Jump to content
Dogomania

LIWIA- wyruszyła z podlasia by zacząc nowe zycie. Znalazła DS w Bielsko-Biała :) <3 NORCIA też ma DS w Czechowicach <3


Recommended Posts

8 minut temu, Sara2011 napisał:

Tinka do innych psów też nie za bardzo, akceptuje tylko te sunie z którymi przyjechała ze schroniska czyli Bezę,Nikę i wcześniej Ivi. Zobaczymy czy nie będzie spięć, mam nadzieję że pogadają sobie że są z jednego schronu i się polubią :))))

oby oby  :)

 

dziękuje koja za wpłate 20 zł dla Liwki <3

Link to comment
Share on other sites

Liwia jest przecudna :-))

Diagnostyka i leczenie Dżekusia wydarło mi dziurę w portfelu i w tym miesiącu jestem już mocno pod kreską, ale sunia dostanie ode mnie deklarację, muszę tylko trochę odsapnąć....

Śliczny ma uśmiech, taki "pełnym pyszczkiem" i ma kolor oczu jak mój Dżekuś...

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, limonka80 napisał:

Liwia jest przecudna :-))

Diagnostyka i leczenie Dżekusia wydarło mi dziurę w portfelu i w tym miesiącu jestem już mocno pod kreską, ale sunia dostanie ode mnie deklarację, muszę tylko trochę odsapnąć....

Śliczny ma uśmiech, taki "pełnym pyszczkiem" i ma kolor oczu jak mój Dżekuś...

Witaj Limonko. Dziękuję że zajrzalas :) :) 

 

Link to comment
Share on other sites

Liwia jest dosłownie energią atomową - ciężko zrobić jej dobre zdjęcia bo ona nie ma chwili do stracenia, musi być wszędzie. Uwielbia każdego człowieka, od tych najmniejszych do największych. Przy czym z małymi dziećmi trzeba uważać bo sunia jest mega ruchliwa, potrafi z rozpędu skoczyć i odbić się energicznie od człowieka. Psy toleruje ale zdecydowanie chce dominować. Na koty niestety nadal reaguje bardzo nerwowo. 

Jest wogóle bardzo śmiesznym psem. Długa, niby niskopodłogowa ale prawie do kolan. Porusza się jak jaszczurka , tak dziwnie kręci tułowiem . 

IMG_8321.JPG

IMG_8333.JPG

IMG_8339.JPG

IMG_8341.JPG

IMG_8346.JPG

IMG_8351.JPG

IMG_8355.JPG

IMG_8368.JPG

IMG_8371.JPG

IMG_8389.JPG

IMG_8398.JPG

IMG_8402.JPG

IMG_8420.JPG

IMG_8431.JPG

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dzięki kasiu- światne zdjęcia jak zawsze :D na jednym szczególnie widać jaszczurkową figure.

Zastanawia mnie jeszcze ile ona wazy....miła byc z tych mniejszych...a tu i długa i w sumie duża jak do kolana...muszę jakoś ja sobie wagowo wyobrazić.

Postaram się ruszyć ze zdjęciami może już jutro  :) no i szukamy amatora jaszczurki atomowej :D wielka szkoda, że do kotów się nie przekonała, to byłby atut...ale nic na siłe

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

Jaka ona jest śmieszna. Uroda dla konesera.

W tu wygląda jak koń w galopie

IMG_8402.JPG

IMG_8420.JPG

Z pyszczka jest bardzo slodziutka tylko jak Kasia mi ją wczoraj pomierzyla to wpadłam w konsternacje.. 

40 cm w klebie i ok 1 METR długości bez ogona.... Jak to możliwe!? To pies czy aligator :))) 

Tak czy inaczej jest bezpieczna i będziemy szukać tak długo aż znajdziemy jej miejsce na Ziemi :) 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Spora psinka, może ma w sobie geny aligatora?

hehe :) trzeba by zrobic badania genetyczne ;)

9 godzin temu, limonka80 napisał:

Moim zdanie to nie aligator, tylko gekon - to zdjęcie to dowód :-)) Przecudna jest.....

Dla Liwki 50 zł deklaracji, ale dopiero od września.....

 

jedno jest pewne- trzeba szukac miłośników psów i gadów- będą mieć dwa w jednej Liwce :D
Dzieki śliczne Limonko za deklaracje...chciałabym powiedzieć, że do wrzesnia to może być dom...ale chyba w przypadku tak radiowej urody...to może być rózie i deklaracja baaaardzoo się przyda :) <3 <3

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.07.2021 o 07:51, kiyoshi napisał:

jak Kasia mi ją wczoraj pomierzyla to wpadłam w konsternacje.. 

40 cm w klebie i ok 1 METR długości bez ogona....

Dopiero teraz sobie zwizualizowałam sobie linijką długość Liwki i też wpadłam w konsternację .....

to ponad połowa długości biurka.....  Może źle wymierzona ? Nie wygląda na taką długą... 

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, limonka80 napisał:

Dopiero teraz sobie zwizualizowałam sobie linijką długość Liwki i też wpadłam w konsternację .....

to ponad połowa długości biurka.....  Może źle wymierzona ? Nie wygląda na taką długą... 

Wiesz, nie ma zdjęcia tak pełnym bokiem. Kasia ja mierzyła na ile mogła ale Liwcia jest żywa więc te powiedzmy 10.cm.moze być błędu, ale to i tak duuuuzo :)) 

Poprosiłam Kasie żeby spróbowała kiedyś nagrać jej filmik jakiś

Proporcje naprawdę przedziwne i zdrowie może jej się szybko posypać przy jakiś skokach na kanapy, fotele. Schody też nie wskazane.... Za długa na takie sprawy... 

Oby jakiś domek z ogrodem. Oby ja ktoś pokochał. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...