Jump to content
Dogomania

>>> Dług prawie 850zł ... Enzo ma dom! Klaus nadal czeka na swojego człowieka... <<<


Recommended Posts

Dnia 10.10.2021 o 22:47, agat21 napisał:

Olu, sorry, mam wariacki czas, jutro wstawię filmiki 🙂

 

Dnia 25.10.2021 o 10:59, Tyśka) napisał:

Ten udoskonalony gotel to teraz idealny na halołiny 😉 Dobrze, że chłopaki robią postępy. Biedni, że tyle czasu mieli zmarnowane w schronisku.

 

Dnia 20.10.2021 o 22:27, Radek napisał:

Dobrze zobaczyć filmiki. 

 

Dnia 25.10.2021 o 11:01, Olena84 napisał:

lubię to!

 

                              Przedszkole w "Jedynce": KRASNALE ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Zapraszam serdenki na kolejny kramik dla Domku Tymczasowego Kasia Szczebrzeszyn Kotelki i Klausik Enzo

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 09:20, Nadziejka napisał:
Olenko poslalam teraz z zakonczonego pieniazki  Dobrego dnia
 
Olu pieniazki 43 zl z gr poslalam z tego kramku juz rano ale jutro nadejda pienazki od naszej Kamilki  nadplata , wiec jeszcze Tobie dosle 
Link to comment
Share on other sites

Enzo już coraz lepiej radzi sobie ze spacerami, ale lubi podszczypywać, jak biega po wybiegu i prosi się go żeby wrócił do siebie 😉

Klausik teraz ma wybieg naprzeciwko swojego pokoiku, więc jest mu dużo lepiej znieść tak krótki odcinek żeby przejść, ale on najchętniej na tym fotelu by przesiedział. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2021 o 08:53, Olena84 napisał:

Enzo już coraz lepiej radzi sobie ze spacerami, ale lubi podszczypywać, jak biega po wybiegu i prosi się go żeby wrócił do siebie 😉

Klausik teraz ma wybieg naprzeciwko swojego pokoiku, więc jest mu dużo lepiej znieść tak krótki odcinek żeby przejść, ale on najchętniej na tym fotelu by przesiedział. 

            764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2021 o 09:53, Olena84 napisał:

Kochani, czy ktoś nauczyłby mnie jak przerzucać filmy z komórki na youtube?:(

1. Pobierasz aplikację Youtube na telefon.
2. Zakładasz konto na Youtube.
3. Wchodzisz, klikasz na dolnym panelu aplikacji, na środku przycisk plusika w kółeczku.
4. Wybierasz opcję "Prześlij film".
5. Klikasz "dalej" (dwa razy).
6. Dodajesz tytuł, ustawiasz widoczność (Publiczny albo Niepubliczny).
7. Klikasz: "Wybierz odbiorców" -> Nieprzeznaczony dla dzieci / Przeznaczony dla dzieci (ja miewałam problemy z tą drugą opcją, więc zazwyczaj dodaję jako nieprzeznaczone ;p) 
8. Klikasz niebieski przycisk "Prześlij".

Czekasz aż się prześle, kopiujesz link i już.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2021 o 19:37, Tyśka) napisał:

1. Pobierasz aplikację Youtube na telefon.
2. Zakładasz konto na Youtube.
3. Wchodzisz, klikasz na dolnym panelu aplikacji, na środku przycisk plusika w kółeczku.
4. Wybierasz opcję "Prześlij film".
5. Klikasz "dalej" (dwa razy).
6. Dodajesz tytuł, ustawiasz widoczność (Publiczny albo Niepubliczny).
7. Klikasz: "Wybierz odbiorców" -> Nieprzeznaczony dla dzieci / Przeznaczony dla dzieci (ja miewałam problemy z tą drugą opcją, więc zazwyczaj dodaję jako nieprzeznaczone ;p) 
8. Klikasz niebieski przycisk "Prześlij".

Czekasz aż się prześle, kopiujesz link i już.

Wow, dziękuję! Spróbuję w weekend, to już jak mi się uda nie będę nikomu głowy zawracać 😉

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...