Jump to content
Dogomania

EDUR TERAZ COOKIE ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!! Edur, porzucony psiak błaga o wsparcie na weta i kastrację!!


Recommended Posts

3 godziny temu, Ellig napisał:

I jeszcze jedno zapytanie, a raczej ogólnie pyta...

Dzien dobry, 
Piszę w sprawie pieska Cookie. 
Ogloszenie jest z Katowic, a piesek przebywa w Zamosciu? Troche daleko. Proszę o informacje, czy Panstwo są jakąś organizacją non profit, czy osobami prywatnymi? 
Pozdrawiam
Malgorzata

Pani Małgorzata już do mnie dzwoniła. Porozmawiałyśmy sobie. Wszystko jej wyjaśniłam. Rozmowa była bardzo sympatyczna. Pani Małgosia ma przedyskutować wszystko z rodziną. Jeżeli psiak nie pojedzie do p. Marty to będziemy rozmawiały o adopcji.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

No nie wiem co napisać.....

 

Nic nie napiszę 🤠 w ogłoszeniu napisałam, ze nie odpowiadam na wiadomości, ale jak widać czytanie ze zrozumieniem wielu sprawia kłopot o reszcie nie dyskutuję.🤨

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, rozi napisał:

Tak, ale wiesz co, mnie też kiedyś szlag trafiał. Szukałam psa tak, żeby w miarę łatwo podjechać i poznać, i powiedz mi - co mam wpisać w filtry. Bo w mazowieckim wyskakiwały ogłoszenia psów z Podlasia, z Zamościa, skąd tylko. I trzeba przeczytać treść, żeby się dowiedzieć, że piesek owszem, na Warszawę jest ogłoszony, a siedzi w Szczecinie.

Rozumiem politykę ogłaszania, ale rozumiem też ludzi.

Ja tego nie krytykuję tylko przekazuję wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Ellig napisał:

I jeszcze jedno zapytanie, a raczej ogólnie pyta...

Dzien dobry, 
Piszę w sprawie pieska Cookie. 
Ogloszenie jest z Katowic, a piesek przebywa w Zamosciu? Troche daleko. Proszę o informacje, czy Panstwo są jakąś organizacją non profit, czy osobami prywatnymi? 
Pozdrawiam
Malgorzata

Nie rozumiem o co chodzi....ta pani dzwoniła też do Fundacji ZEA aby zapytać, gdzie pies przebywa....

Wydawało mi się, że wszystko grzecznie wyjaśniłam co i jak...

Widocznie pani chciała potwierdzić moja prawdomówność....

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Nie rozumiem o co chodzi....ta pani dzwoniła też do Fundacji ZEA aby zapytać, gdzie pies przebywa....

Wydawało mi się, że wszystko grzecznie wyjaśniłam co i jak...

Widocznie pani chciała potwierdzić moja prawdomówność....

Pewnie tak...

Link to comment
Share on other sites

Odwiedziłam dzisiaj Edurka. Jaki to spokojny i poczciwy psiak! Bardzo chwyta za serce. Domek dla niego musi być naprawdę wyjątkowy!

Edur pięknie chodzi na smyczy, załatwia się tylko poza posesją. Jest cudowny do ludzi, dzieci, kotów i innych psów. Jedyna wada: nie akceptuje rosłych mężczyzn z wąsami..nie atakuje ale szczeka!

Spacerkowy  Edur :-))

219923257_195662145755734_2299673540854246068_n.jpg

221831643_1397315647310828_3129590774221226773_n.jpg

219674211_199030585501697_110023275982497246_n.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Z tego, co widzę, to domy chętne na Edurka są. To fajnie. Gdyby nie wypaliły będę się starać podchodzić do mojej przyjaciółki, która właśnie pożegnała sunię po 18 latach. Ja jej tę sunię przywiozłam, znalazłam ją mokrą i wychudzoną pod jednym z biurowców. Miała bardzo dobre życie u Izy, była traktowana jak członek rodziny. Teraz jeszcze za wcześnie na podchody, bo rozpacz jest zbyt duża i żałoba musi przejść przez swoje koleje, ale za jakiś miesiąc - dwa popodsyłam jej zdjęcia psiaczków. Jej suńka była taka właśnie bardziej długowłosa, myślę że Edurek mógłby wpaść jej w serce. Jeśli do tej pory nie znajdzie już innego wspaniałego domu :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Z tego, co widzę, to domy chętne na Edurka są. To fajnie. Gdyby nie wypaliły będę się starać podchodzić do mojej przyjaciółki, która właśnie pożegnała sunię po 18 latach. Ja jej tę sunię przywiozłam, znalazłam ją mokrą i wychudzoną pod jednym z biurowców. Miała bardzo dobre życie u Izy, była traktowana jak członek rodziny. Teraz jeszcze za wcześnie na podchody, bo rozpacz jest zbyt duża i żałoba musi przejść przez swoje koleje, ale za jakiś miesiąc - dwa popodsyłam jej zdjęcia psiaczków. Jej suńka była taka właśnie bardziej długowłosa, myślę że Edurek mógłby wpaść jej w serce. Jeśli do tej pory nie znajdzie już innego wspaniałego domu :)

Agatko, jeśli domek jest rekomendowany przez Ciebie, to ja jestem w stanie przetrzymac Edurka. To anioł nie pies!!  

On ma 3 08. kastrację, potem jeszcze 10 dni czyli tak ok 15 sierpnia będzie do adopcji.

Te dwa domki, które wypełniły ankietę....hmmmm..to nie jest szczyt marzeń .....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Agatko, jeśli domek jest rekomendowany przez Ciebie, to ja jestem w stanie przetrzymac Edurka. To anioł nie pies!!  

On ma 3 08. kastrację, potem jeszcze 10 dni czyli tak ok 15 sierpnia będzie do adopcji.

Te dwa domki, które wypełniły ankietę....hmmmm..to nie jest szczyt marzeń .....

Rozumiem. Ze swojej strony na razie nie mogę zapewnić, że Iza wzięłaby Edurka na pewno, ale jeśli nikt superowy mu się nie trafi, a Iza będzie gotowa na następnego psiaczka, to spróbuję :) 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mialam dwa telefony o Edurka, z Katowic.

Pierwszy zadzwonił pan, po 50..pan nie do końca przeczytal ogłoszenie..jak się dowiedział, że Edur będzie wkrotce wykastrowany, to powiedział, że on takiego "zepsutego" psa nie chce...no i niegrzecznie się pożegnał..

 Drugi telefon od pani z malutkim dzieckiem. I takie oto życzenie: ma nie szczekać, nie niszczyć w domu i nie gryżć dziecka jak złapie psa za ogon..bo to wszystko już przerabiala ze szczeniakiem..W końcu  oddała go do mamy...

Jestem na urlopie, postanowilam się nie denerwować...

Nie da się....

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

 

 Drugi telefon od pani z malutkim dzieckiem. I takie oto życzenie: ma nie szczekać, nie niszczyć w domu i nie gryżć dziecka jak złapie psa za ogon..bo to wszystko już przerabiala ze szczeniakiem..W końcu  oddała go do mamy...

Mam dla Pani idealnego pieska... Klik

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...