Jump to content
Dogomania

Malutki Wicuś z ukraińskiego schroniska - pokonał już ponad 1000 km, aby tutaj szukać swojego domu. Pomóżmy kolejnemu przedszkolakowi. Wicuś zamieszkał we Wrocławiu:)


Recommended Posts

14 godzin temu, szafirka napisał:

Za hotel w czerwcu wyszło 100 zł. Poczekam jeszcze na rozliczenie od weta, bo chyba im się zapomniało i całą kwotę umieszczę na fakturze

Dziękuję Haniu za podliczenie.

O Wicka jest niewiele telefonów godnych uwagi, często dzwonią dzieci.

Wysłałam dwie ankiety i  dom z Wrocławia chyba będę brała pod uwagę;)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Nesiowata napisał:

?

 

11 godzin temu, kado napisał:

Coś się święci????

 

5 godzin temu, Ellig napisał:

Mocno trzymam kciuki za dobry domek dla Wicusia.

Jest domek zainteresowany adopcją Wicusia - to młodzi ludzie i podobnie jak to było u Cynki - to byłby ich pierwszy wspólny piesek ( w ich  domach rodzinnych były i są psy). Zapytań było kilka, ale ten dom wydaje się godny sprawdzenia. Młodzi wybierają się w czwartek do hoteliku. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2021 o 12:05, Tola napisał:

 

 

Jest domek zainteresowany adopcją Wicusia - to młodzi ludzie i podobnie jak to było u Cynki - to byłby ich pierwszy wspólny piesek ( w ich  domach rodzinnych były i są psy). Zapytań było kilka, ale ten dom wydaje się godny sprawdzenia. Młodzi wybierają się w czwartek do hoteliku. 

 

1 godzinę temu, Tola napisał:

Poprosiłam Poker o wizytę:).

A odwiedziny w hoteliku  jutro, Hania mówi, ze Wicek gotowy na przyjazd gości.

                                  KONICZYNKA NA SZCZĘŚCIE - KARTKI.pl

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wicuś ma domtaniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0009.gif.

Poker zadowolona z wizyty, bardzo się cieszę.

Wicuś, jak pisałam wcześniej, zamieszka z młodymi ludźmi w mieszkaniu w bloku.

Więcej o rodzinie i wizycie dowiemy się od Poker, której pięknie dziękuję za wizytę kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0157.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Byłam u chętnych na adopcję Wicusia. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Oboje młodzi bardzo zaangażowani w adopcję. Pan stwierdził , że w końcu spełnią się marzenia o psie.

Pracują na zmianę ,więc piesio zostawałby sam maksymalnie ok. 4 godzin dziennie i to nie codziennie. Poradziłam w różnych sprawach. Państwo są przygotowani na ewentualne siuśki w domu i zniszczenia. W pobliżu mają tereny spacerowe. Na urlopy jeżdżą do rodziny ,a w razie potrzeby Wicusiem zajmie się siostra pani.

Imię zostanie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...