Jump to content
Dogomania

Farcik zaopiekowany przez fundację,ale nadal szuka domu. Oby w końcu udało się znależć ten jeden jedyny dom.


Recommended Posts

Niestety nie udało mi się do Ady dodzwonić,wysyłałam sms-y z prosbą o kontakt,nagrałam się,otrzymałam sms-a,żeby dzwonić od 9tej do 17tej,w czwartek dzwoniłam praktycznie co godzine

niestety nie udało mi się dodzwonic

ala123 poprosiła osobę,która załatwiła miejsce dla Farcika,żeby zadzwoniła i zapytała o niego

prawdopodobnie wszystko jest w porządku,będą szukać Farcikowi domu,który będzie sprawdzony przez wolontariusza

cały czas mam nadzieję,że wszystko dobrze się skończy

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, DORA1020 napisał:

Niestety nie udało mi się do Ady dodzwonić,wysyłałam sms-y z prosbą o kontakt,nagrałam się,otrzymałam sms-a,żeby dzwonić od 9tej do 17tej,w czwartek dzwoniłam praktycznie co godzine

niestety nie udało mi się dodzwonic

ala123 poprosiła osobę,która załatwiła miejsce dla Farcika,żeby zadzwoniła i zapytała o niego

prawdopodobnie wszystko jest w porządku,będą szukać Farcikowi domu,który będzie sprawdzony przez wolontariusza

cały czas mam nadzieję,że wszystko dobrze się skończy

 

Dziękuję za info  🙂.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Niestety nie udało mi się do Ady dodzwonić,wysyłałam sms-y z prosbą o kontakt,nagrałam się,otrzymałam sms-a,żeby dzwonić od 9tej do 17tej,w czwartek dzwoniłam praktycznie co godzine

niestety nie udało mi się dodzwonic

ala123 poprosiła osobę,która załatwiła miejsce dla Farcika,żeby zadzwoniła i zapytała o niego

prawdopodobnie wszystko jest w porządku,będą szukać Farcikowi domu,który będzie sprawdzony przez wolontariusza

cały czas mam nadzieję,że wszystko dobrze się skończy

 

A kto podpisał umowę przekazania psa, bo tylko ta osoba będzie mogła mieć w Adzie wgląd w jego dalsze losy? Pytała już o to Poker.

Link to comment
Share on other sites

Farcik jest w tej chwili pod opieką Fundacji Ada.

Dzwoniłam do wielu fundacji opisujac historię psiaka i prosząć o pomoc,ale wiadomo fundacje  przepełnione,zakocone,zapsione,nikt nie mógł pomóc.

Miejsce w Adzie załatwiła znajoma Krystyny Pomarańskiej,jest z nimi w stałym kontakcie,kilka razy jej pomogli,ale trzeba było go zawieżć teraz,pózniej mogłoby nie byc miejsca dla niego.

Murka wczoraj go zawiozła.

Farcik mając praktycznie zero na koncie ,tylko dwie stałe deklaracje nie mógł pojechać do żadnego innego hoteliku,bo tylko Murka zawsze czeka na pieniądze,w innym hoteliku by tak nie było,no i koszty byłyby dużo wyższe,nie 450zł za miesiąc,ale 25 zł doba.

Będę w kontakcie z Adą,i napiszę co sie z nim dzieje.

Powiedzieli,że Farcik będzie na ich stronie i każdy będzie mógł obserować  jego pobyt.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.09.2021 o 17:55, Murka napisał:

Zostawiłam z Farcikiem książeczkę i tam jest cała historia szczepień (także z poprzedniego domu), odrobaczeń (też z poprzedniego domu), nawet kontrola wagi. Nie jest więc prawdą, że pies wcześniej nie widział weta, jego zaniedbanie nastąpiło prawdopodobnie kiedy z tego domu wyprowadziła się żona. Są też wpisy naszego weta. O kastracji też jest wpis. 

Farcik pojechał zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony, wykastrowany i zaczipowany.

