Jump to content
Dogomania

LIWIA- wyruszyła z podlasia by zacząc nowe zycie. Znalazła DS w Bielsko-Biała :) <3 NORCIA też ma DS w Czechowicach <3


Recommended Posts

1 godzinę temu, Poker napisał:

A za co można mieć bana na OLX? Nie możesz się ich spytać dlaczego?  Poza tym jak opłaciłaś, to bym domagała się zwrotu kasy.

Mogę zrobić ogłoszenia.

I kolejna obrażalska na dogomanię . kiyoshi, nie gniewaj się, ale dla mnie to dziecinada. Przecież nie wiesz kto to zrobił.

tzn bana dostałam za to, że wystawiałam po kilka ogłoszeń jednego psa...jestem tego świadoma....przez wiele miesięcy czy nawet lat się "udawało" ale jest to niezgodne z regulaminem olx i za to po prostu jest ban dożywotni :( takie sa zasady, nie da się z nimi dyskutować.....
Wiem, że nie wiem kto zgłosił....ale ktoś zgłosił na pewno...najgorsze, że wczoraj zaczęłam pisac z dwoma rodzinami chętnymi na Pedro z przytuliska...jedna nawet fajnie się zapowiadała....ale kontakt przepadł  :(
Ktoś mi kiedyś napisał na dogo, że nie wiem co to prawdziwa tragedia, skoro przejmuje się takimi rzeczami, ale dla mnie utrata tego konta na olx to naprawde tragedia, było to dla mnie podstawowe narzędzie pracy.....nie wiem jak teraz znajdziemy domy mając po jednym olxie na psa....to będzie trwało baaardzo długo :(
 
a co do obrażania i dziecinady...to nie tak...jestem zwyczajnie zmęczona forum, tęsknie za prawdziwymi ludźmi i normalnymi relacjami... są tu życzliwi ludzie, wiem, ale coraz mniej.
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Marysia R. napisał:

O rany :/ 

Mogę umieścić u siebie, podam Ci na priv adres mailowy, podeślij mi teksty i zdjęcia.

dziękuje Marysiu <3 odezwe się jutro

Dziś Iza-Sowa zrobiła juz pierwsze ogłoszenie Liwce i jeszcze wyróżniła na miesiąc. DZIEKUJE IZA <3 <3

https://www.olx.pl/d/oferta/srednia-radosna-sunia-liwka-adopcja-CID103-IDLhcfw.html?fbclid=IwAR1oF2UkMcI26rMbdCyy-kbQGN4P4JqpxPXMEThRYxJXN6mT00UiUGDnjLQ

 

Marysiu Tobie jutro podeśle może Norke.

Dziękuje Wam bardzo. Ja póki co nie mam szans na założenie nowego konta na olx...

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, kiyoshi napisał:
a co do obrażania i dziecinady...to nie tak...jestem zwyczajnie zmęczona forum, tęsknie za prawdziwymi ludźmi i normalnymi relacjami... są tu życzliwi ludzie, wiem, ale coraz mniej.

Myślę, że jesteś bardziej zmęczona wieloletnią i intensywną pomocą psom. Każdy w pewnym momencie się wypala w mniejszym czy większym stopniu. I to jest "winne ", a nie Forum.

Czy Forum odbiera możliwość kontaktów z prawdziwymi ludźmi? I jesteś pewna , że wszyscy będą życzliwi?

A dlaczego nie możesz założyć konta na czyjeś dane? Ja założyłam na męża i nim dysponuję.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

Myślę, że jesteś bardziej zmęczona wieloletnią i intensywną pomocą psom. Każdy w pewnym momencie się wypala w mniejszym czy większym stopniu. I to jest winne , a nie Forum.

Czy Forum odbiera możliwość kontaktów z prawdziwymi ludźmi? I jesteś pewna , że wszyscy będą życzliwi?

A dlaczego nie możesz założyć konta na czyjeś dane? Ja założyłam na męża i nim dysponuję.

masz racje ze wszystkim.

 

a co do konta...to jest myśl !  spróbuje jutro. Nie wpadłabym na to, żeby założyc na kogoś innego...dzięki <3

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, kiyoshi napisał:

masz racje ze wszystkim.

