Jump to content
Dogomania

Kiedyś bezdomna Suzi a teraz Sonieczka , pies , który ma swój wspaniały dom u naszej kochanej elik.


Recommended Posts

Dnia 17.07.2021 o 09:06, Nadziejka napisał:

                                  

                Rysunek cute misia z czerwonym sercem. Sztuka druku. Plik | Etsy

  Eliczkowa Ciociu prosze o num kontuska Twego dla Suzinki

               Bedzie kilka dyszek z zakonczonego kramku

                              Pozdrawiam lapenki

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Nadziejka napisał:

                Rysunek cute misia z czerwonym sercem. Sztuka druku. Plik | Etsy

  Eliczkowa Ciociu prosze o num kontuska Twego dla Suzinki

               Bedzie kilka dyszek z zakonczonego kramku

                              Pozdrawiam lapenki

Ciociu Nadziejko, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za pomoc dla Suzinki  65821383_buziaczki8.jpg.3cf7f1ecb87c99720dbb774b98e440fb.jpg   2076412709_dzikuj6.jpg.38e29f1a76e8cb0f16f5b0f0e907414b.jpg

Kasiorkę dla suni zbiera ewu, poproszę Ją, żeby Ci podesłała  🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Nadziejka napisał:

                Rysunek cute misia z czerwonym sercem. Sztuka druku. Plik | Etsy

  Eliczkowa Ciociu prosze o num kontuska Twego dla Suzinki

               Bedzie kilka dyszek z zakonczonego kramku

                              Pozdrawiam lapenki

Już wysyłam Nadziejko. Dziękuję:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2021 o 07:35, Sowa napisał:

Jak spotkanie z gośćmi? Dzwonić możesz zawsze:-)

Bardzo dziękuję Sowo  🙂
Goście już odjechali, ale kiedy jeszcze byli, nawet na telefon nie miałam czasu, bo do kuzynki z mężem dołączyli znajomi z działki i zrobiła się całkiem spora grupka  🙂  Bardzo to miłe, ale czasu wtedy nie ma na czynności inne niż obsługa i bycie z gośćmi.
Zrobiłam tak, jak radziłaś. Zanim mąż otworzył bramę, zamknęłam oba psiaki w pokoju do czasu, aż goście zajęli miejsca siedzące  🙂   Gdy wypuściłam psiaki, Alfik, który ich zna, podbiegł i merdając ogonkiem przywitał się. Suzi zrobiła to samo i już potem mogli swobodnie poruszać się po całym terenie działki. Suzi była w stosunku do nich przyjazna przez cały czas ich pobytu. 
Nie potrafię wyjaśnić sobie jej zachowania, gdy wyjeżdżali. Gdy wsiadali do samochodu zadzwonił telefon i niepotrzebnie zgłosiłam się przez co nie zdążyłam zamknąć Suzi w domu, a ona usiłowała wskoczyć do samochodu. Nie chodziło  jej o to, żeby jechać z nami, bo my z mężem nie byliśmy w samochodzie. Nie chciała też zapewne pojechać z nimi, bo nie zaprzyjaźniła się przez te 2 dni aż tak bardzo. Czemu więc koniecznie chciała wejść do ich samochodu?
Poza tym incydentem wszystko inne było całkiem ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Nadziejka napisał:
Z zakonczonego bazareczku  dla Suzinki poslalam do ewu 45 zl
                   Eliczkowa Ciociu najlepszego wszelkiego spokojnego Wam 
 
 
Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...         

Bardzo pięknie dziękuję Ciociu Nadziejeczko   86822810_dzikujpiknie.jpg.0bd7d719a009eec271e25f7fe1d2a724.jpg

Ojjj spokój bardzo by mi się przydał  🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wpłaty:

1.07.

Limonka80 100zł

Nesiowata  20 zł

06.07.

konfirm31  30 zł

bou            100 zł

Nesiowata 20 zł

elik              30 zł

 

14.07 Konfirm31       60 zł

15.07 limonka 80  200 zł

19.07 Nesiowata    20 zł

02.08 Nesiowata   10 zł

Razem :

590zł

Wypłaty :

06.07.

