Jump to content
Dogomania

LIWIA- wyruszyła z podlasia by zacząc nowe zycie. Znalazła DS w Bielsko-Biała :) <3 NORCIA też ma DS w Czechowicach <3


Recommended Posts

Dnia 12.07.2021 o 19:13, Sara2011 napisał:

Tinka do innych psów też nie za bardzo, akceptuje tylko te sunie z którymi przyjechała ze schroniska czyli Bezę,Nikę i wcześniej Ivi. Zobaczymy czy nie będzie spięć, mam nadzieję że pogadają sobie że są z jednego schronu i się polubią :))))

Jak Liwka reaguje na koty?

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 18:13, Sara2011 napisał:

Urocza sunieczka :)))). Czy są jakieś telefony o nią ?

niestety nie 😞 ale teraz jak ja widze na zywo to mysle, że troszkę źle ją przedstawiałam. Widac że to pojętna sunia, skupiona na człowieku, mądra, no i taka urocza jest, taka iskierka

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 20:14, MamaFrania napisał:

Jak Liwka reaguje na koty?

 

Juz wiem. domowe koty, tzn takie z którymi jest w domu- toleruje, jest ok, ale uciekający kot na ogrodzie jest juz dla niej powodem do pościgu...więc jesli kotek jest wychodzący no to może być kłopot

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2022 życzę Wam wszystkim dużo zdrowia, pomyślności, dobrych ludzi obok i szeroko rozprzestrzeniajacej się troski o zwierzęta. 

Chciałam też napisać że nasza Liwia od kilku dni jest w nowym domu. 

Nic wcześniej nie pisałam o też nie byłam pewna czy sunia odnajdzie się w nowym miejscu czy nie. Na razie jednak wszystko zmierza ku dobremu. Panie sie poznają i docierają. 

Liwka na wstepie zjadła bombonierke i trochę surowych łazanek ze stolnicy

Zamieszkala w bloku (z winda) w Bielsku z przemiła Panią nauczycielka. 

 

Jeszcze troszkę doczekam i zrobię ostateczne rozliczenia. 

Wszystkiego dobrego kochani i wielkie dzięki za wsparcie :))) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.12.2021 o 10:30, kiyoshi napisał:

Z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2022 życzę Wam wszystkim dużo zdrowia, pomyślności, dobrych ludzi obok i szeroko rozprzestrzeniajacej się troski o zwierzęta. 

Chciałam też napisać że nasza Liwia od kilku dni jest w nowym domu. 

Nic wcześniej nie pisałam o też nie byłam pewna czy sunia odnajdzie się w nowym miejscu czy nie. Na razie jednak wszystko zmierza ku dobremu. Panie sie poznają i docierają. 

Liwka na wstepie zjadła bombonierke i trochę surowych łazanek ze stolnicy

Zamieszkala w bloku (z winda) w Bielsku z przemiła Panią nauczycielka. 

 

Jeszcze troszkę doczekam i zrobię ostateczne rozliczenia. 

Wszystkiego dobrego kochani i wielkie dzięki za wsparcie :))) 

Ty to umiesz ostatni dzień roku umilć. Oby w przyszłym było jak najwęcej takich chwil i wiadomości dobrych.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • kiyoshi changed the title to LIWIA- wyruszyła z podlasia by zacząc nowe zycie. Znalazła DS w Bielsko-Biała :) <3 NORCIA też ma DS w Czechowicach <3

Kochani, pozwole sobie juz zrobić ostateczne rozliczenie.

W tym miesiącu wpłynęło jeszcze dla Liwki 10 zł od mdk8 i 20 zł od Ainana- dziękuje Wam kochane z całego serca.

Dla Kasi przeleje 150 zł za pobyt Liwci w grudniu.

NO i bilans to będzie 403 zł 🙂

 

Pieniązki które zostaną chciałabym jeszcze przetrzymać z tydzień jesli to nie problem, a potem chciałabym całośc przelac na konto Frezji z padaczką. Zaraz spróbuje napisać do wszystkich deklarowiczów podziękowanie i prośbę o dalsze nie wpłacanie.

Dziękuje Wam z całego serca za wsparcie na tym watku   ❤️   ❤️

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dopiero doczytałam, że Liwcia w domu! Co za fajny czas tam się w hoteliku zrobił, bo wczoraj właśnie rozmawiałam z nową rodziną Norci jak minęła jej pierwsza noc w domu! 😀 Trochę dłużej poczekała niż Twoja Norka, ale też domu doczekała świetnego 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 10:10, agat21 napisał:

Dopiero doczytałam, że Liwcia w domu! Co za fajny czas tam się w hoteliku zrobił, bo wczoraj właśnie rozmawiałam z nową rodziną Norci jak minęła jej pierwsza noc w domu! 😀 Trochę dłużej poczekała niż Twoja Norka, ale też domu doczekała świetnego 🙂

No co Ty piszesz?! Norcia ma dom? Cudownie!!! Zdjąć już jej ogłoszenie czy poczekać? 

 

Swietnie, że i Liwcia się doczekała.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 10:51, Tyśka) napisał:

No co Ty piszesz?! Norcia ma dom? Cudownie!!! Zdjąć już jej ogłoszenie czy poczekać? 

 

Swietnie, że i Liwcia się doczekała.

Tak Tysiu, przedwczoraj wieczorem rodzina po nią przyjechała 🙂 Zdejmij ogłoszenie, chyba już można. Płakałam z radości rozmawiając z panią, wszyscy Norcię bardzo pokochali od razu.

Bardzo Ci dziękuję za pomoc 😘

IMG-20220104-WA0002.jpg

IMG-20220105-WA0000.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 15:03, agat21 napisał:

Tak Tysiu, przedwczoraj wieczorem rodzina po nią przyjechała 🙂 Zdejmij ogłoszenie, chyba już można. Płakałam z radości rozmawiając z panią, wszyscy Norcię bardzo pokochali od razu.

Bardzo Ci dziękuję za pomoc 😘

IMG-20220104-WA0002.jpg

IMG-20220105-WA0000.jpg

Cudownie!!!! Powodzenia, kochana!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 10:10, agat21 napisał:

Dopiero doczytałam, że Liwcia w domu! Co za fajny czas tam się w hoteliku zrobił, bo wczoraj właśnie rozmawiałam z nową rodziną Norci jak minęła jej pierwsza noc w domu! 😀 Trochę dłużej poczekała niż Twoja Norka, ale też domu doczekała świetnego 🙂

Cudowna wiadomosc 😄 już od wczoraj się cieszyłam ze szczęścia Norci Ukraińskiej 🙂 super ze ma domek, piękne zdjęcia ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...