Jump to content
Dogomania

LIWIA- wyruszyła z podlasia by zacząc nowe zycie. Znalazła DS w Bielsko-Biała :) <3 NORCIA też ma DS w Czechowicach <3


Recommended Posts

13 godzin temu, agat21 napisał:

No cudownie!!! :))) Powodzenia Norciu w nowym domu!

Wyproś tam gdzieś w psim urzędzie podobny fajny domek dla swojej koleżanki imienniczki, która będzie pewnie za tobą tęsknić. 🙂 W jej sprawie miałam telefon z tej samej dzielnicy, ale ujjj... szkoda gadać. 

Trzymam kciuki żeby ktoś sensowny zadzwonił. Mam nadzieję że mała Norcia znajdzie wsparcie w jakiejś innej suni po rozlace z Norka większą... 

 

Link to comment
Share on other sites

U Norki wszystko dobrze :) Państwo zapraszaja gości, żeby sunia od razu spcjalizowała sie ze wszystkimi i póki co jest ok :) wszystkich akceptuje. Ma lekki lęk separacyjny, nie wiem dokładnie na czym polega bo Pani napisała, żeby się tym nie martwić bo z kazdym dniem jest coraz lepiej, więc to chyba raczej jeszcze taki czas aklimatyzacji. Zdjęcia jak widac urocze :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na koncie 10 zł od jankamałpa- dziękuje z całego serca <3

O Liwke nadal kompletnie nikt nie dzwoni....Poprosiłam Kasie o jakąś nową sesje...za bardzo nie wiem jaką...co mogłoby przyciągnąć wzrok i uwagę? Gdzies przecież musi być ten dom dla niej....

<3

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Na koncie 10 zł od jankamałpa- dziękuje z całego serca <3

O Liwke nadal kompletnie nikt nie dzwoni....Poprosiłam Kasie o jakąś nową sesje...za bardzo nie wiem jaką...co mogłoby przyciągnąć wzrok i uwagę? Gdzies przecież musi być ten dom dla niej....

<3

To samo jeśli chodzi o Tinkę. Zadnych telefonów, nawet głupich chociaż za tymi głupimi nie tęsknię.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.10.2021 o 16:21, kiyoshi napisał:

Na koncie suniek jest 20 zł od Pani Irenki i dwa przelewy na kwote 20 zł od Nesiowatej- Danusiu- czy to nie pomyłka?

DZIEKUJE WAM DZIEWCZYNY KOCHANE ❤️

Skoro poszły dwa - to niech zostanie na następny miesiąc. Miałam problem z przelewem i widać tak wyszło.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.10.2021 o 16:40, Nesiowata napisał:

Skoro poszły dwa - to niech zostanie na następny miesiąc. Miałam problem z przelewem i widać tak wyszło.

dziękuje Ci Danusiu z całego serca.

Na koncie jest tez 100 zł od annabarbara, więc ten miesiąc spokojnie uda się opłacić.

Pisałam chwile z Kasią o Liwce. Sunia ma wybitnie mysliwskie geny...łapie myszy, nawet ptaka w locie potrafi złapać, nadal jest bardzo zywa, bardzo szybka i zwinna. Poprosiłam o nowe zdjęcia, może sie uda.

Z ogłoszeń cisza. KOmpletnie nikt nie dzwoni. Z nowymi zdjęciami spróbuje poszerzyć zasięg.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...