 

a co do konta...to jest myśl !  spróbuje jutro. Nie wpadłabym na to, żeby założyc na kogoś innego...dzięki ❤️

A Ci ludzie, z którymi pisałaś odnośnie Pedro to z ogłoszenia na jakie miasto? To bym tak na szybko zrobiła ogloszenie - może by znaleźli, ale też założe sobie drugie konto z innym adreem e-mail.

Link to comment
Share on other sites

NOrka juz w domu po sterylizacji, podobno czuje się jak zawsze czyli- dobrze :) uff

Zabieg kosztował 380 zł + 30 zł za ubranko. WIęc zaraz zwróce Kasi 410 zł. Paragony wstawie jutro.

 

Mam jeszcze na koncie 20 zł od Ainana- DZIEKUJE Aniu <3 <3

 

ps. no i po rozliczeniu zabiegu weszliśmy na saldo ujemne konta suniek.....tak jak się spodziewałam :( :(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Sara2011 napisał:

Alicja Ermel jest z Chrzanowa, może by zrobiła PA?

no proszę...a Norka Radysianka przecież

wpisałam juz post na grupe wizytatorów, widzę że jest z Chrzanowa dośc mocna grupa więc miejmy nadzieje, że znajde kogos doświadczonego a jak nie to skontaktuje się z Alicją- sama nie wiem czy ona ma doświdczenie w wizytach? na pewno w adopcjach....Jak myślisz?

A dom szykuje się albo dla mojej Norki, albo dla drugiej Norki Ukraińskiej od Agat

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, seramarias napisał:

Mocne kciuki 🙂

Jakoś dużo myślę o tym domu i mam jednak sporo obaw.... 

Ale ostatnio jakoś ciągle mi coś nie pasuje w ludziach. Po tej strasznej adopcji Joszka nadal nie mogę się otrząsnąć i nawet najlepszych ludzi podejrzewam z marszu o wszelkie potwornosci po adopcji... 

Link to comment
Share on other sites

WIzyta w Chrzanowie odbyła się dzisiaj. Wizytatorka zrobiła nawet bardzo dokładną sesje zdjęciową terenu, domu, kotów :)

Powiedziała, że nie ma żadnych absolutnie wątpliwości co do domu. Mieszka też na tej samej ulicy, dosłownie kilka domów dalej więc w razie czego będzie mieć którąś z Norek na oku...Pani ma dzwonić do Kasi i z mężem maja pojechać poznać dziewczyny...ciekawe co to się wydarzy...

Martwie sie naprawde bardzo....czy to będzie dobra decyzja ten dom jeśli wezmą naszą Norcie?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, limonka80 napisał:

A dlaczego się martwisz ? Masz wątpliwości do tych ludzi, czy jakieś złe przeczucia  ?

Jakoś tak... Niby wszystko ok. Poki co nie dzwonili do Kasi żeby umówić termin spotkania więc za dużo nie myślę... 

Chyba mam po prostu lek przed wydaniem Norci komukolwiek kolejny raz... 

 

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem ten lęk, obie Norcie za dużo przeszły by narażać je na kolejny stres i złe doświadczenia w razie złej oceny domu .....

Ale innego wyjścia nie ma, trzeba zaufać ocenie wizytatora.  Mam nadzieję, że któraś z suniek znajdzie szczęśliwy dom, a gdyby (odpukać!) musiała wrócić - ma gdzie .....

Link to comment
Share on other sites

Jeśli wizyta przebiegła tak dobrze, to pewnie jednak państwo się odezwą do Kasi i umówią. Oni pracują jakoś tak nieregularnie, może jeszcze dnia wizyty sobie nie ustalili. No też mam masę obaw, bo "moja" Norcia wrażliwa bardzo, ale jeśli doświadczona wizytatorka jest tam mocno na tak i mieszka obok, to trzeba zaufać. Trzymam kciuki za obie Norcie :)

Link to comment
Share on other sites

Też myślę że możliwe że jeszcze z mężem nie ustalili kiedy pojadą....ciekawa jestem co Kasia o nich powie. Mnie troszkę denerwują tacy niecierpliwie ludzie w sensie że tak wszystko na hurra.. Z drugiej strony większość jednak osób tak się zachowuje. 

Ja wiem ze Pani bardziej Wasza Norka przypadła do serca i w sumie miałaby tam naprawdę dobre warunki do życia no i te serca otwarte na nią... A w przypadku mojej Norki to myślę że to jest raczej takie mniej zakochanie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...