Jump to content
Dogomania

Kiedyś bezdomna Suzi a teraz Sonieczka , pies , który ma swój wspaniały dom u naszej kochanej elik.


Recommended Posts

18 godzin temu, Tyśka) napisał:

Bardzo proszę o numer konta Suzi - mam do przelania pozostałość po Kreciku w wysokości 142,02zł 🙂

Tysiu kochana, także bardzo serdecznie Ci dziękuję  1457994912_dzikujzserca.gif.3b33f6fff8f6a0e591e77f30fe43112c.gif

Twoje 142,02 + 30,00 zł Krystynki pokryją resztę należności za sanację pysia Suzi.
Zapłaciłam 355,00 zł i dostałam zwrot 180,00 zł, czyli pozostało do zwrotu 175,00 zł.
142,2 + 30,00 = 172,02.  Bardzo, bardzo dziękuję.

Zastanawiam się czy jest sens podawać Ci Tysiu nr konta Basi, która zbierała kasę dla Suzi i przesyłała do mnie. Myślę, że w obecnej sytuacji nie ma sensu, żeby kasa krążyła więc może podam Ci moje konto?


limonka80 zaproponowała wspólny zakup karmy dla Suzi i Alficzka - 12 kg Hills Digestive Care, za co także bardzo serdecznie dziękuję.

Dziękuję Wam wszystkim

1627200495_kochamdue.jpg.57b9e76f63e981529e1fd688105d510c.jpg             19811644_dlaWaslove.jpg.bd51f2d81e0dc5fa3542cab6607fad02.jpg

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, konfirm31 napisał:

Bardzo się cieszę, że Suzi będzie miała wspaniały, dogomaniacki dom. Gratuluję podjęcia słusznej decyzji 🙂. Jak będziesz miała Elu jakieś kłopoty finansowe  z jej utrzymaniem (odpukać), to pisz 🙂

Dziękuję ogromnie za serdeczność, życzliwość i wspieranie.  To pozwoliło mi podjąć tę decyzję 
 W pierwszej kolejności będę szukała pomocy w bazarkach i mam nadzieję, że to wystarczy  🙂 

Dziękuję ogromnie w imieniu swoim i Suzi, za całe dobro, które doznałyśmy od Was kochane Dogomanki

1689471624_wiosennygif.gif.c590b2e7bb511a5a0d079de8c6c72f07.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Dziękuję ogromnie za serdeczność, życzliwość i wspieranie.  To pozwoliło mi podjąć tę decyzję 
 W pierwszej kolejności będę szukała pomocy w bazarkach i mam nadzieję, że to wystarczy  🙂 

Dziękuję ogromnie w imieniu swoim i Suzi, za całe dobro, które doznałyśmy od Was kochane Dogomanki

1689471624_wiosennygif.gif.c590b2e7bb511a5a0d079de8c6c72f07.gif

Elu kochana dla Ciebie największe podziękowania:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Kochana , mała szczęściara

Kochana, ale i kochająca. Czuję to jej serduszko, jej oddanie i ufność. Bardzo nam dobrze z sobą.
Teraz mi lekko na duszy, a tak bałam się podjąć jakąkolwiek  decyzję w tej sprawie. I na TAK i na NIE. Jedna i druga obarczone wielkimi emocjami, ale krańcowo odmiennymi. Ta którą wybrałam, to ta radosna  🙂  

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, ewu napisał:

40 zł prześlę elik - to deklaracje Nesiowatej i konfirm31.

Nesiu kochana bardzo serdecznie dziękuję  1566815173_kwiatki13.JPG.ea4b6935f72b4920e1da7082cce635eb.JPG  

                                                          1801449811_dzikuj7.jpg.910f4caeadd3391c6ef2073351e63b09.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

Kochana, ale i kochająca, czuję to jej serduszko, jej oddanie i ufność. Bardzo nam dobrze z sobą.
Teraz mi lekko na duszy, a tak bałam się podjąć jakąkolwiek  decyzję w tej sprawie. I na TAK i na NIE. Jedna i druga obarczone wielkimi emocjami, ale krańcowo odmiennymi. Ta którą wybrałam, to ta radosna  🙂  

Elu trudno to ładniej ująć:)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, mam psy ponad 54 lata i wiele razy przeżyłam choroby i starość i nigdy nie żałowaliśmy pieniędzy na leczenie i ratowanie dopóki się dało.

