Jump to content
Dogomania

Kiedyś bezdomna Suzi a teraz Sonieczka , pies , który ma swój wspaniały dom u naszej kochanej elik.


Recommended Posts

Dnia 24.04.2022 o 13:24, Sowa napisał:

Zdaje się, że jakiś gość wprasza się do Sonieczki...oby na krótko, i oby jej nie dokuczył...

Witaj, witaj  🙂  
Z przyjemnością i Sonia i ja będziemy gościły Twojego Malutka  🙂     Będzie nam bardzo miło. Sonia będzie miała znowu towarzystwo  🙂   Z utęsknieniem czekamy na kawalera i obiecujemy przyjąć go najlepiej jak tylko potrafimy.

Link to comment
Share on other sites

Spakowany, będzie wieczorem. Gwoli wyjaśnienia - nie jadę na Lazurowe Wybrzeże, tylko coś mi dokucza, a Elik podjęła zająć się Malutkiem aż stanę na nogi, mam nadzieję, że szybko. Trudno byłoby znaleźć Malutkowi  lepszą opiekę!

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2022 o 14:15, Sowa napisał:

Spakowany, będzie wieczorem. Gwoli wyjaśnienia - nie jadę na Lazurowe Wybrzeże, tylko coś mi dokucza, a Elik podjęła zająć się Malutkiem aż stanę na nogi, mam nadzieję, że szybko. Trudno byłoby znaleźć Malutkowi  lepszą opiekę!

Sowo kochana zdrowiej, a Malutek zostanie u mnie ile będzie potrzeba. Cieszę się, że nie boisz się powierzyć mi Maluszka  🙂 
Będą relacje, będą zdjęcia  🙂    

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2022 o 17:44, konfirm31 napisał:

Lepiej by było na to Lazurowe Wybrzeże 😉. Cóż, my z Tomkiem też w tym roku do sanatorium, a nie na wycieczkę. Trzymaj się, Kochana  i zdrowia życzymy😘. Malutek faktycznie będzie miał super opiekę 🙂❤️

Też tak myślę, że lepiej byłoby Sowie na Lazurowym Wybrzeżu, ale co się odwlecze, to nie uciecze  🙂  Też się zaopiekuję w razie czego.  

Dzięki za miłe słowa  🙂      

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2022 o 13:24, Sowa napisał:

Zdaje się, że jakiś gość wprasza się do Sonieczki...oby na krótko, i oby jej nie dokuczył...

 

Dnia 24.04.2022 o 13:29, elik napisał:

Witaj, witaj  🙂  
Z przyjemnością i Sonia i ja będziemy gościły Twojego Malutka  🙂     Będzie nam bardzo miło. Sonia będzie miała znowu towarzystwo  🙂   Z utęsknieniem czekamy na kawalera i obiecujemy przyjąć go najlepiej jak tylko potrafimy.

 

Dnia 24.04.2022 o 14:15, Sowa napisał:

Spakowany, będzie wieczorem. Gwoli wyjaśnienia - nie jadę na Lazurowe Wybrzeże, tylko coś mi dokucza, a Elik podjęła zająć się Malutkiem aż stanę na nogi, mam nadzieję, że szybko. Trudno byłoby znaleźć Malutkowi  lepszą opiekę!

 

 

Dnia 24.04.2022 o 18:02, elik napisał:

Sowo kochana zdrowiej, a Malutek zostanie u mnie ile będzie potrzeba. Cieszę się, że nie boisz się powierzyć mi Maluszka  🙂 
Będą relacje, będą zdjęcia  🙂    

 

Dnia 24.04.2022 o 19:42, elik napisał:

Czekam na Malutka, tymczasem zaczął padać deszcz, a chcieliśmy zrobić zapoznanie psiaczków na neutralnym terenie na spacerze i potem razem weszłyby do domu.  Chyba nic z tego  😞

O matenko nasza serduchem calem pozdrawiam i ciesze ogromnie ze maluteczek Sowy naszej bedzie goscil sie w pieleszunkach eliczkowych
  Sciskam Was przytulam Was dziewczyny i lapucinki z calego serca swojego
Sowo najmocniej najmocniej zasylam wszelkie pozdrowieniaMarina Fedotova | Representing leading artists who produce ...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Coś dziwnego się dzieje. Zdarza się, że gdy chcę napisać nową wiadomość i otworzę okno dialogowe,  zanim coś napiszę pojawia się mój ostatnio napisany post. Żeby napisać nowy, muszę wykasować ten poprzedni.

Innym razem napiszę post i kliknę =Zapisz= a post zamiast pojawić się na wątku, wylatuje w kosmos. Nie ma go.

