Jump to content
Dogomania

Malutki ukraiński OREO już w swoim domku :). Bardzo dziekujemy za wszelką Waszą pomoc <3.


Recommended Posts

Bardzo dziękuję Poker za zorganizowanie jutrzejszego dnia Orusia, mam nadzieję że to jest ten właśnie domek dla niego, i że wizyta u dr ortopedy rozwieje myśli co z tymi jego tylnymi łapkami.

Gdyby doszło do adopcji to formalnie na umowie będę ja jako osoba odpowiedzialna za Oreo, natomiast prosiłam aby w moim imieniu na umowie podpisała się Poker.

Czekam na jutrzejszy wieczór z niecierpliwością i proszę Was o kciuki za Orusia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2022 o 21:00, Poker napisał:

LILU juz naszykowała malucha. Ja też szykuję kontenerek, szelki, adresatkę. Bardzo się denerwuję jutrzejszą wizytą i całokształtem.

Założę pieniądze za wizytę.

Oczywiście zaraz przeleje pieniądze na Twoje konto, ale bardzo proszę o fakturę na moje nazwisko.
Podeślę Ci dane do faktury na PW.

Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień.  Będzie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2022 o 00:10, Poker napisał:

A musi być faktura? nie może być rachunek? Poza tym nie mam danych do faktury. Nie cierpię papierologii.

Faktura, czy rachunek to w zasadzie to samo, a dla mnie bez znaczenia co tobędzie. Istotne jest to, żebym miała pokrycie do wydatku z zebranych pieniędzy. Potrzebne jest tyko imię i nazwisko i adres. Podałam w PW.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2022 o 15:32, LILUtosi napisał:

jeszcze z godzinka i pojedzie , siedzę jak na szpilkach. Tyle lat oddaje te psy i nadal się nie przyzwyczaiłam 😞

Kilka razy zastanawiałam się nad wzięciem jakiegoś nieszczęścia na DT . Jednak po namyśle stwierdziłam , że nie potrafiłabym oddać takiego  psa/suni. Cały czas zastanawiałabym się czy mu dobrze , czy nikt go nie krzywdzi itd... no i dałam sobie spokój. Tak więc bardzo Was - właścicieli hotelików - podziwiam i jednocześnie współczuję bo musicie te rozterki przeżywać po każdym oddanym zwierzaku .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...