Więc cieszę się na twoją decyzję i obiecuję, że w razie potrzeby i w miarę możliwości pomogę bo sunia jest tego warta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Szedlem doliny cale 
w milczeniu 
 w glodzie
w sloncu co konca jazni nie mialo
szedlem bez sily 
bez tchu 
w mroz w dzien i noc calą
Mroz mi bolu dodawal wszelkiego
odbieral czucie
odbieral rozum
nie widzialem juz nawet drogi do Niego
Szedlem bez mysli
bez konca gdzie knieja
 Byla ze mna caly czas maluczka jeszcze nadzieja 
Szedlem a nogi moje 
juz isc nie zdolaly
jakby swit przeslonil wszytko bialy
jakby cierpienia nigdy poczatku
konca zadnego zadnego nie mialy
Szedlem i u progu nicosci juz bylem
glowe w swem marnem istnieniu pochylilem  Jestem jeszcze Jestem
ale i gotowy na nieuniknione juz teraz 
nikt nie uratuje nie pozbiera 
wszystko zatracone...
gotowy na wszelką nicosci
juz juz bylem u progu tej doliny
o zycie bez celu bez milosci
      Nagle zza mgly oczu moich
ujrzalem ...Ziemie ujrzalem Braci swoich
           Ujrzalem istnienie 
pojawila sie iskierka znow nadziei 
co nie minie
co zawsze bedzie przy mnie 
dzien i noc kazdenki listek..ziarnko kłos 
Wiedzialem ze jesli spojrze jesli zdolam dojsc
wspolny bedzie wspolny nasz los 
Szedlem powoli nie wierzylem 
   ze ..jestem jeszcze
nie smialem nawet uniesc rąk na wietrze
  Wyszly ku mnie wyszly naprzeciw 
wszystkie cudowne stworzenia 
pomyslalem ocalala nasza Ziemia 
zwierzeta ocalaly bedzie wspolny los nasz caly
 Na zawsze na zawsze razem 
kazdenki duzy kazdenki maly 
razem przez wzgórza ku Nadziei dotrwamy
razem uleczymy jeszcze wiele zdolamy
Trwamy od tej pory razem Trwamy
Nigdy Nie ulekniemy juz nie poddamy
 
Ewa Nadziejka napisala wyczarowala
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Tysiu kochana, także bardzo serdecznie Ci dziękuję  1457994912_dzikujzserca.gif.3b33f6fff8f6a0e591e77f30fe43112c.gif

Twoje 142,02 + 30,00 zł Krystynki pokryją resztę należności za sanację pysia Suzi.
Zapłaciłam 355,00 zł i dostałam zwrot 180,00 zł, czyli pozostało do zwrotu 175,00 zł.
142,2 + 30,00 = 172,02.  Bardzo, bardzo dziękuję.

Zastanawiam się czy jest sens podawać Ci Tysiu nr konta Basi, która zbierała kasę dla Suzi i przesyłała do mnie. Myślę, że w obecnej sytuacji nie ma sensu, żeby kasa krążyła więc może podam Ci moje konto?

             

Pewnie, jestem za. Proszę, podaj swoje konto :) Cieszę się, że dług zostanie spłacony.

 

Wszystkiego dobrego dla Suzi i Jej Rodziny ♡♡♡♡

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Nadziejka napisał:
 . . .
Na zawsze na zawsze razem 
kazdenki duzy kazdenki maly 
razem przez wzgórza ku Nadziei dotrwamy
razem uleczymy jeszcze wiele zdolamy
Trwamy od tej pory razem Trwamy
Nigdy Nie ulekniemy juz nie poddamy
 
Ewa Nadziejka napisala wyczarowala

Nadziejko, przepiękny i bardzo liryczny wiersz napisałaś. Bardzo dużo w nim emocji tych dobrych i tych złych, ale i wiary w zwycięstwo dobra. Gratuluję   gif_klaszcze.gif.67dc775da82be719a5673acf8a974d74.gif

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyśka) napisał:

Pewnie, jestem za. Proszę, podaj swoje konto 🙂 Cieszę się, że dług zostanie spłacony.

 

Wszystkiego dobrego dla Suzi i Jej Rodziny ♡♡♡♡

To zaraz poślę Ci nr konta na PW. 

Dziękujemy za życzenia i wzajemnie życzymy wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i całej Twojej Rodzinki 130272144_serce8.gif.2abdd567ac0f1f9113a08224c935774a.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...