Jump to content
Dogomania

Malinois popęd seksualny


roberts

Recommended Posts

witam wszystkich forumowiczów.Potrzebuje rady w sprawie zaspokojenia popędu mojego pieska.Nie wiem czy powinienem szukać partnerki dla niego-bo obawiam się co będzie potem ze sczeniakami.Nie wiem czy może jakieś leki -aby mu nie zaszkodzić . czy może nic nie robić.Chcę dla pieska jak najlepszego konfortu życia.Miałem w życiu 2 razy owczarki niemieckie-od urodzenia aż do ich śmierci.Nie były dopuszczane -ale myśle że traciły coś ż życia ,że nie były szczęśliwe-patrze na to z ludzkiego punktu widzenia , może ktoś ma jkąś wiedze na ten temat i coś mi poradzi.Piesek ma 3 lata.

Link to comment
Share on other sites

Poprzednie psy nic nie traciły a tego radzę wykastrować a produkować niechciane szczeniaki. Mam rodowodowe, hodowlane psy i suki i nie rozmnażam a sterylizuję bo mam je z miłości a nie do zarabiania pieniędzy. I moje psy nie są nieszczęśliwe z powodu braku rozmnażania, wręcz przeciwnie są spokojne i radosne.

A mainois mają dużo energii i potrzebują bardzo dużo ruchu i zajęcia również intelektualnego.

Link to comment
Share on other sites

Radze sobie z jego psychiką, choć wymaga znacznie więcej uwagi niż np. owczarki niemieckie. wg. mnie Oczywiście.Piesek ma rodowód- a ja nie chce szczeniaków a przynajmniej na razie .Myślałem może o jakiś pastylkach albo coś w tym stylu.

Link to comment
Share on other sites

Zamiast lekarstw daj psu cztery godziny dziennie bardzo intensywnego zajęcia się - żaden pies nie musi kryć dla zdrowia ani nic przez to z życia nie traci. Wprawdzie dla malinois cztery godzinny dziennie to i tak nie za dużo, ale jeżeli to będzie jakaś praca razem z Tobą, a nie tylko swobodny ruch, to pies będzie szczęśliwy.   Suka też nie musi mieć dla zdrowia szczeniaków.  Ani wszystkie dzikie psy żyjące w stadach ani wszystkie wilki nie mają szansy na rozród i nie cierpią z tego powodu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...