Jump to content
Dogomania

LIWIA- wyruszyła z podlasia by zacząc nowe zycie. Znalazła DS w Bielsko-Biała :) <3 NORCIA też ma DS w Czechowicach <3


Recommended Posts

18 minut temu, Tyśka) napisał:

Po prostu Liwia to miłość rozdawana na metry;)

haha - dobrze to określiłaś :D to nawet dobry "chwyt marketingowy" na promocje suni :)

 

a ja mojego fazka zmierzyłam- ma 38 cm w klebie i 75 cm długości z głową bez ogona i jest taki tylko nieco wydłużony jak dla mnie....

no- jakoś to będzie :D

 

a tu pierwsze ogłoszenie na Bielsko. Wyróżnienia rozlicze później jak dorobie na Kraków, Katowice, może Wrocław

https://www.olx.pl/d/oferta/liwia-zawsze-usmiechnieta-kochajaca-swiat-szalona-sunia-CID103-IDKFVNW.html

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

Roxi była śliczna <3

Była śliczna.... Też lubiłam zaglądać do Roxi .....

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

Liwka ok 100 cm BEZ ogona :)))) 

No i mamy zwyciężczynię konkursu na najdłuższego psa na dogo - oto Liwia :-)) 

Link to comment
Share on other sites

KOCHANI JESTEŚMY W MOCNO PODBRAMKOWEJ SYTUACJI !!!

 

Dawno temu- pewnie ze 2-3 lata- wydałam do adopcji czarna szczeniorkę z Radys NORKE. Juz raz jej rodzina była w dramatycznej sytuacji na skraju bezdomności i omal nie oddali suni, ale wtedy się udało poskładac jakoś zycie....

TERAZ JUŻ SIĘ NIE UDA. NORKA WRACA Z ADOPCJI W TRYBIE PILNYM !!!! Kasia nie ma miejsc, myśli jak "upchnąć" dosłownie Norke, bo wszystkie obenie przebywające sunie są dośc specyficzne, skłonne do spięć, nie wiadomo gdzie ta Norkę dołozyć, żeby nie stała się nikomu krzywda.

KOCHANI, A MOŻE BARDZO BARDZO PILNIE I AWARYJNIE KTOŚ BYŁBY W STANIE DAĆ NORCE DOM TYMCZASOWY>???

Sunia jest łagodna, ułożona, czysta w domu, nie niszczy, nie sprawia kłopotu, jest średnia ok. 15 kg, taka czarnulka słodka. PROSZĘ BŁAGAM. PŁATNE MIEJSCE TEZ !!!!

Jesteśmy załamane, ale niestety......nie da się ptzewidzieć wszystkiego wydając pieski do adopcji :( nie chcemy by Pani oddała ja do schroniska.....

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyśka) napisał:

O raaany, jak przykro:( pamiętam Norkę. Może Jaaga mogłaby przyjąć na hotel?

Jaaga chyba zapchana po uszy ale w najgorszym razie będę błagac

Spróbuję ja ogłaszać w trybie pilnym i blagajac o pomoc

Może ktoś jeszcze tu zajrzy i będzie mógł pomóc... 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Tyśka) napisał:

Niestety, nikt inny nie przychodzi mi do głowy. Sama szukam hotelu/DT dla małej suczki, wydaje się to na razie nierealne :( 

Tzn tak jak napisałam. Być może ktoś przeczyta i będzie mógł zaoferować DT. Norka jest sunia która mieszka w domu, jest ułożona, wszystkiego nauczona, zdrowa... Cuda się zdarzają. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Tzn tak jak napisałam. Być może ktoś przeczyta i będzie mógł zaoferować DT. Norka jest sunia która mieszka w domu, jest ułożona, wszystkiego nauczona, zdrowa... Cuda się zdarzają. 

A gdzie przebywa sunia, w jakiej okolicy? Może Moli@ zapytaj, ale to chyba okolice Biełegostoku, a może też zapytaj Poker? Ona ma takie wspaniałe koleżanki, które przyjmują psiaki. Nic innego mi do głowy nie pzychodzi.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, jankamałpa napisał:

A gdzie przebywa sunia, w jakiej okolicy? Może Moli@ zapytaj, ale to chyba okolice Biełegostoku, a może też zapytaj Poker? Ona ma takie wspaniałe koleżanki, które przyjmują psiaki. Nic innego mi do głowy nie pzychodzi.

Moli to dokladnie drugi koniec Polski więc zupełnie bez sensu. Sunia jest w Bielsko-Bialej

A koleżanki Poker zajęte jak pisała Poker na wątku ukrainskim

Ale dzięki za podpowiedzi :) 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, limonka80 napisał:

Zajrzałam, a tu takie wieści o Norce ..... 

Niestety nie mam nikogo kto mógłby być DT, ale gdyby jakiś płatny się znalazł to dołożę do opłat, szkoda suni..... 