205 zł - weterynarz 

09.07.

219 zł - weterynarz 

22.07 

86 zł zwrot dla elik

Razem :

510 zł

Stan konta :   02.08.

80 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.07.2021 o 18:29, konfirm31 napisał:

A, to nie doczytałam. Czyli krótko popiskiwała i niczego nie przewracała/niszczyła. Sądzę, że warto uruchomić tego Alfreda w jakiejś zostawionej komórce. 

Kurcze, bardzo chciałabym z tego Alfreda skorzystać, tylko aż tak kumata w tych sprawach nie jestem     😞 

Czy mogłabyś przybliżyć temat, albo dać link do literatury?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2021 o 19:30, konfirm31 napisał:

Myślę, że jak Suzi wróci do normy i spokojności, a Ty, Elu będziesz miała więcej czasu dla siebie i psów, zrób Suzi badanie ogólne krwi +kontrola enzymów wątrobowych, + badanie h tarczycy i test SNAP CpL  na trzustkową lipazę. Wszystko z jednym zamachem 🙂

10.08. minie miesiąc odkąd Suzi zaczęła dostawać Hepatiale Forte. Miała zalecenie po miesiącu zrobić ponowne badania więc może po 10.08. zrobić te badania? Tylko zapewne będzie to spory koszt, a na koncie suni niewielka kwota  😞

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewu napisał:

Wpłaty:

1.07.

Limonka80 100zł

Nesiowata  20 zł

06.07.

konfirm31  30 zł

bou            100 zł

Nesiowata 20 zł

elik              30 zł

 

14.07 Konfirm31       60 zł

15.07 limonka 80  200 zł

19.07 Nesiowata    20 zł

02.08 Nesiowata   10 zł

Razem :

590zł

Wypłaty :

06.07.

205 zł - weterynarz 

09.07.

219 zł - weterynarz 

22.07 

86 zł zwrot dla elik

Razem :

510 zł

Stan konta :   02.08.

80 zł

Basiu, w oparciu o Twoje wpisy,  zrobiłam post rozliczeniowy wykorzystując w tym celu mój pierwszy post na tym wątku. Jeśli chcesz, mogę dalej prowadzić tylko informuj o wpłatach i ewentualnych wypłatach, a ja będę uzupełniać rozliczenia. Bardzo proszę sprawdź, czy wszystko jest, czy czegoś nie pominęłam.
Nie znalazłam deklaracji jednorazowych  😞

Może wstaw w pierwszym lub drugim Twoim poście link do postu rozliczeniowego. 

Link do postu rozliczeniowego.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

Poczekałabym  jeszcze z badaniami. Wątroba nie zregeneruje się tak szybko. Za kolejny miesiąc znowu trzeba by powtarzać badania. szkoda stresu i kasy.

Takie było zalecenie lekarza, żeby po miesiącu stosowania Hepatiale Forte zrobić badanie i jeśli wątroba będzie ok, to zalecił sanacje jamy ustnej. Ale nie za bardzo wierzyłyśmy w zalecenia tego weta. Czy przez ten dodatkowy miesiąc należałoby podawać suni Fepatiale Forte? Zaznaczam, że zakupione było tylko na 1 miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Basiu, w oparciu o Twoje wpisy,  zrobiłam post rozliczeniowy wykorzystując w tym celu mój pierwszy post na tym wątku. Jeśli chcesz, mogę dalej prowadzić tylko informuj o wpłatach i ewentualnych wypłatach, a ja będę uzupełniać rozliczenia. Bardzo proszę sprawdź, czy wszystko jest, czy czegoś nie pominęłam.
Nie znalazłam deklaracji jednorazowych  😞

Może wstaw w pierwszym lub drugim Twoim poście link do postu rozliczeniowego. 

Link do postu rozliczeniowego.

Dziękuję Elu, byłoby super.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...