Jump to content
Dogomania

LIWIA- wyruszyła z podlasia by zacząc nowe zycie. Znalazła DS w Bielsko-Biała :) <3 NORCIA też ma DS w Czechowicach <3


Recommended Posts

Dnia 4.11.2021 o 21:47, jankamałpa napisał:

Czy to coś zmieni na lepsze? 

Sądzę że to miejsce zostanie zamknięte jak Radysy. 

Z tego co słyszalam maja jakieś mocne dowody, moim osobistym zdaniem, dobrze że weszli tam z inspekcja i prokuratura z Ostrowa - to daje nadzieję 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2021 o 01:40, Nadziejka napisał:
             Sciskam ogromnie sciskam za lalunie
Z bazarku zakonczonego bedzie tylko kilkanascie zlotych,ale jeszcze nie wplacam, tylko za jakis czas doloze swoje cegielenki
i wtedy posle Tobie dopiero pieniazki dla Liwci
  z zakonczonego 25 zl poslalam dla Liweczki  ❤️ 
Link to comment
Share on other sites

Na koncie Liwki 10 zł od mdk8- bardzo ślicznie dziekuje ❤️

 

Przelałam Kasi 300 zł za pobyt suni w listopadzie. Fajnie byłoby zobaczyć chociaż jedno jakies aktualne jej zdjęcie, czy krótki filmik....

NIe wiem czy uda się znaleźć dom Liwce. Telefony milczą, jest totalny zastój w adopcjach. Olx znów powywalało ogłoszenia- wyróznienia poszły w góre (prawie 25 zł za m-c)...dramat.... 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2021 o 08:33, kiyoshi napisał:

Na koncie Liwki 10 zł od mdk8- bardzo ślicznie dziekuje ❤️

 

Przelałam Kasi 300 zł za pobyt suni w listopadzie. Fajnie byłoby zobaczyć chociaż jedno jakies aktualne jej zdjęcie, czy krótki filmik....

NIe wiem czy uda się znaleźć dom Liwce. Telefony milczą, jest totalny zastój w adopcjach. Olx znów powywalało ogłoszenia- wyróznienia poszły w góre (prawie 25 zł za m-c)...dramat.... 😞

U mojej Norci też cisza. Też nie wiem już o co chodzi. Czy coś niewłaściwie napisane, czy za dużo wymagań? Czy fajni ludzie już nie poszukują zwierząt? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2021 o 11:58, agat21 napisał:

U mojej Norci też cisza. Też nie wiem już o co chodzi. Czy coś niewłaściwie napisane, czy za dużo wymagań? Czy fajni ludzie już nie poszukują zwierząt? 

chyba to ostatnie....:(

naprawde ciężka sytuacja ...nawet śliczne małe szczeniaczki nie moga znaleźć domu a co dopiero dorosłe pieski 😞 😞

Link to comment
Share on other sites

Liwka dostała trochę pieniązków:

  • 40 zł od Kasi z Zamościa
  • 20 zł od Ainana
  • 50 zł od Limonka

Dziękuje Wam z całego serca

 

Ja mam od Kasi filmiki z Liwcią, ale za bardzo nie potrafię ich pobrać z Whatsppa. W każdym razie sunia jest cudna na zywo, bardzo urocza i mądra

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 07:51, kiyoshi napisał:

 

Dzięwczyny, może któraś z Was wie jak pobrać filmik z WhatsAppa????chciałabym Wam pokazać jak cudna jest ta Liwcia...

Ja nie mam pojęcia. Jedyne co mj przychodzi do głowy to przez whatsappa udostępnić na coś z czego można pobrać.. z messengera się da? Może prosto na dysk google albo na youtube ..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 07:51, kiyoshi napisał:

Na koncie Liwci 10 zł od Nesiowata- bardzo dziękuje.

Dzięwczyny, może któraś z Was wie jak pobrać filmik z WhatsAppa????chciałabym Wam pokazać jak cudna jest ta Liwcia...

Ja udostępniam sobie na messengera i stamtąd pobieram i zapisuję na dysku w laptopie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 16:59, Tianku napisał:

Ja nie mam pojęcia. Jedyne co mj przychodzi do głowy to przez whatsappa udostępnić na coś z czego można pobrać.. z messengera się da? Może prosto na dysk google albo na youtube ..

faktycznie 😄 nawet nie wiedziałam że z WjhatsAppa można wrzucić prosto na you tube, a jednak 😄

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...