Teraz stało się coś jeszcze dziwniejszego, napisałam post do Nadziejki, wysłałam, a na wątku pojawił się po raz drugi post, który napisałam przed postem Nadziejki.

Czy Wam też zdarzają się takie sytuacje?

Link to comment
Share on other sites

 Pozdrawiam najmocniej z modlitwa za zdrowko Wasze i za spokojnosci                                     a mnie tez sie tak dzieje tez eliczkowa ciociu , wiec napewno nie tylko nam sie tak zapisuje czasem dziwnie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2022 o 19:53, elik napisał:

Czy Wam też zdarzają się takie sytuacje?

Mnie tak, ale myślałam, ze to tylko ja jestem za to odpowiedzialna, że coś robię nie tak jak trzeba...

 

Nie dzwonie jak Malutek, nie pytam, nie przeszkadzam, cichutko czekam na wieści.... On jest dziś po kolacji jasne.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2022 o 20:37, Sowa napisał:

Mnie tak, ale myślałam, ze to tylko ja jestem za to odpowiedzialna, że coś robię nie tak jak trzeba...

 

Nie dzwonie jak Malutek, nie pytam, nie przeszkadzam, cichutko czekam na wieści.... On jest dziś po kolacji jasne.

764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2022 o 20:37, Sowa napisał:

Nie dzwonie jak Malutek, nie pytam, nie przeszkadzam, cichutko czekam na wieści.... On jest dziś po kolacji jasne.

Malutek jest super. Zasuwa po całym mieszkaniu z nosem przy podłodze i węszy na potęgę  🙂  Trochu mnietu nie było, ale to z tego powodu, że musiałam poobserwować relacje Sonia - Malutek i Malutek - Sonia. Z przeprowadzonych obserwacji wyciągam wniosek, że dzieci z tego nie będzie, ale i się nie zagryzą. Kością niezgody może być micha. Co prawda każdy ma swoją, ale tu chodzi o zasadę - jak pańcia daje, to mi daje, cokolwiek by to nie było. Wodę możemy pić z jednej michy, ale wszystko inne jest na wyłączność. Z tego powodu jedli (tak jedli, bo tak się umawiałyśmy 🙂  ) w osobnych pokojach  i tak pozostanie, ale to drobiazg.
Na razie Malutek jest grzeczny, niczego nie obsikał i mam nadzieje, że tak pozostanie.
Sowo Ty odpoczywaj i przede wszystkim zdrowiej!

Fotki będą jutro.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2022 o 23:09, elik napisał:

Malutek jest super. Zasuwa po całym mieszkaniu z nosem przy podłodze i węszy na potęgę  🙂  Trochu mnie nie było, ale to z tego powodu, że musiałam poobserwować relacje Sonia - Malutek i Malutek - Sonia. Z przeprowadzonych obserwacji wyciągam wniosek, że dzieci z tego nie będzie, ale i się nie zagryzą. Kością niezgody może być micha. Co prawda każdy ma swoją, ale tu chodzi o zasadę - jak pańcia daje, to mi daje, cokolwiek by to nie było. Wodę możemy pić z jednej michy, ale wszystko inne jest na wyłączność. Z tego powodu jedli (tak jedli, bo tak się umawiałyśmy 🙂  ) w osobnych pokojach  i tak pozostanie, ale to drobiazg.
Na razie Malutek jest grzeczny, niczego nie obsikał i mam nadzieje, że tak pozostanie.
Sowo Ty odpoczywaj i przede wszystkim zdrowiej!

Fotki będą jutro.

                             ❤️  ❤️  ❤️ 764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...❤️  ❤️  ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2022 o 23:34, Nadziejka napisał:
 
               Dla Soni posylam z zakonczonego bazarku 91 zl
      🍀 🍀 🍀    Niechaj moc bedzie z Wami

Bardzo serdecznie dziękuję Nadziejeczko za Twój cenny dar   kwiaty3.jpg.270fb73182cc8e904223650d6d9c4c55.jpg

Oczywiście dam znać, gdy kasiorka pojawi si e na wątku Soni.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2022 o 23:34, Nadziejka napisał:
 
               Dla Soni posylam z zakonczonego bazarku 91 zl
      🍀 🍀 🍀    Niechaj moc bedzie z Wami

Nadziejko Czarodziejko   2009232253_3wrki.png.0ff8f9cee99675be636d29cc6c0164fc.png bardzo serdecznie dziękuję.
Twoja pomoc już w pełni pokryje dotychczasowe wydatki na weta Soni.

Dam znać, jak kasiorka pojawi się na koncie.   

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...