Filmik z przyjęcia jest wyciszony, a tam wszystko mówiłam, całą jego historię.

Murka - i ja Ci wierzę :) A im nei wierzę ni w ząb! oni wymyślają niestworzone historie tylko po to, by wyciągnąć kasę :( zwierzę nie jest dla nich istotne - to tylko środek do celu

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2021 o 08:22, DORA1020 napisał:

Niestety nie udało mi się do Ady dodzwonić,wysyłałam sms-y z prosbą o kontakt,nagrałam się,otrzymałam sms-a,żeby dzwonić od 9tej do 17tej,w czwartek dzwoniłam praktycznie co godzine

niestety nie udało mi się dodzwonic

ala123 poprosiła osobę,która załatwiła miejsce dla Farcika,żeby zadzwoniła i zapytała o niego

prawdopodobnie wszystko jest w porządku,będą szukać Farcikowi domu,który będzie sprawdzony przez wolontariusza

cały czas mam nadzieję,że wszystko dobrze się skończy

 

Ja podpisałam zrzeczenie,bo ja odopwiadałam za Farcika wyciągając go ze schroniska

wyżej napisałałam o trudnościach dodzwonienia się do Ady

nadal będę próbowała, to jest numer na który dzwonię,może ktoś spróbuje?

przeciez można zapytać o psiaka 788 416 157

mam od nich 3 sms-y /do wglądu/, niestety nie mogę się dodzwonić na ten numer,a innego nie mam

może ma ktoś pomysł jak mam się z niumi skontaktować?

Pani Iwona,która "załatwiła" miejsce w Adzie ma numer do właścicieli Ady,więc się dodzwoniła i mówiła,że wszystko jest w porządku,będą Farcikowi szukac domu.I powiadomia  ją jak taki dom się znajdzie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gdyby Murka nie zgodziła się przyjąć Farcika do hoteliku i sama pojechac po niego,pewnie nigdy by schroniska nie opuścił.

Bo jaki hotelik chciałby go przyjąć?

Już samo wyciąganie go z boksu było dla Murki strsujące,współpracuję z Murką od lat,zawsze dobrze opiekowała się psiakami i kotkami,i czekała na pieniądze.

Ja osobiście nie mogę Murce niczego zarzucić,ale niestety czasami pojawiają sie nieprawdziwe informacje,na które nie mamy wpływu.

 

  • Like 6
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, konfirm31 napisał:

Wpłaciłam na konto Hoteliku u  Murki 50 zł na spłatę długu Farta. Z datą jutrzejszą, bo bank w niedzielę nie robi przelewów.

Dzięki Kasiu, za wszystko, co dla Farta zrobiłaś i co dla innych psów i kotów, robisz od wielu lat 😘

Bardzo dziekuję:)

I podpisuję sie pod tymi podziękowaniami,to prawda,prowadząc hotelik Murka uratowała wiele psiaków i kociaków. Ze Szczebrzeszyna sa u Murki nadal 3 dorosłe koty,które szukają domów,a trafiły do niej jak były malutkie.Jestem wdzięczna Murce,że nie odmawia pomocy zwierzakom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, DORA1020 napisał:

Ja podpisałam zrzeczenie,bo ja odopwiadałam za Farcika wyciągając go ze schroniska

wyżej napisałałam o trudnościach dodzwonienia się do Ady

nadal będę próbowała, to jest numer na który dzwonię,może ktoś spróbuje?

przeciez można zapytać o psiaka 788 416 157

mam od nich 3 sms-y /do wglądu/, niestety nie mogę się dodzwonić na ten numer,a innego nie mam

może ma ktoś pomysł jak mam się z niumi skontaktować?

Pani Iwona,która "załatwiła" miejsce w Adzie ma numer do właścicieli Ady,więc się dodzwoniła i mówiła,że wszystko jest w porządku,będą Farcikowi szukac domu.I powiadomia  ją jak taki dom się znajdzie.

Przedziwne... 

