Jump to content
Dogomania

Farcik zaopiekowany przez fundację,ale nadal szuka domu. Oby w końcu udało się znależć ten jeden jedyny dom.


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Dnia 8.03.2022 o 08:07, DORA1020 napisał:

Kochany,w końcu wie,że nie wszyscy ludzie są zli

i na spacerek wychodzi,widać,że bardzo to lubi

szkoda,że nie ma zdjęć,bo mogłybyśmy pomóc Adzie ogłaszać

Na spacerkach jest szczęśliwy. 

Moglibyśmy ogłaszać na olx ale nie ma możliwości wstawienia filmiku. Farcik czeka na domek. 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

O Farciku jest film z końca września. Pies świeżo po fryzjerze, ogolony do zera na jesień 🙄 - coś czuję, że kubraczki pójdą w ruch. Z opowieści prowadzącej można dowiedzieć się sporo o zachowaniu psa. Jeśli jesteście zablokowane u Ady - jak ja - trzeba wejść na stronę z trybu inkognito. 

https://m.facebook.com/centrumadopcyjne/videos/west-nowy-look-nowa-stylizacja-psiak-nie-do-poznania-szukamy-domu-ud-pomóż-https/3413957152220153/

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2022 o 10:18, konfirm31 napisał:

Dziękuję za info. Długo biedak tego domu szuka i nie wiem po co tak go ogolili na zimę? 

Rok chyba szuka... Jakoś we wrześniu/październiku zeszłego roku tam trafił? Jak słychać - nadal potrafi się rzucić z zębami do ludzi "no, ma takie dni że się denerwuje, mnie jeszcze nie ugryzł, hehehe". O tym, że wzorem wszystkich adowych zwierząt pies jest już na granicy normy, jeśli chodzi o wagę, to nie wspomnę. Ledwo talię widać. 

No i nie zdziwiłam się brakiem jego wcześniejszych fotek czy filmów - przecież ogolili mu 2 kilo sierści... Znowu? To musieli go chyba przez rok cały nie ruszać, od przyjęcia i tego pierwszego golenia... 

Ciekawe co z jego sercem, przeciez był "taaak chory". Czyżby zapomnieli narracji, albo pomylili psy, jak Jurija z kolegą? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ale jest bezpieczny,nie wiem co by z nim było gdyby nie Ada,u Murki nie mógł zostać,więc co by było dalej?

Jestem wdzięczna Adzie za to,że go przyjęli ,ostrzygli /bo nikt nie chciał tego zrobić,obawiając sie pogryzienia/

rok nie jest długim czasem,w schroniskach  psiaki czasami latami czekaja na dom,i też nie zawsze znajdują

West wiele w życiu przeżył,nikt nie chce adoptowac psiaka z problemami,kiedy do adopcji są psiaczki milusie

ale jest bezpieczny,ma pełną michę,wodę /a też mu jej w lecie brakowało/ jest wyprowadzany na spacery,a na swój dom widocznie musi jeszcze poczekać

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Oni szukają mu domu,ale nie mamy na to wpływu,że go nie znajduje.

Czasami psiaki długo czekają,a często zdarza się,że  nie znajdują.

Krystyna Pomarańska umieściła go w Adzie,i to ona może zapytać co z Westem.Bo nie wiem czy komuś innemu udziela informacji.

Mogę podać na pw numer telefonu do niej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...