Jump to content
Dogomania

LIWIA- wyruszyła z podlasia by zacząc nowe zycie. Znalazła DS w Bielsko-Biała :) <3 NORCIA też ma DS w Czechowicach <3


Recommended Posts

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Ja wiem ze Pani bardziej Wasza Norka przypadła do serca i w sumie miałaby tam naprawdę dobre warunki do życia no i te serca otwarte na nią... A w przypadku mojej Norki to myślę że to jest raczej takie mniej zakochanie...

Obie Norki są trochę moje, więc do obydwu mam sentyment i tak bardzo bym chciała żeby dobrze trafiły od razu, bez kolejnych zawirowań w ich życiu ....

 

Link to comment
Share on other sites

Dziś zadzwoniła Pani Tatiana i chcą z mężem pojechać w niedziele do Kasi. Co prawda jeszcze się bardzo biją z myślami bo sytuacja wygląda tak, że Pani serce oddała Norce ukraińskiej, na mój gust jednak bardziej pasuje do ich domu Norka nasza... A do tego jeszcze doszedł doradca syn Pani Tatiana który uważa że mama zrobi szaleństwo przygarniajac dorosłego psa i jak tak się stanie to nie wie czy będzie nadal zostawiał u niej 7 letnia wnuczke... Trudne to do zrozumienia że dorosły człowiek może cos takiego wymyślić no ale tak jest... 

Powiedzilam Pani żeby to jeszcze raz przemyślala... W gruncie rzeczy może poszukać jeszcze szczeniaka... Nie wiem jak to się skończy. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

No jeśli syn ma aż tyle do gadania w sprawie życia rodziców, to z bogiem. 

ostatecznie odmówiłam Pani Tatianie....za dużo wahań, jakis niewiadomych...teraz okazało sie, że mąż tez za bardzo nie wie czy chce psa.. Wasza Norka Ukraińska jednak zdaniem Kasi nie pasowała tam, bo mogłaby łapać koty, a moja była zdaniem syna za stara...Może się to wydać błahy powód, ale w moim odczuciu, gdyby syn przestał pzryprowadzać wnuczkę do babci z powodu Norki...to sunia znów by mi wróciła...nie mam na to zdrowia. Podziękowałam im ostatecznie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, kiyoshi napisał:

ostatecznie odmówiłam Pani Tatianie....za dużo wahań, jakis niewiadomych...teraz okazało sie, że mąż tez za bardzo nie wie czy chce psa.. Wasza Norka Ukraińska jednak zdaniem Kasi nie pasowała tam, bo mogłaby łapać koty, a moja była zdaniem syna za stara...Może się to wydać błahy powód, ale w moim odczuciu, gdyby syn przestał pzryprowadzać wnuczkę do babci z powodu Norki...to sunia znów by mi wróciła...nie mam na to zdrowia. Podziękowałam im ostatecznie

Słusznie. Nie zasługują na żadną z Norek. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam :) jeszcze czekałam na zdjęcia :)

Norka wczoraj pojechała do nowego domu. Tak naprawde chętna rodzinka juz była u niej wcześniej na zapoznaniu i tez długo rozmawialiśmy i jakoś obie z Kasią od pierwszej chwili poczułyśmy, że to będzie ten dom i tym razem sie uda.

Wizyte zrobiłam sobie szybko online. Nie miałam żadnych uwag, zastrzeżeń.

Norka zamieszkała w Czechowicach, w domu z duzym ogrodem z rodzinką niespełna czterdziestolatków z 6 letnim chłopczykiem i 80 letnią babcią :) Pani babcia jest oczywiście cały czas w domu, więc będzie Norci towarzystwem i na ogródek wypuści w razie "w".

Pani kiedys była tez wolontariuszka w schronisku, potem miała z adopcji pieska przez 8 lat, ale adoptowali go jako staruszka, bardzo dbając, lecząc. Mam oczywiście zdjęcia z jego życia.

Norka wczoraj pojechała pewnie z Państwem, nawet się za Kasią nie oglądając. Dziś Pani napisała, że jest już w 100% ich, męża owinęła sobie dookoła palca, z babcią się tez polubiła :D nie ma żadnych kłopotów. Chyba to miało być to jej miejsce..Oby tak było :)

242093723_819956212012942_7001848340402884807_n.jpg.52374285bb61d8136176b763849f03af.jpg

242232845_4525582800821537_4572054387554029590_n.jpg.6519ab56d602e3d527cd717de5db303c.jpg

242303293_423674165852073_4052607345586281014_n.jpg.f1e63cb2344dd7880f14fdfb13040467.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...