Jump to content
Dogomania

LIWIA- wyruszyła z podlasia by zacząc nowe zycie. Znalazła DS w Bielsko-Biała :) <3 NORCIA też ma DS w Czechowicach <3


Recommended Posts

13 godzin temu, kiyoshi napisał:

Liwka była u weta, podejrzewano chorobe odkleszczową, ale test wyszedł negatywny...

dostała leki i zalecenie obserwacji do jutra, czy będzie poprawa...jak nie to dalsza diagnostyka....czekamy więc..

:(

 
Liwciu psinuniu moze dzis juz lepiej 
z calego serca
Izun poslalam 100 zl z zakonczonego kramku dla lapuniek
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nadziejka napisał:
 
Liwciu psinuniu moze dzis juz lepiej 
z calego serca
Izun poslalam 100 zl z zakonczonego kramku dla lapuniek

Bardzo bardzo dziękuję 

U Liwki niestety bez zmian. Wetka o stawia mimo wszystko że to jakaś odkleszczowa choroba.... Czekam co Kasia ustali... Jakie dalsze zalecenia. Liwka nie chce jeść... 

Link to comment
Share on other sites

Liwka dość stabilnie ale bez zmian, nadal nieco apatyczna, ale nie strasznie, troszkę zjadła, sika, załatwia sie...nie wiadomo zupełnie co jej jest....możliwe ze jutro jeszcze będzie miała USG lub RTG jeśli będzie bez poprawy...

 

Dziękuje Wam ogromnie za wpłaty:

  • 100 zł od annabarbara
  • 100 zł z bazarku NADZIEJKI
  • 30 zł od bakusiowa
  • 50 zł od sybil

 

<3  <3   DZIEKUJE :)  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.08.2021 o 10:56, kiyoshi napisał:

Kasia przesłała przed chwilą... 

Ta większą to nasza Norka a ta mniejsza to też Norka od Agat :)))))

Jakie psiapsiolki uśmiechnięte - od razu jakoś mi lżej :)) 

 

image000000_02.jpg

Fajnie, że sie Norki zakumplowały :))

Link to comment
Share on other sites

Przelałam Kasi 500 zł za pobyt Liwki i Norki w sierpniu, odjęłam tez z konta 36 zł za wyróznienia olx Norki...

Zostało pięćset, ale z tego wjeszcze do zapłaty leczenie Liwki i sterylka Norki....we wrześniu zaczną się długi....

:(

Tu ogłoszenia Norki

https://www.olx.pl/d/oferta/mlodziutka-nieduza-norka-szuka-kochajacej-rodziny-CID103-IDL4k1S.html

https://www.olx.pl/d/oferta/2-letnia-mini-labradorka-do-pilnej-adopcji-CID103-IDL3Vdy.html

https://www.olx.pl/d/oferta/norka-2letnia-nieduza-lagodna-sunia-adopcja-CID103-IDL2asB.html

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.08.2021 o 08:26, limonka80 napisał:

We wrześniu dołożę do deklaracji, a może któraś sunia znajdzie dom ....  Jakoś będzie, nie martw się na zapas ....

Dziękuję Limonko.... 

Na szczęście Kasia dziś napisała że Liwka w pełni wróciła do zdrowia. Broi jak dawniej co cieszy :))) 

W sprawie adopcji cisza totalna... 

Link to comment
Share on other sites

asia przesłałą mi paragon z lecznicy- 250 zł za badania i leczenie Liwki....Zaraz zwróce Kasi. Umówiłysmy tez sterylizacje Norci na czwartek....

Niestety po opłacie leczenia Liwki....na koncie nie starczy już nawet na sterylke Norki :(

Jutro spróbuje dokończyć bazarek który zaczęłam,ale pierwszy raz jestem w tak złej sytuacji finansowej z moimi psami.....

 

Aha- mdk8- dziękuje za comiesięczną wpłate 10 zł <3

Link to comment
Share on other sites

Własnie się okazało, że jakaś miła osoba zgłosiła mnie na olx i mam BANA całkowitego na wrzucanie ogłoszeń, straciłam całe dwa konta i WSZYSTKIE OGŁOSZENIA - wyróżnionych było mnóswo za ok. 200 zł w tym miesiacu...

Bardzo dziękuje "życzliwemu" miłośnikowi zwierzat, wcale się nie zdziwie jak to ktoś stąd......

 

Link to comment
Share on other sites

CZY KTOŚ MÓGŁBY POMÓC MI NA OLX.

NIestety na chwile obecną nie mogę nawet załozyć tam nowego konta....a bez ogłoszeń nie wyadoptuje psów....Jestem naprawde załamana. Jak ktoś chciał dać mi popalić to się udało. Po wyadoptowaniu suniek z tego watku ostatecznie opuszcze dogomanie.

Jednak teraz potrzebuje pomocy- kto ma konto na olx i mógłby umieścic dla mnie ogłoszenie Liwki i Norki?? bardzo proszę. Bez ogłoszeń nie znajde im domów....

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, kiyoshi napisał:

CZY KTOŚ MÓGŁBY POMÓC MI NA OLX.

NIestety na chwile obecną nie mogę nawet załozyć tam nowego konta....a bez ogłoszeń nie wyadoptuje psów....Jestem naprawde załamana. Jak ktoś chciał dać mi popalić to się udało. Po wyadoptowaniu suniek z tego watku ostatecznie opuszcze dogomanie.

Jednak teraz potrzebuje pomocy- kto ma konto na olx i mógłby umieścic dla mnie ogłoszenie Liwki i Norki?? bardzo proszę. Bez ogłoszeń nie znajde im domów....

O rany :/ 

Mogę umieścić u siebie, podam Ci na priv adres mailowy, podeślij mi teksty i zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

A za co można mieć bana na OLX? Nie możesz się ich spytać dlaczego?  Poza tym jak opłaciłaś, to bym domagała się zwrotu kasy.

Mogę zrobić ogłoszenia.

I kolejna obrażalska na dogomanię . kiyoshi, nie gniewaj się, ale dla mnie to dziecinada. Przecież nie wiesz kto to zrobił.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...