Jump to content
Dogomania

>>> Dług prawie 850zł ... Enzo ma dom! Klaus nadal czeka na swojego człowieka... <<<


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dziękuję za wpłaty dla psiaków, i stałe i dodatkowe i jednorazowe! Jesteście super!:

- Elisabeta - 200zł - jednorazowa - 29.09

- Olena84 - 110zł - stała i jednorazowa - 29.09

- mama Oleny84 - 50zł - 03.10

- Renata B z fb - 40zł - 03.10

- Radek - 20zł - stała i jednorazowa - 04.10

- Helli - 30zł - 07.10

- Nesiowata - 20zł - jednorazowa - 07.10

- Lupusnorda - 40zł - 10.10

- asiuniab - 20zł - 11.10

- dorcia2 - 60zł - 12.10

Link to comment
Share on other sites

  • Olena84 changed the title to >>> Proszę o deklaracje stałe, brakuje co miesiąc 250zł:( - Dwóch przyjaciół - Klaus i Enzo - w końcu opuścili okropne miejsce i socjalizują się czekając na dom... <<<

Jeśli chodzi o Enzo ma wyróżnione ogłoszenia, na wszystkie sposoby, ma nawet obserwujących ale nikt nie dzwoni.

Klaus za namową pani weterynarz będzie brał taki lek, na poprawę nastroju, on ma na celu wyciszenie ale nie jest antydepresantem. Po tym leku, psiak z tego hotelu czuje się dużo lepiej. Pani wet powiedziała jeszcze że taki psiak, który dużo przeżył to właściwie cały czas jest nakręcony, męczy się, nie odpoczywa psychicznie. Dlatego spróbujemy z tym lekiem. Na pewno musiał mieć złe przeżycia z mężczyznami bo cały czas wpada w panikę na widok pana Jacka który karmi go od początku i pracuje tam, a minął rok przecież. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2022 o 11:02, Olena84 napisał:

Czy ktoś pomógłby mi z filmami, będzie szybciej. Wysłałabym na wattsup.

Mogę pomóc, ale nie mam Whats App'a. Możesz wysłać na e-mail?

Leki, dobrane indywidualnie, naprawdę są OK. Antydepresanty również. Jeśli jest w chronicznym stresie to trzeba mu pomóc. Co to za życie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2022 o 12:25, Tyśka) napisał:

Mogę pomóc, ale nie mam Whats App'a. Możesz wysłać na e-mail?

Leki, dobrane indywidualnie, naprawdę są OK. Antydepresanty również. Jeśli jest w chronicznym stresie to trzeba mu pomóc. Co to za życie.

o super. To wyślę, poproszę maila na priw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...