Ja miał am sytuację z Joszim, którego rodzina adopcyjna oddała bez mojej wiedzy do Fundacji pod Psim Aniołem (Joszi był adoptowany ode mnie z Przytuliska i miał do nas wrócić zgodnie z zapisem w umowie, ludzie jednak samowolnie wywieźli go do fundacji). Mimo że fundacja przyjela psa od tych ludzi a że mną nie mieli żadnej umowy, papierów itd to rozmawiałam z nimi kilka razy o psie, zawsze na prośbę dostawałam wieści co się z nim dzieje, wiem że mogę pojechać zabrać go na spacer w każdej chwili, wiem że fundacja nic nie ukrywa... 

Tutaj. Przedziwne... A jak ktoś będzie chciał adoptować Farcik to j ad k się dodzwonić w tej sprawie skoro telefonu nikt nie odbiera?  

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, kiyoshi napisał:

Przedziwne... 

Ja miał am sytuację z Joszim, którego rodzina adopcyjna oddała bez mojej wiedzy do Fundacji pod Psim Aniołem (Joszi był adoptowany ode mnie z Przytuliska i miał do nas wrócić zgodnie z zapisem w umowie, ludzie jednak samowolnie wywieźli go do fundacji). Mimo że fundacja przyjela psa od tych ludzi a że mną nie mieli żadnej umowy, papierów itd to rozmawiałam z nimi kilka razy o psie, zawsze na prośbę dostawałam wieści co się z nim dzieje, wiem że mogę pojechać zabrać go na spacer w każdej chwili, wiem że fundacja nic nie ukrywa... 

Tutaj. Przedziwne... A jak ktoś będzie chciał adoptować Farcik to j ad k się dodzwonić w tej sprawie skoro telefonu nikt nie odbiera?  

Można pisać na messengera. Odpowiadają tego samego dnia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.09.2021 o 18:55, Murka napisał:

Rozliczenie końcowe:

Stan konta na 23 sierpień wynosił +350 zł

+150 zł Karen116

+30 zł ŚWIAT

+300 zł Grażyna R.

+15 zł Niesiowata

+20 zł muza_51 

-165 zł hotelowanie 24.08-03.09

-800 zł wymiana drzwi w psiowozie

-230 zł transport do Przemyśla

Pozostałość po hotelowaniu Farcika wynosi -330 zł.

Otrzymałam wpłaty:

+20 zł Niesiowata

+50 zł konfirm31

Bardzo dziękuję 🙂

Pozostałość po hotelowaniu Farcika wynosi -260 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 24.09.2021 o 08:42, kiyoshi napisał:

Są jakieś nowe wieści? Może na stronie Ady? Ja tam nic nie widze bo mam blokadę.... 

Jest filmik z Westem, taki w celu szukania mu domu. Farcik jest na smyczy, pani z fundacji go przedstawia, opowiada o nim, głaszcze go, drapie. W pewnej chwili jakiś inny psiaczek chyba go trochę emocjonuje, ale bez problemu się udaje go uspokoić. Wygląda na fajnego proludzkiego psiaka, chyba jest naprawdę ok. Sierść już troszkę odrasta.

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2021 o 23:55, Murka napisał:

Otrzymałam wpłaty:

+20 zł Niesiowata

+50 zł konfirm31

Bardzo dziękuję 🙂

Pozostałość po hotelowaniu Farcika wynosi -260 zł.

Otrzymałam wpłaty:

+20 zł malti

+100 zł teresaa118

 Bardzo dziękuję 🙂

Pozostałość po hotelowaniu Farcika wynosi -140 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2021 o 12:51, Murka napisał:

Otrzymałam wpłaty:

+20 zł malti

+100 zł teresaa118

 Bardzo dziękuję 🙂

Pozostałość po hotelowaniu Farcika wynosi -140 zł.

 

Otrzymałam wpłaty:

+30 zł ŚWIAT

+20 zł muza_51

Bardzo dziękuję 🙂

Pozostałość po hotelowaniu Farcika wynosi -90 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...