Jump to content
Dogomania

Malutki ukraiński OREO już w swoim domku :). Bardzo dziekujemy za wszelką Waszą pomoc <3.


Recommended Posts

Dnia 16.11.2021 o 18:56, Livka napisał:

Uff 😉

Czyli nie zalegam - poleciała kaska za listopad dla panicza Oreo 😉

Przy okazji sprawdzania wpłat jankamałpa znalazłam powyższy zapis, ale po dacie 16.11. nie ma wpłaty dla Oreo od Livka.  Bardzo proszę sprawdź na jakie konto zrobiłaś przelew. Może na jakieś inne?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 00:34, Poker napisał:

elik, nie podawaj publicznie danych z kont.

Dzięki Poker, już poprawiłam.

Wiesz, że nie mam tego w zwyczaju. Byłam już mocno zmęczona, gdy to robiłam i po prostu strzeliłam byka.
ULItosi, to adres firmy nie trzeba więc zasłaniać, chyba, że sobie tego zażyczy. Zapytam.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zadzwonił pan z Częstochowy zainteresowany Oreo - pan mieszka z żoną i córką w dwupoziomowym mieszkaniu w bloku, do dyspozycji jest ogródek.

Rodzina miała przez wiele lat szpica miniaturowego, chyba wystawowego.

Rozmawiałam już z Poker, przekazałam panu nr do ULItosi, bo pan chce uzyskać więcej informacji. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2021 o 13:47, Poker napisał:

Ciekawe czy pan dzwonił już do LILU.

Na razie nie. Zawsze jak przekazujecie mój nr to poproście że jakbym nie odbierała to żeby wysłali smska - np w sprawie Oreo. teraz jest zimno i jak idę na dwór do psów to zostawiam tel w domu bo mi bateria szybko wysiada. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2021 o 14:53, LILUtosi napisał:

Na razie nie. Zawsze jak przekazujecie mój nr to poproście że jakbym nie odbierała to żeby wysłali smska - np w sprawie Oreo. teraz jest zimno i jak idę na dwór do psów to zostawiam tel w domu bo mi bateria szybko wysiada. 

Pan zrezygnował, ale myślałam, że najpierw zadzwonił i rozmawiał na temat zachowania Oreo. Nie ma jednak co żałować, bo dzisiaj mam więcej info na temat rodziny. Wczoraj pan unikał odpowiedzi na pytanie o wiek, przyjęłam jego odpowiedź, że są z żoną na emeryturze, mieliśmy do tego wrócić po jego rozmowie z LILUtosi.  A dzisiaj zadzwonił do mnie   z pytaniem o naszą Brawurkę! Od razu poznałam pana po głosie, byłam zaskoczona, zaczęłam pytać o Oreo no i o powody  tak nagłej zmiany. No i okazało się, że pan ubiega się o psa z dalszych rejonów, szuka takiego, gdzie nie będzie zbyt dużo formalności -  w Częstochowie odmówiono mu adopcji ze względu na wiek - pan ma 90 lat, żona 78. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2021 o 16:28, Tyśka) napisał:

Cóż za odpowiedzialność.  Mieć 90 lat i szukać młodego psa do adopcji... 😞

Tak, i szuka młodego psa, po rozmowie podwyższył granice na 4 lata.

Dnia 9.12.2021 o 18:33, Poker napisał:

O ludzie, no pan chyba stuknięty.

I tak bez wizyty by nie dostał psa. I pewnie na wizytę by się nie zgodził.

Może spytałaś go co w razie niedyspozycji zdrowotnej?

Pytałam,  ale pan wie swoje.

Myślę, że mają b. dobre warunki lokalowe, finansowe, ogródek, wg pana to cały czas wystarczy. 

Zupełnie nie bierze pod uwagę swojego wieku, zakręcił się na młodego psa i już.

Dnia 9.12.2021 o 19:20, kiyoshi napisał:

90 lat !!!! WOWOWOOOOO

jest to wnerwiające odnosnie adopcji, ale jakie krzepiące jeśli pomyślec że Pan na tyle sprawny, że w sumie nie wzbudił twoich podejrzeń, odebrałas go (zakładam) jako osobę ze 20 lat młodszą... ZAZDROSZCZE MU 😄

Głos na pewno starszego mężczyzny, ale rozmawiał sprawnie, słuch ok, nie powtarzałam;)

Wczoraj trochę zdziwiłam się, jak zapytał, czy taką ankietę można wypełnić telefonicznie, ale dopiero dzisiaj zrozumiałam, dlaczego.

Pan wczoraj starał się ukryć wiek, nie tłumaczył, dlaczego sam nie będzie mógł podjechać po psa.

Dzisiaj nie zorientował się, że wczoraj rozmawiał ze mną no i ja dzisiaj byłam bardziej dociekliwa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 13:41, Livka napisał:

Przepraszam za zamieszanie - deklaracja wpłacona.

Jestem przerażona swoim stanem psychicznym ... 😞

Liveczko pomyłki się zdarzają, nic złego się nie dzieje  🙂  A jeśli chodzi o stan psychiczny, to myślę, że większość ludzi ma dzisiaj problemy i wahania psychiki. Takie czasy niestety  😞  Trzeba sobie powiedzieć,  niech się dzieje co chce, moje zdrowie najważniejsze  🙂    

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...