2d7ed8e143.png

Elik! Bardzo Ci dziękuję! ♡

To znaczy, że perfumy kupiła dotta1311 za 80 zł! Bardzo dziękuję! ❤❤❤ 

I bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w bazarku, kupili także cegiełki, hopali i robili tu ruch. :)) 

Dzięki Wam konto Fado urośnie :) 

Jutro wyślę wiadomości na pw. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2021 o 19:58, Aska7 napisał:

Nie ma nic gorszego niż zepsuta stara ryba. Nawet ludzkie g.. nie jest takie okropne. Raz mi się zdarzyło 40 lat temu i pamiętam do dziś. Taki zespół stresu pourazowego : (

Oj tak. Kiedyś i mię się ryba zdarzyła, fakt. W parku przy stawie, gdzie dziady-moczokije złowią jakieś stworzenie nieszczęsne i porzucają je na śmierć na brzegu. Leżało truchełko rybie. I mój czworołap je znalazł. Długo go szorowałam. Rzeczywiście nic nie pomagało na zapaszek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...