Dzięki Limonko....cięzka sytuacja :( będe musiała NOrke wciiągnąć w finanse tego watku...cholerka że też straciłam kilku deklarowiczów :( na razie bardzo awaryjnie Norka pojedzie do Kasi, ale mus PILNIE opuścić to miejsce....

eh...:( oby nowy dom się pojawił...lub chociaż dom dla Liwki, co tez dużo by pomogło

Tymczasem rozlicze olxy LIwki- zrobiłam 4ry- po 12 zł = 48 zł

 

NO i dziękuje slicznie bakusiowa za wpłate 30 zł <3 <3

Zaraz przeleje jeszcze Kasi 200 zł za pobyt Liwki w lipcu. I uzupełnie rozliczenie na 1szej stronie. Trzymajcie kciuki za szybkie i dobre adopcje....

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, seramarias napisał:

O matko, fatalne wieści, niestety życie pisze różne scenariusze i różne ludzkie i psie losy się toczą :( 

Szkoda,że sunia nie może zostać w dotychczasowym miejscu do czasu znalezienia nowego domu. 

no fatalnie...tam na pewno nie może zostać bo rodzina po raz kolejny zmienia miejsce zamieszkania :( to i tak już jest za dużo dla psa, a ja też nie wyobrażam sobie szukać domu dla psa który jest u osoby tak rozchwianej emocjonalnie.....to sie nie uda. Norka musi wrócić.

Życie niestety czasem płata figle ...trzeba brać na klate :)

Link to comment
Share on other sites

Norka jest juz u Kasi. Dziękuje bardzo Kasiu, że po nia pojechałaś.....szkoda gadac o domu..Panią umieszcze na czarnej liście gdyby za chwile szukała kolejnego psa...sunia bez sterylizacji,z nową ksiązeczką z jednym tylko aktualnym szczepieniem....boi się krzyków, gwałtownych ruchów.....

Na szczęście dobrze się dogadała i z psami i kotami u Kasi a wczoraj jedna sunia od Kasi pojechała do adopcji więc zwolniło sie miejsce ! wszystko się jakoś samo od siebie ułozyło

Więc Norka zostaje u Kasi póki co, a jej finansowanie musze podczepić pod ten wątek...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • kiyoshi changed the title to LIWIA- ma już imie, jest już w drodze..wyruszyła z podlasia by zacząc nowe zycie. Dołaczyła do niej NORKA !

Jak słyszę że pies oddany z adopcji boi się krzyków i gwałtownych ruchów to aż mną szarpie, ale najważniejsze że Norka już bezpieczna.

Obiecałam deklarację dla Liwki od września, ale skoro przybyła Norka to nie pozostaje mi nic innego jak rozpocząć wpłaty od sierpnia.

Znajdą domy, będzie dobrze :-)) 

  

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, limonka80 napisał:

Jak słyszę że pies oddany z adopcji boi się krzyków i gwałtownych ruchów to aż mną szarpie, ale najważniejsze że Norka już bezpieczna.

Obiecałam deklarację dla Liwki od września, ale skoro przybyła Norka to nie pozostaje mi nic innego jak rozpocząć wpłaty od sierpnia.

Znajdą domy, będzie dobrze :-)) 

  

witaj kochana, dzięki że jesteś.

Na razie na sierpień sunie maja kase- obie z zapasu po poprzedniczkach ;). Musze podzielić na nie, także od września będzie już z kasą krucho i wtedy będe baaardzo wdzięczna za wsparcie <3 Nie chce Cie przeciążać teraz- wiem ile masz podopiecznych i Dzekunia chorego. Ja tez spróbuje jakiś bazarek zrobić.

Norka jest naprawde idealnym pieskiem więc dobre zdjęcia i powinien byc dom. Będe musiała tylko uzbierac na stareylizacje i to dopilnować. W sumie nie wiem czy Kasia dopytała ta Panią kiedy była cieczka....ale...

Najwazniejsze, że Norka miała gdzie wrócić. Reszta się ułoży :)

DZIĘKUJE <3

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zadzwonił Pan który chciałby adoptować Norkę.... Dla mamy w wieku 85 lat która mieszka sama w domu z ogródkiem. Na spacer z psem nie pójdzie ale wypuścić na ogród da radę... 

Wszystko mi opadlo. Pół godziny z nim rozmawiałam tłumacząc. Już wiele osób mu odmówił ale szukać będzie dalej.... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.07.2021 o 21:06, kiyoshi napisał:

Na razie na sierpień sunie maja kase- obie z zapasu po poprzedniczkach ;). Musze podzielić na nie, także od września będzie już z kasą krucho i wtedy będe baaardzo wdzięczna za wsparcie <3

Wpłaciłam póki mam :-)) bo z moją lekką ręką do wydawania pieniędzy to zanim się obejrzę, po wypłacie zostanie tylko wspomnienie :-//   

A jak się miewa pierwsza bohaterka wątku - nasz gekon Liwka ? :-))  Polubiła nową koleżankę ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...