Jump to content
Dogomania

NAGRODY - czyli co i gdzie odebrac


Elitesse

Recommended Posts

w wielu krajach nagrody sa do odebrania w sekretariacie a nie wszyscy o tym wiedza

moze stworzymy przewodnik co i gdzie odbierac :p

[B]AUSTRIA [/B]

[COLOR=red]Jugendbester, CACIB[/COLOR] - puchary do odbioru w sekretariacie przewaznie ok 14-15 godz
[COLOR=red]BOB[/COLOR] - rozety na bisach

[B]CZECHY[/B]

[COLOR=red]CAC, CAJC[/COLOR] - medale do odbioru w sekretariacie
[COLOR=red]Narodni Vitez, CACIB[/COLOR] - puchary do odbioru w sekretariacie
[COLOR=red]BOB[/COLOR] - puchary na bisach

[B]SŁOWACJA[/B]

[COLOR=red]CAC, CAJC, CACIB[/COLOR] - medale do odbioru w sekretariacie
[COLOR=red]Zwyc Slowacji[/COLOR] - puchary do odbioru w sekretariacie
[COLOR=red]BOB[/COLOR] - puchary na bisach

[B]LUKSEMBURG[/B]

[COLOR=red]CAC, r.CAC, CACIB, r.CACIB, BOB[/COLOR] - puchary do odbioru w sekretariacie
[COLOR=red]Zwyc. Ml., oceny dosk, bdb, db[/COLOR] - medale do odbioru w sekretariacie
UWAGA ! praktycznie za kazde osiagniecie jest jakas nagroda ale dostaje sie tylko za to "najwyzsze" np przy zdobyciu cac, cacib i bob dostaniemy puchar tylko za bob

[B]WEGRY[/B]

[COLOR=red]CACIB, r.CACIB, BOB[/COLOR] - sznurki na ringach
[COLOR=red]BOB[/COLOR] - na wiekszosci wystaw puchary na bisach

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za informację! Na pewno ta wiedza się przyda.

Na wystawie w Ostravie dostałam medal (CAC) i pucharek (NV) przez przypadek: na karteczce z tytułem brakowało pieczątki więc podeszłam z tym do sekretariatu a tam dostałam oprócz pieczątki nagrody. Jakby organizatorzy nie zapomnieli przybić pieczątki wrócilibyśmy do domu bez nagród - napewno bym ich nie szukała w sekretariacie.

Link to comment
Share on other sites

elitesse - świetny pomysł !!!

wykluczona na razie mołdawia - medale, kartoniki z cacibami w sekretariacie, puchary za bog i wyżej na ringu honorowym

serbia, bośnia, czarnogóra - na ringu dostajemy "łysą" kartę oceny, żeby była ważna trzeba ją podbić w sekretariacie - dostawiają pieczatki !, puchary w zależności od wystawy są już za bob i wyżej... i odbieramy dopiero na ringu honorowym

Link to comment
Share on other sites

W Niemczech na EuropaSieger w Dortmundzie ( majowym) pucharki za Zw Mł - więc pewnie tez za Naj Sukę/Psa i BOB-a też można odebrać u organizatorów - ja dostałam dwa za Zw Mł w dwóch miejscach - jeden od VDH, drugi od klubu Parsona w Niemczech.

Co do zwykłych CACIB-,ówek ...szczeże mówiąc nie wiem :) na CAC-ówkach jeśli są pucharki, to zwykle na ringach są rozdawane.
Ogólnie zawsze lepiej się dopytać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Świetny temat!!!!
Bułgaria - tu jak dają to tylko na ringu honorowym i to może sie zdarzyć że tylko za I miejsce na pudle..... Puchary
Czarnogóra - też na honorowym, za bob, grupę. Puchary. Na cacówkach za grupę czasem nic nie dają....
Macedonia - na honorowym, za boba dawali ostatnio takie tabliczki do powieszenia na ścianę, wyżej puchary.

Ale zawsze lepiej pójść do sekretariatu - bo się okaże, że dadzą jakieś pieczątki na karcie ocen - Czarnogóra, Ukraina.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Baaaardzo dobry temat
Za najpiekniejsze szczenię i wygraną klasę szczeniąt na Słowacji na basetowej klubówce były statuetki. To była nasza pierwsza wystawa w życiu i naszczęście była 2-dniowa i drugiego dnia jeden z organizatorów widząc, że nie wiemy w ogóle co i jak SAM Z SIEBIE zatroszczył się, żeby nagrody do nas dotarły!
I mamy teraz piękne pamiątki...
A wstążeczki na Słowacji nadal funkcjonują? Znaczy no te odpowiadające kolorem ocenie?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='bouvi-buzi']a na moldawii nic nie dali ani za bob ani za cacib ani nawet za 2 i 3 miejsce na grupie ani na ringu aniw sekretariacie - lipaaaaaaaaaa Na ukrainie za boba i caciby dawali rozety - b. ładne natomiast za miejsce na pudle na grupie był już puchar od 1 do 4 miejsca[/QUOTE]

no to mołdawia zeszła "na psy" po odwieszeniu, bo ja przywiozłam worek medali glinianych (za cac, cacib, bob)i dwa wazony ręcznie malowane za miejsca na bog i winko

co do litwy - na ringu rozety, najczęściej dla najczęściej dla nswr i npwr, za bob w zależności od wystawy jakiś prezencik (kalendarz, saszetka, miska, kubek, karma), kilka 5 miejsc punktowanych na bog ( puchary najczęściej za 1 - 3, 4 - 5 jakiś prezent np. karma) i na bis też 5 lokat z podarunkami - jak do tej pory to najwięcej prezentów - pamiątek z litwy zawsze zwozimy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Luxemburg - tam już od oceny dobrej ( i oczywiście wzwyż!!!!) są medale do odbioru w takim specjalnym biurze wystawowym (od godziny 15 do 17 dopiero), nagrody daja za najwyższe osiągnięcie. Puchary mają śliczne, medale też.
Czasem na ringach też rozety dają.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 months later...

Mołdawia - każdy wystawca dostawał ostatnio butelkę wina a oprócz tego dobrze jest po ocenie na ringu i pójść z dokumentami do biura (duża kolejka!!!) i odebrać medal - oczywiście za lokaty. Na bisach byly teraz nawet nagrody rzeczowe - np sprzęt gospodarstwa domowego.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

ja w Mołdawii w grudniu 2010 też dostałam butelkę wina (wstrętnego) za zgłoszenie, ale na osobe a nie na psa. I w sekretariacie do odebrania medale za CACe, za BOBy i CACIBy nic

na Litwie się za to zmieniło i teraz rozety za CACe, śliczne medale za CACIBy i resCACIBy oraz pucharki za BOBy są do odbioru w specjalnym namiocie obok sekretariatu

w Niemczech faktycznie za nagrody odpowiedzialne są kluby. raz w Berlinie dostałam pucharki za CACe ! a rok później kompletnie nic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...